שילוט למשרדים, תערוכות וחנויות

שילוט למשרדים הוא חלק חשוב ובלתי נפרד מעיצוב חללי משרדים ועסקים, לשילוטי פנים תפקיד פונקציונלי ועיצובי כאחד.
לשילוט תפקיד בנראות והוא חלק ממערך קידום מכירות בחללי מכירה.
בקבוצת ריג'נסי תמצאו פתרונות שילוט מגוונים למשרדים,עסקים ותערוכות.
לא משנה אם אתם מחפשים הדפסות על קאפה, באנרים, שילוט לקידום מכירות או כל שלט באשר הוא, אנחנו מציעים לכם את שירותנו. הצוות המקצועי והאדיב שלנו ידע להכווין אתכם ולהתאים את הפתרון המושלם בעבור הצרכים שלכם.

בקטגוריה הזו תמצאו את כל מה שאתם צריכים בין אם אתם משפצים את המשרד ורוצים להוסיף צבע או שלטי הכוונה או בין אם אתם עומדים לקראת תערוכה חשובה ורוצים להשאיר רושם חיובי ולהתבלט מעל האחרים. אצלנו בריג'נסי תמצאו את כל מה שאתם מחפשים ועוד המון דברים שלא ידעתם שאתם צריכים!

מחפשים פתרון לחלון הראווה שלכם? היכנסו והתרשמו ממה שאנחנו מציעים

שילוט מודולרי באנרים

שילוט למשרדים ועסקיםשילוט פנים למשרדים הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב החלל. יש לו תפקיד נכבד בתכנון משרדים, קליניקות, תערוכות וחנויות שונות.
בכל משרד אנו נדרשים להשתמש בשילוט והכוונה כבר מהכניסה.
שילוט למשרד מקבוצת ריג’נסי כולל מערכות מודולריות ובהן מספר קטגוריות:

שילוט המיועד להכוונה –  פנים משרדית בחללים גדולים, בהם נדרשים עובדים ומבקרים להתמצא – והשילוט הוא כלי עזר בהכוונתם במרחב המשרדי.
שילוט המיועד לאווירה – שילוט במשרד הנועד למטרות עיצוביות. בסוגי שילוט אלו ניתן למצוא באנרים, פוסטרים בתלייה מהתיקרה או בהצמדה לקיר, של מערכות כבלים או מוטות לשילוט פנים.

שילוט פנים לצרכי שיווק ופרסום – שילוט למשרד במטרה שיווקית, כחלק ממערך מכירה ושיווק כולל של החברה. בשילוט למשרד מסוג זה ניתן למצוא סטנדים לקטלוגים, קיטים לתצוגת שילוט בגדלים A4, A3, חצי גיליון וגיליון, באנרים, שילוטי פרספקס עם ספייסרים, ושילוטי תיקרה. השילוט במשרדים נחלק למערכות של כבלים, מוטות או סטנדים ריצפתיים היכולים לשמש לתצוגת קטלוגים שיווקים.

בקטגוריה זו של שילוט משרדי נכללים גם שילוטים שולחניים ושילוטי ג’ל בגדלים שונים לתלייה על גבי על משטח חלק – כמו דלתות, מחיצות זכוכית, סטנדים ועוד.

בכל אמצעי השילוט למשרדים המוצעים על קבוצת ריג’נסי, יש אפשרויות הדפסה מגוונות, בניהן הדפסה של שילוט מתחלף באופן עצמאי במדפסות שלכם, וההחלפה בקלות רבה.

בריג’נסי תוכלו למצוא שילוט למשרד במראה יוקרתי ומכובד שיכול לשדרג כל חלל ולשוות לו מראה נקי ומעוצב. ההתקנה של שילוט פנים במשרדים היא קלה, והיא עוד יותר קלה בקניית קיטים מוכנים לשילוט וקטלוגים מבית ריג’נסי.

חייג עכשיו 072-334-1120

  שם

  טלפון
  דוא"ל
  נושא

  האם תרצה לקבל למייל טיפים, מבצעים והטבות?
  כןלא

   

  דילוג לתוכן