שילוט פנים מודולרי

כיום, ניתן לשים לב לסוגים שונים של שילוט בכל מקום שאליו נגיע. בין אם מדובר בקניון, בניין משרדים, בית קפה, קליניקות ועוד, נראה שנעשה שימוש במערכת שילוט לצורך הכוונה ואפילו לצורכי מיתוג של חברות מסוימות. השילוט משמש בתור נדבך נוסף בעיצוב הכללי של המקום, לצד העובדה שהוא מסייע בהבלטה ונראות של המוטיבים שאותם חשוב לעסק […]

המשמעות של עיצוב נכון לחנות שלכם – ואיך סטנדים לתצוגה לחנויות קשורים לכך?

כבעלי חנות בגדים או הנעלה ושלל תחומים נוספים, חשוב מאוד להבין עד כמה עיצוב החנות שלכם משפיע על חוויית הקניה של כל לקוח ולקוח שנכנס אל החנות. שימוש נכון בכלים העומדים לרשותכם, כגון סטנדים לתצוגה לחנויות, בכל מה שנוגע לעיצוב החנות יעזור לכם לקדם את העסק ולהרחיב אותו. אם תשקיעו בעיצוב החנות שלכם תוכלו להרגיש באופן מיידי את השיפור בחוויית הלקוחות שלכם ותראו גם שינוי במשך הזמן שאותו הם מבלים בחנות.

עיצוב נכון מעניק ערך מוסף

הלקוחות בימינו מצפים ליותר מכל עסק שבו הם מבקרים. ללכת לעשות קניות או שופינג זה כבר משהו מעבר לפעילות עצמה. עיצוב מדויק ופרקטי יקדם את החנות שלכם ויעניק ללקוחות חוויה שאותה הם יזכרו ויספרו עליה לאחרים. המטרה היא ליצור מראה אטרקטיבי ונעים שימשיך למשוך אל החנות לקוחות חדשים וסקרנים. לא משנה באיזה תחום החנות שלכם עוסקת, מומלץ מאוד להשקיע בלי פשרות בעיצוב.

פתרונות תצוגה לחנות שלכם

אם לוקחים לדוגמה חנות בגדים, ניתן לחלק את השלבים בחוויית הלקוח. קודם כל, הלקוח רואה את חלון הראווה של החנות, במידה וקיים אחד. בחלון הראווה מומלץ לעשות שימוש במתקני תלייה או סטנדים לתצוגה לחנויות. מראה נקי ומסודר ימשוך את תשומת ליבם של הלקוחות ויגרום להם לרצות לבקר בתוך החנות. בחנות משחקי וידאו לדוגמה, מסך טלוויזיה שמציג את המשחקים החדשים ביותר בשילוב עם תצוגה של קונסולות משחק לידו, מעורר את הדמיון וללא ספק יוצר עניין רב יותר.

עשו שימוש נכון בכלי העיצוב העומדים לרשותכם

בחלל החנות עצמה, חשוב קודם כל להבין מה מתאים מבחינת גודל החנות. אם מדובר בחנות על שטח גדול ורחב, מומלץ לעשות שימוש בסטנדים שיצרו מסדרונות ויעניקו צורה מסודרת לתצוגה של הפריטים והמוצרים שאתם מוכרים. אפשר להציב סטנדים מסתובבים או סטנדים לתצוגה לחנויות בנקודות שונות בחנות וליד הקופות, בשביל למכור "מוצרים של הרגע האחרון".

על קירות החנות ניתן לעשות שימוש במתקני תצוגה שונים. ישנה האפשרות של קירות חריצים, שתוכלו להתאים עליהם באופן עצמאי את המדפים או המתלים. ישנה גם מערכת חריצים הפועלת על אותו העיקרון של קיר החריצים, רק באופן נקודתי יותר. אם תרצו להשאיר את אפשרויות העיצוב שלכם פתוחות וגמישות לשינוי, אז מתקני התצוגה בהתאמה אישית מומלצים מאוד ויאפשרו לכם לערוך שינויים בהתאם לרצונכם.

