מדפים מודולריים

מדפים מודולריים – פתרונות מידוף אידיאליים לחנויות המשלבים מודולריות מקסימלית במראה ועיצוב מרשימים

לוחות מחורצים – לוחות MDF המותקנים על קירות החנות הינם פתרון הנפוץ ביותר לאור הפרקטיות הרבה שהם נותנים. יכולת אירגון מידור ושינוי החלל במהירות ובנוחות מירבית ללא שימוש בכלי עבודה. מעניקה חופש מוחלט באופן פריסה של מדפים מודולריים בגדלים ובגבהים שונים תוך אפשרות שילוב תלייה,שילוט ועוד.

מיקס מיקס – מערכת מודולרית הזהה בתפקודה ללוחות המחורצים העשויה מלוחות אלומיניום. אידיאלי לקבלת תצוגה מרשימה, אידאלי ליצירת קירות כוח (מקדמי מכירות בכל לוקיישן שתבחרו במרחב החנות.

כבלים – מערכת מודולרית המבוססת על כבלי נירוסטה הנמתחים מן התקרה אל הרצפה ואליהם מותקנים מדפים בגדלים שונים. ניתן לשלב מדפים מחומרי גלם שונים כגון עץ או זכוכית כאשר כל אחד מהם מעוגן אל הכבלים בעזרת מחברים דקורטיביים תואמים.

סטנדים לחנויות

סטנדים משמשים כפתרון מידוף מודולרי ראשון במעלה במיליוני חנויות, גדולות וקטנות ברחבי העולם, בסופר מרקטים, רשתות אופנה, ועוד ועוד.
איכות הסטנד נמדדת על פי הרמת הגמישות שלו לשמש בצורה אידיאלית את החנות והאופן שהוא מאפשר התאמה על פי הצרכים הדינמיים של החנות.
ברג'נסי סטנדים מודולריים המאפשרים התאמה לצורכי הלקוח. ברשותינו סטנדים מפלדה דו כיוונים או 4 כיוונים וכן תכנון סטנדים מלוחות מחורצים בהתאמה
אישית לצרכי הלקוח.
סטדנים מפלדה – סטנדים רבי פונקציונליות,מודולריים דו כיוונים או 4 כיוונים , המותקנים בקלות ומאפשרים שימוש מגוון רחב של אביזרים לצורכי מידוף לעסקים, תליה או תצוגה של פריט בודד. הסטנדים מגיעים גם גלגלים לצורך שינוע קל ממקום למקום.
סטנדים מלוחות מחורצים – מיוצרים על פי הזמנה ובהתאמה אישית על פי מידות הלקוח. ניתן לייצר סטנדים דו כיוונים או ארבעה כיוונים, ויכולים לשלב שלל פונקציות כמו בצד אחד להכיל מידוף ובצד שני מתקני תלייה.
סטנדים מלוחות פרספקס  – פרספקס הינו חומר חזק ואמין ממנו מייצרים סטנדים בהתאמה אישית עבור הלקוח.

מדפים מודולריים לחנויות ועסקים

חלונות ראווה

כבלים או צינורות מתיקרה עד רצפה – הפיתרון אולטימטיבי לחלונות ראווה. המראה האוורירי של המערכות הללו מאפשר ניצול מקסימלי של חלון הראווה כשטח תצוגה מבלי לחסום את הנראות אל פנים החנות. כמו כן קיים חופש תיכנוני רב ומקום גדול ליצירתיות, המייצר מייצג יחודי ואישי עבור כל חנות.   ניתן ליישם מידוף זכוכית/ עץ ועליהם פרזנטציות שונות של המוצרים הנמכרים בחנות, וכן אלמנטי תליה ושילוט. למידע נוסף ומקיף אודות עיצוב חלונות ראווה היכנסו למאמר הבא

!רג'נסי, פתרונות מידוף מודולרי אידיאליים לחנות שלך

חברת רג'נסי מספקת פתרונות מידוף לעסקים, תצוגה ושילוט לחנויות, אולמות תצוגה, משרדים ועוד. מגוון אמצעים המותאמים אישית לכל לקוח בהתאם לצרכיו תוך שמירה על עקרונות איכות, מודולריות ואפקטיביות מקסימלית.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולקבל ייעוץ ישיר מצוות מומחים מנוסה ומקצועי
התקשרו עכשיו 072-3341124

 

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.