קידום מכירות בחנות

מדריך הפקת אירועי קד"מ

הצגה נכונה של המוצרים במתחם המכירה.
הפקות של אירועי קד"מ מתקיימות בראש ובראשונה למטרת רווח, מיתוג ופיתוח תדמיתי. החברות והעסקים המפיקים את האירוע משקיעים משאבים רבים בניסיונות להגדיל את כמות הלקוחות, להשיק מוצר חדש ולמכור כמה שיותר מוצרים. כל ההחלטות הקטנות והגדולות באירועי קד"מ נקבעות בהתאם ליעדים של שיווק, מסרי שיווק סמויים וגלויים עוטפים את האירוע כולו. עיצוב המתחם משלב את לוגו החברה בכמה וריאציות, את הצגת המוצר, את תדמית המוצר ואת השימושים האפשריים במוצר.

כיצד להציב את המוצרים באירוע?

כל הפקת אירועי קד"מ דורשת עיצוב מקצועי למתחם הפנימי, את המוצרים החדשים כדאי להציג תוך שימוש בסטנדים מיוחדים המבליטים את המוצר ואת כל היתרונות הגלומים בו. פתרונות אחסון מודולריים יוכלו להעניק מענה מתאים ולשמש את בית העסק בכמה השקות ותצוגות של המוצר. האפשרות לעצב את הסטנדים המודולריים בכמה סגנונות במהרה מעניקה גמישות מלאה למעצב, הסטנדים המודולריים מתאימים לכמה סוגים של מוצרים ואירועים.

את הסטנדים עם המוצרים תציבו במיקום בולט ונגיש לאורחים, מיקום בו יוכלו האורחים לגשת ולהתרשם מהמוצרים ואף לרכוש אותם. סטנדים נפרדים כדאי להציב עם פליירים המסבירים אודות המוצר החדש ודוגמיות הניתנות חינם לאורחים. חשוב לזכור לא להציב את הסטנדים בסמוך לכניסת למתחם, למדרגות, למעברים, לבמה או לשולחנות האוכל. מיקום לא נכון של הסטנדים יגרום לשיבוש כושר התנועה של האורחים במתחם.

הכנות אחרונות במתחם האירוע את האולם בו מתקיים האירוע נהוג לסדר במהלך היום או יום טרם מועד האירוע. אם אין ברשותכם זמן רב להרכבת המתחם ועיצובו כדאי יהיה לבחור מראש רהיטים נוחים להצבה או מתחם המשלב רהיטים קיימים. מבנים מודולריים להצגת המוצרים ושאר פליירים או דוגמיות קל מאוד להרכיב ולנייד ממקום למקום, הסטנדים הללו אידאליים בעבור הפקת אירועי קד "מ מסוגים שונים. כדאי יהיה לסיים את הרכבת המתחם כולו כ-4 שעות טרם תחילת האירוע, טווח הזמן הזה נחוץ בכדי לוודא כי תוכלו להתמודד עם שיבושים בלתי צפויים.

יחד עם תכנית הרכבת מתחם האירוע כדאי לזכור כי עליכם גם לדאוג לפירוק וסידור המתחם בתום האירוע. יש לתאם את איסוף הרהיטים והמבנים המושכרים, את פינוי האשפה ואת ניקיון המתחם. הפקת אירועי קד "מ מקצועיים נשענת על ניהול לוח זמנים מסודר ומפורט, כל ספק יודע בדיוק מתי עליו להגיע אל המתחם לאספקת השירות ומתי עליו לסיים את עבודתו. ההקפדה על הפרטים הקטנים, הניהול המסודר והדייקנות הם אשר מעידים על צוות הפקה מקצועי. כספים רבים מושקעים בכל הפקת אירועי קד "מ, אין כאן מקום לעיגול פינות או השארת קצוות פתוחים.

צילום ותיעוד האירוע

אל תשכחו לתעד את האירוע כולו באמצעות צלמים מקצועיים, העניקו לאורחים שלכם צילומי סטילס או מגנטים בכדי להבטיח שלא ישכחו את האירוע במהרה. אירועי קידום מכירות כוללים לרוב גם חלוקה של דוגמיות או של המוצר החדש למטרת התנסות

Rate this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *