מדפים לחנויות ומערכות תצוגה

מתקני התצוגה שלנו מדולריים וניתנים להתאמה לכל חלל מכירה ותצוגה בהתאמה אישית, תוך שיתוף פעולה עם מעצבים, אדריכלים ומומחים לנראות ויזואלית ותכנון נקודות מכירה.

בריג'נסי תמצאו מגוון רחב של פתרונות מידוף לחנויות, אביזרים ומתקני תצוגה הכוללים: מדפי תצוגה לחנויות, כבלים, צינורות, מוטות, חריצים, סטנדים ואמצעי קד"מ שונים.

בין אם אתם מחפשים מערכות מודולריות או או ערכות מוכנות, אצלנו תמצאו את המגוון הרחב ביותר בארץ במחירים המשתלמים ביותר. בנוסף, צוות העובדים המסור והמקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולסייע לכם להתאים את מערכות התצוגה בצורה המיטבית לחלל ולצרכים שלכם.

אצלנו תמצאו גם פתרונות מידוף למשרדים ועוד אינספור פתרונות ומתקני תצוגה אשר יתאימו לכל מטרה.

מערכות תצוגה זה ריג'נסימערכות התצוגה של חברת ריג'נסי הן מערכות מודולריות וקלות להתקנה. את מתקני התצוגה ניתן לרכוש כקיטים מוכנים
שנבנו ותוכננו עבורכם לפי מידות סטנדרטיות המתאימות לחנויות ונקודות מכירה שונות.
שימוש במערכות תצוגה אלו – מקצר לכם את שלב התכנון – אנחנו כבר חשבנו על הכל. גם על הפרטים הקטנים: חלוקה בין
מדפים לתלייה, מידות, הכל בתמהיל הנכון ומתאים לכל הצרכים בתצוגת החנות או המשרד.

מתקני התצוגה של קבוצת ריג'נסי, הם חלק בלתי נפרד מתכנון זרימה ותכנון אסטרטגי בחנויות ובנקודות מכירה.
בקבוצת ריג'נסי מתמחים במערכות תצוגה לכל סוגי החנויות, התערוכות והמשרדים. בין מגוון מתקני התצוגה שלנו תוכלו למצוא:

מדפים לחנויות

אצלנו בריג'נסי תוכלו למצוא מגוון של מדפים לחנויות שיעזרו בהצגת המוצרים שלכם. כדי להתאים את מדפי התצוגה לסגנון החנות, תוכלו למצוא אצלנו מדפי זכוכית מחוסמת בקשת של צבעים וגדלים שמתחברים בקלות למערכות ה – 35 מ"מ וה – 12 מ"מ. כמו כן יש לנו מדפים לתצוגה שמותאמים למערכות ורטיק ואף לקירות מחורצים. למעשה יש ברשותנו מדפים לחנויות בכל הסוגים ובכל הגדלים, כך שאפשר להתאימם לכל מערכת תצוגה.

מערכות תצוגה – כבלים

מערכות המשמשות לתלייה ומידוף לחנות, במשקלים קלים יחסית. השימוש במערכות הכבלים הוא חלק מעיצוב חלל נקי, מנימליסטי המשדר אלגנטיות וייחודיות.
למערכות אלו שימוש רב בחנויות הלבשה, פארמה, אלקטרוניקה, סללורי והנעלה.
למערכות תצוגה – כבלים אפשר להתאים מדפי זכוכית או עץ בהתאם לעיצוב והתכנון הכללי של החלל.

מערכות צינור 12 מ"מ

מערכות מידוף ותלייה, המתכוננות היטב לתצוגה בחנויות מסוגים שונים. מערכות צינור 12 מ"מ הן מודולריות וניתנות לשינוי בקלות לפי הצורך וניתן להתאימם לכל מדפי התצוגה השונים.
מתקני תצוגה – צינור 12 מתאימים לתלייה מהתקרה או בהצמדה לקיר. כמו כן, מתאימות מערכות אלו גם לתצוגה בחלון ראווה ( בתלייה מהתקרה). גם במערכות אלו ניתן לבחור בין מדפי עץ למדפי זכוכית ולתלייה פרונטלית או צידית.

מערכות צינור 35 מ"מ

מתקני תצוגה לחנויות – צינור 35 מ"מ משמשים למידוף ותלייה. מערכות אלו ניתנות לשינוי לפי צרכים שונים ותכנון פרטני של מעמדי תצוגה בנקודת המכירה. הן נמכרות כקיטים מוכנים וקלים להרכבה.
תכנון נקודת המכירה כבר כלול בקיטים אלו. בקבוצת ריגנסי תכננו לכם את הכל.
מתקני תצוגה אלו מתאפיינים במודורליות: שימוש בתלייה צידית ופרונטלית, שילוב מדפי עץ או זכוכית, אפשרויות תכנון התלייה והמידוף לחנויות הן רבות ומגוונות. מערכות של צינור 35 מ"מ משמשות גם כסטנדים לתצוגת כדורים, כובעים, נעלים ותיקים, במגוון אפשרויות. לשימושים אלו ניתן למצוא גם את מערכות פס-דקור, שהן מתקן תצוגה צמוד קיר ומשמשות בעיקר לתצוגה של הנעלה, הלבשה ואבזור כמו כובעים, תיקים, כדורים וכו'.

מערכות חריצים במגוון מתקני תצוגה אלו נכללים קירות מחורצים והאיבזור הנילווה אליהם, מערכות מדולריות של פסי חריצים המשמשים למידוף ולכל סוגי התלייה, מערכות כפתורים, מערכות פס אופקי, וסטנדים לחללי אמצע תצוגה. גם מתקני תצוגה אלו מתאפיינים במודולריות ובקלות ההרכבה שלהם. המערוכת הללו מתוכננות ומעוצבות לתצוגה בהתאמה אישית, במגוון האביזרים המתלווה למערכות חריצים של קבוצת ריג'נסי ניתן למצוא פתרון לכל סוג תצוגה, כך שאפשר להתאימם לכל מדפים לתצוגה שקיימים בחנות.

מתקני תצוגה לשילוט – מוט 6 מ"מ

מערכות שילוט למשרדים, חנויות ותערוכות. מתאימות לשילוט פנים, משמשות לתליית פוסטרים, קאפות, באנרים וקטלוגים. גם מערכות אלו, כמו שאר מתקני התצוגה שלנו, הן מודולריות וניתנות לשינוי לפי הצרכים האישים שלכם.

סטנדים ומערכות לקידום מכירות

לקבוצת ריג'נסי מגוון רחב של סטנדים לשימוש באמצע חלל המכירה וסטנדים לשילוט וקטלוגים. במגוון הסטדנים שלנו לתצוגה ניתן למצוא סטנדים לההלבשה (מערכות פסי חריצים), הנעלה ואיבזור וכן סטדנים המבוססים על לוח חריצים לתלייה מרובה.

[kkstarratings]

חייג עכשיו 072-334-1120

  שם

  טלפון
  דוא"ל
  נושא

  האם תרצה לקבל למייל טיפים, מבצעים והטבות?
  כןלא

   

  דילוג לתוכן