איך ליצור תצוגה מרשימה לחנויות?

כל חנות, אשר מטרתה היא לשווק ולמכור מוצרים כאלו ואחרים, חייבת להיות מעוצבת בצורה הטובה ביותר, בכדי שהקונה הפוטנציאלי אשר יכנס אל החנות, יהפוך מקונה פוטנציאלי וקונה ממשי וירכוש את מה שדרוש לו דווקא מחנות זו. חנות המעוצבת בצורה מזמינה ומרשימה, תגרום גם לאנשים אשר נכנסים אל החנות רק בכדי להתרשם ממנה, לרכוש אחד או יותר מהמוצרים אותה היא מוכרת. בכדי לעצב חנות בצורה הטובה ביותר, חשוב לחפש סטודיו לעיצוב פנים, אשר מתמחה באופן ספציפי בעיצוב חנויות המיועדות לשיווק ומכירת מוצרים שונים.

עיצוב חנות

כיצד כדאי לעצב חנות?

כמעט לכל חנות אשר מציעה מוצרים כאלו ואחרים למכירה, ישנו חלון ראווה. חלון הראווה חייב להיות נקי, אסתטי ויפה. בחלון הראווה יש למקם בחכמה, את המוצרים היפים ביותר, אשר ייצגו את פנים החנות באופן האידאלי. כאשר נעזרים במעצב פנים או בוחרים סטודיו לעיצוב פנים, אשר מתמחה בעיצוב פנים של חנויות, הם מסייעים בצורה הטובה ביותר לכל חנות ליצור עבורה את חלון הראווה האידאלי, בהתאם לאופייה ובהתאם למהותה. מעבר לחלון הראווה שהוא דבר חשוב ודומיננטי, אשר יש להשקיע בעיצובו בחכמה, בכדי למשוך קונים פוטנציאלים דווקא לחנות הנוכחית, יש צורך לעצב את החנות מבפנים. עיצוב החנות מבפנים חייב להיעשות בטוב טעם. מעבר לפן הפרקטי והפונקציונלי אשר חייב להיות נוכח בעיצוב פנים החנות, בכדי לסייע לה למקם את הסחורה אותה היא מציעה למכירה בצורה איכותית, הרי שיש ערך בהשקעה בפן הוויזואלי של בחירת אלמנטים שונים לחנות.

על מה חשוב לשים דגש בפן הוויזואלי של החנות?

הפן הוויזואלי של החנות הוא חשוב מאוד. בכדי שלקוחות אשר יכנסו לחנות יתרשמו לטובה מהמראה האסתטי, המסודר והיפה שלה וימצאו את שדרוש להם בצורה הטובה ביותר, יש ערך בסידור נכון של מוצרי החנות במדפים מיוחדים. מיקום המדפים והצבת הסחורה עליהם, חייבים להתבצע בצורה אשר לא תיצור מראה עמוס מדי ללקוח ותיצור אווירה נעימה בחנות. מכיוון שלאדם ללא ידע בתחום עיצוב פנים, אין את הכלים ואת הידע המקצועי לעצב חנות בצורה הטובה ביותר הן מבחינה פונקציונלית והן מבחינה ויזואלית, חשוב מאוד להיעזר באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום עיצוב פנים, על מנת שהם יסייעו לכם לעצב את החנות שלכם באופן מושלם.
חנות אשר מעוצבת בטוב טעם ובצורה נכונה ורלוונטית למטרתה, היא חנות אשר תמשוך אליה קהל יעד גדול יותר, אשר יבחר לרכוש ממנה את מוצריה, בכל עת שבה יכנס לחנות. לכן, בטרם מעצבים חנות, יש לחפש אחר סטודיו לעיצוב פנים מקצועי, מנוסה ואיכותי אשר ילווה אתכם ויסייע לכם בתהליך עיצוב החנות.

