שילוט לחנויות - חלון ראווה

 

שילוט לחנויות מתחיל בחלון הראווה שלכם. נקודה זו היא נקודת משיכה לתוך החנות עצמה. ללא מחשבה מעמיקה וביצוע מדוייק חלון הראווה שלכם לא ימלא את מלוא הפוטנציאל שלו, בשביל שזה לא יקרה אנחנו נמצאים כאן להציע לכם מגוון פתרונות ומערכות תצוגה מיוחדים בעבור חלונות ראווה.

שימוש בשילוט בחלון הראווה מכווין לקוחות אל תוך החנות ועוזר לכם להתחיל בתהליך המכירה, לכן חשוב מאוד לנצל את חלון הראווה בצורה מושלמת ולייצר את הרושם הנכון על הלקוחות עוד לפני שהם נכנסים לחנות, הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע ולייעץ בהתאמה של הפתרון הנכון לחלום ולרצונות שלכם.

בריג'נסי תמצאו מגוון מערכות כבלים ושילוטי ג'ל המשמשים לשילוט בחנויות ובחלונות ראווה.

חלונות ראווה



שלטים לחנויות וחלונות ראווה

שילוט הוא מרכיב חשוב מאד בתכנון תהליך מכירה בנקודת המכירה.
שלטים לחנויות משמשים לצרכי קידום מכירות בחלל החנות. בתכנון חנות מצליחה, שבה תערך מכירה בסופו של התהליך, שימוש בשילוט הוא חלק מרכזי בתהליך קבלת ההחלטות של הלקוחות.
פתרונות שילוט שונים בחנות, החל מדרך הצגת המחירים על המוצרים ועד להודעות מבצע מתחלפות הם חלק מנראות החנות וצריך לתכנן אותם בהתאם. בתכנון שלטים לחנויות יש להביא בחשבון גם שילוט המפנה לתוך החנות כמו שילוט בחלון הראווה, או שילוט לצרכי קד"מ – שילוט שמתחבר לקוצים על גבי קירות חריצים מסוגים שונים.

שילוט בחלון הראווה
לקבוצת ריג'נסי פתרונות שונים לשילוטים בחלון הראווה המפנים אל פנים החנות ומזמינים את הלקוחות להסתקרן להיכנס פנימה אל תוך החנות.
השימוש בשילוט ג'ל (מדבקת חלון שניתן להסירה ולהתקינה מספר פעמים) פופולרי מאד ונועד למטרות שונות בינהן הודעות מבצע המושכות לקוחות פנימה.
שילוט זה ניתן להדבקה על כל משטח חלק והוא משתלב מצויין על גבי חלונות ראווה. את ההדפסה עצמה ניתן להחליף לבד בקלות בכל עת שרוצים וצריך.
מתאים למשטחים חלקים בלבד:
שילוט ג'ל - משטחים3
במערכות כבלים– אנו משמשים אף הם לתצוגה בחלונות ראווה. למערכות כבלים אלו שימושים רבים לשילוט בחנויות בייחוד למתווכים, המציגים שילוטים רבים ובהם מודעות  מתחלפות לגבי עיסקאות המוצאות ללקוחות העוברים ושבים. במערכות כבלים אלו המתחברות תקרה-ריצפה ניתן לקבל מספר מתחלף ושונה של שילוטים הנכנסים לתאי פרספקס בהתאם לצורך ומוחלפים מעת לעת בקלות רבה.

 

 

חייג עכשיו 072-334-1120

  שם

  טלפון
  דוא"ל
  נושא

  האם תרצה לקבל למייל טיפים, מבצעים והטבות?
  כןלא

   

  קבוצת ריג'נסי - מתקני תצוגה

  רחוב אפעל 23, קרית אריה, פתח תקווה
  שעות פעילות: ימי ראשון - חמישי, 8:00-17:00
  חנייה במקום

 • sales@regency-ltd.com
 • טלפון:0723341120
 • פקס: 03-923-50-30

  אודותינו בקצרה

  קבוצת ריג'נסי הינה חברה בינלאומית הקיימת משנת 1996, ומתמחה בייצור, עיצוב ומתן פתרונות לעיצוב ומסחור חזותי. בריג'נסי מעצבים ומתכננים עבורכם מתקני תצוגה ומערכות שילוט לחנויות קמעונאיות, אולמות תצוגה, תערוכות, משרדים ועוד.

   

  היקף עסקאות

  קבוצת ריג'נסי הינה ספק בינלאומי מרכזי לקמעונאים הגדולים בישראל. היקף עסקת מינימום עומד של 1000 ש"ח ובהזמנת כמות תוכלו לקבל הנחות כמות.

   

  שתפו אותנו ברשתות חברתיות
  Top
  צריכים עזרה?
  דילוג לתוכן