 מתקני תצוגה ותלייה

עשו שימוש במקדמי מכירות בחנות שלכם. מדובר במעמדים לתצוגה של מוצרים או שילוט המעיד על מבצע או משהו ייחודי. בחנות נעליים לדוגמה, תוכלו להציב סטנד לקידום מכירות של נעל ספציפית, או מוצר נלווה כמו כדורגל או כדורסל. במידה ואתם עורכים סייל בחנות, תוכלו להציב סטנד עם מידע ומחירים. אם אתם מתקשים לחשוב איך עדיף לעצב את החנות, תמיד תוכלו להתייעץ עם מומחה. בכל אופן, זהו אספקט מאוד חשוב בניהול החנות שלכם וזה יוכל לתרום רבות לרווחים שלכם.

טיפים למיתוג המשרד באמצעות מוצרי פרסום המתאימים למתקני תצוגה

משרדי פרסום רבים עוסקים בתחום מיתוג העסק. מטרת המיתוג, היא ליצור קשר הדוק יותר בין בית העסק לבין הצרכנים שלו, וכך למעשה להצליח לסייע למוצרי פרסום אותם הם מציעים לצרכנים ולקוחות, להיות מקוריים, רלוונטיים, ומהסוג שקוצר הצלחות.

איך ליצור תצוגה מרשימה לחנויות?

כיצד כדאי לעצב חנות?

כמעט לכל חנות אשר מציעה מוצרים כאלו ואחרים למכירה, ישנו חלון ראווה. חלון הראווה חייב להיות נקי, אסתטי ויפה. בחלון הראווה יש למקם בחכמה, את המוצרים היפים ביותר, אשר ייצגו את פנים החנות באופן האידאלי.

המדריך לתכנון נכון של המחסן

אחד הדברים העיקריים שמנחים את רוב בעלי החנויות, הוא הניסיון המתמיד לספק שירות יעיל, מהיר ואדיב לכל לקוח אשר עובר את פתח החנות שלהם. ישנן תורות שלמות שנכתבו על שיטות מכירה שונות על שיפור חווית הלקוח בחנות, אבל בלא מעט מקרים, אנחנו נוטים לשכוח את הדברים הקטנים והפשוטים ביותר במה שנוגע לשיפור חווית הלקוח, כמו […]

מתי הגיע הזמן לקנות מתקני תצוגה?

מתכננים עיצוב של חנות חדשה? לפני שאתם ממהרים לקנות מתקני תצוגה, חשוב שתעברו כמה שלבים של תכנון ובדיקה, שיעזרו לכם להימנע מטעויות, ולבחור את המתקנים המתאימים ביותר לחנות שלכם, שיאפשרו לכם להציג את הסחורה בצורה אופטימלית. כדי לסייע לכם, הכנו מדריך מקצועי שכולל את כל השלבים שיש לעבור לפני שבוחרים מתקני תצוגה.

הטיפים שיעזרו לכם למכור יותר!

תכנון האופן שבו תמקמו מוצרים שונים בחנות, כגון מוצרים עונתיים, פריטים במבצע ופריטים נבחרים, נקרא מיפוי מוצרים, או פלנוגרמה. זהו שלב חיוני בתכנון חנות. מעצבים מקצועיים ממליצים לבצע את מיפוי המוצרים מיד לאחר שרטוט התוכנית ולפני שקונים מתקני תצוגה, כדי לוודא שהמתקנים מתאימים לפריסת המוצרים שבחרתם. כמובן שניתן לבצע שינויים במיפוי המוצרים לאורך זמן, אך […]

סודות המכירה של הרשתות הגדולות נחשפים!

רשתות השיווק הגדולות משתמשות במגוון אסטרטגיות על מנת לעורר את ענין הצרכנים ולשמר אותם עד לביצוע הרכישה. כמובן שלכל רשת יש שיטות ייחודיות לה, המבוססות על ידע ונסיון שנצבר לאורך השנים, ומותאם לסוג המוצרים וקהל היעד שלה. אבל יש כמה סודות עיצוב בסיסיים שבהם העזרות כל הרשתות, אותם גם אתם יכולים ליישם בחנות שלכם על מנת להגדיל את המכירות.

כיצד חווית הקנייה של הלקוח תגדיל לך הכנסות?

כשמתכננים עיצוב של חנות, מעבר למיקום הסחורה, חשוב לזכור שההצלחה של העסק תלויה בסופו של דבר בלקוחות ולכן, חשוב ליצור חלל שיהיה מזמין ושיהיה להם נעים לשהות בו. הוספה של כמה פריטים בסיסיים, פתרונות מידוף ושימוש בכמה עקרונות פשוטים יכולים לעזור לכם ליצור חווית קניה נעימה יותר עבור הלקוחות שתגרום להם לרצות לחזור. כדי לסייע […]