המדריך לתכנון נכון של המחסן

אחד הדברים העיקריים שמנחים את רוב בעלי החנויות, הוא הניסיון המתמיד לספק שירות יעיל, מהיר ואדיב לכל לקוח אשר עובר את פתח החנות שלהם. ישנן תורות שלמות שנכתבו על שיטות מכירה שונות על שיפור חווית הלקוח בחנות, אבל בלא מעט מקרים, אנחנו נוטים לשכוח את הדברים הקטנים והפשוטים ביותר במה שנוגע לשיפור חווית הלקוח, כמו מחסן החנות שלנו.

המחסן הוא אחד משטחי האחסון הנוחים ביותר שיש לנו בחנות, שכן הוא גם נסתר מעיני הלקוח וגם מאפשר לאחסן בתוכו סחורה. אבל רק בגלל שבמרבית המקרים המחסן לא נגלה ללקוחות – זה לא אומר שאי אפשר לקחת כמה רגעים כדי לתכנן בצורה נכונה את המחסן שלנו. למעשה, תכנון נכון של המחסן, יקל על העובדים השונים בחנות לספק ללקוחות שירות מהיר ויעיל יותר ובכך – ישפר את חווית הלקוח בחנות. אז במיוחד עבורכם, הכנו מדריך לתכנון נכון של המחסן.

חשיבה על צרכי החנות בעת תכנון המחסן

הדבר הראשון שעליכם לקחת בחשבון בעת תכנון המחסן – הוא מה הם הצרכים והתפקידים השונים שהוא ימלא. האם המחסן נועד אך ורק לאחסון? האם הוא יתפקד בנוסף כמעין "משרד אחורי" לעובדים? מה היא כמות הסחורה שתחזיקו בו? מה גודל הסחורה שתחזיקו בתוכו? התשובות לשאלות השונות האלו (ועוד), יוכלו לספק לכם איזשהו רעיון ראשוני לגבי גודל המחסן והדברים השונים שתצטרכו שיהיו בתוכו.

יכול להיות שתגלו שאתם זקוקים למדפים למחסן, או למגירות שונות כדי לאחסן מוצרים קטנים יותר. כל הפרטים הקטנים האלו, יכולים לעזור לכם לתכנן מחסן שעונה על הצרכים השונים שלכם ושל העובדים שלכם בחנות ולא ליצור מצב שבו אתם נתקעים עם שטח אחסון שלא מאפשר לכם לאחסן סחורה או שהוא כל כך עמוס וצפוף, שלא ניתן להיכנס אליו כדי להוציא ממנו סחורה בעת הצורך.

 

תכנון מחסן

חלוקה לאזורים – כבר בעת תכנון המחסן

ברור לנו שבעסק שלכם תקפידו שהעובדים תמיד ישמרו על הסדר במחסן, אבל לפעמים בשל לחץ ועומס עבודה – לא מתפנים במשך כמה ימים לסידור המחסן. אבל גם את ההיבט של הסדר במחסן אפשר וחשוב לקחת בשלבי התכנון. למה? כי ע"י חלוקת המחסן לאזורים שונים לאחסון הסחורה תוכלו לייעל את הסדר ואת העבודה ואם תשלבו היבט זה בשלבי התכנון, תוכלו להפיק את המיטב מהמחסן שלכם על ידי התאמתו באופן האידיאלי ביותר לצרכי החנות. חלוקה נכונה של המחסן לאזורים, יכולה לעזור לכם לשמור על המחסן מסודר ומאורגן, גם ברגעים העמוסים ביותר.

בנוסף, חלוקה ותכנון נכונים עוזרים לא רק לשמור על מוצרים ולאחסן אותם, אלא לייעל תהליכי עבודה, תהליכי קבלת סחורה מספקים ותהליכי הוצאת הסחורה ללקוחות – כל דבר נמצא במקום במיועד ולא מבזבזים זמן מיותר בחיפוש של מוצר מסוים בין מאות המוצרים השונים.

מעוניינים במדפים למחסן? צרו קשר עמנו עוד היום!

 

מתי הגיע הזמן לקנות מתקני תצוגה?

מתכננים עיצוב של חנות חדשה? לפני שאתם ממהרים לקנות מתקני תצוגה, חשוב שתעברו כמה שלבים של תכנון ובדיקה, שיעזרו לכם להימנע מטעויות, ולבחור את המתקנים המתאימים ביותר לחנות שלכם, שיאפשרו לכם להציג את הסחורה בצורה אופטימלית. כדי לסייע לכם, הכנו מדריך מקצועי שכולל את כל השלבים שיש לעבור לפני שבוחרים מתקני תצוגה.

הטיפים שיעזרו לכם למכור יותר!

תכנון האופן שבו תמקמו מוצרים שונים בחנות, כגון מוצרים עונתיים, פריטים במבצע ופריטים נבחרים, נקרא מיפוי מוצרים, או פלנוגרמה. זהו שלב חיוני בתכנון חנות. מעצבים מקצועיים ממליצים לבצע את מיפוי המוצרים מיד לאחר שרטוט התוכנית ולפני שקונים מתקני תצוגה, כדי לוודא שהמתקנים מתאימים לפריסת המוצרים שבחרתם. כמובן שניתן לבצע שינויים במיפוי המוצרים לאורך זמן, אך […]

סודות המכירה של הרשתות הגדולות נחשפים!

רשתות השיווק הגדולות משתמשות במגוון אסטרטגיות על מנת לעורר את ענין הצרכנים ולשמר אותם עד לביצוע הרכישה. כמובן שלכל רשת יש שיטות ייחודיות לה, המבוססות על ידע ונסיון שנצבר לאורך השנים, ומותאם לסוג המוצרים וקהל היעד שלה. אבל יש כמה סודות עיצוב בסיסיים שבהם העזרות כל הרשתות, אותם גם אתם יכולים ליישם בחנות שלכם על מנת להגדיל את המכירות.

כיצד חווית הקנייה של הלקוח תגדיל לך הכנסות?

כשמתכננים עיצוב של חנות, מעבר למיקום הסחורה, חשוב לזכור שההצלחה של העסק תלויה בסופו של דבר בלקוחות ולכן, חשוב ליצור חלל שיהיה מזמין ושיהיה להם נעים לשהות בו. הוספה של כמה פריטים בסיסיים, פתרונות מידוף ושימוש בכמה עקרונות פשוטים יכולים לעזור לכם ליצור חווית קניה נעימה יותר עבור הלקוחות שתגרום להם לרצות לחזור. כדי לסייע […]

טיפים למכירה בחנות- עיצוב המשלב את כל החושים

כשמתכננים עיצוב של חנות חדשה, או שיפוץ של חנות קיימת, חשוב מאוד להתמקד במראה החנות ולהשתדל ליצור תצוגה מרשימה שמושכת את עיני הלקוחות. אבל מעבר למראה החנות, חשוב לזכור שהעין היא לא הכל ! הצרכנים צריכים להרגיש את המרחב המסחרי בחושים נוספים שמשפיעים גם כן על האופן שבו הם חווים את החלל. לכן, הסוד האמיתי ליצירת חנות מושכת, שמעודדת את הקונים להישאר ולקנות הוא מה שנקרא "מיתוג חושי", כלומר, עיצוב וסגנון החנות באופן שמשלב את כל החושים.

עיצוב חנות בתקציב מוגבל- טיפים שעושים סדר!

כדי שהחנות שלכם תצליח, חשוב שהעיצוב יתאים לסגנון החנות, לפריטים ולקהל היעד.
אם יש לכם תקציב קטן יחסית, תהליך העיצוב הוא אמנם מאתגר יותר, אבל עם קצת יצירתיות ופתרונות חכמים, אתם יכולים ליצור שטח נעים ואטרקטיבי שיעזור לכם למשוך את הלקוחות ולהגדיל את כמות המכירות.

כדי לסייע לכם, ריכזנו טיפים מקצועיים לעיצוב חנויות בעלות נמוכה.