תכנון מתקני תצוגה בחנות בנקודות מכירה 
כשאנו בונים ומתכננים קו קנייה בחנות, בנקודת מכירה ואפילו בתערוכה יש חשיבות מכרעת למיקום מתקני תצוגה, ולסוג התצוגה בכללותה. לסדר הצגת המוצרים, ואופן הצגתם ללקוחות פוטנציאליים יש השפעה על חוויות הקניה של הלקוחות וכמובן, על המכירה אליה כולנו מייחלים בסופו של התהליך. לקוחות פוטנציאליים יכולים להיות קונים בסופר מרקט מצד אחד ומאידך קהל בתערוכת אומנות במוזיאון. תצוגה של מכלול אביזרים נלווים, משלימים ותואמים המציגה בפני הלקוח תמונה כוללת של החוויה, מקילה עליו לראות את התמונה הכוללת ולייצר תהליך שמוביל לקנייה בסופו. בחנויות הלבשה, אם נציג את הבגד כמה פעמים, בתוך מסלול הקנייה יש לנו סיכוי רב יותר לגרות את הלקוח לגשת ולנסות את המוצר. חולצה המוצגת מקופלת בלבד לא תמשוך אף אחד למדוד אותה. אך אם נציג אותה גם מקופלת בצורה מושכת לעין, וגם תלויה בצורה פרונטלית ואחר כך גם על בובה,, יש סיכוי שנצוד את עיני הלקוח, ונגרום לו לרצות להיכנס לתמונה שלנו…למדוד ולקנות.

איכות מתקני תצוגה
אופן התצוגה ומיתוג המוצר מושפעים באופן ישיר ממתקני התצוגה אותם נבחר כחלק מעיצוב ותכנון נקודת המכירה ו/או החנות שלנו. כשמדובר במתקני תצוגה לחנויות ונקודות מכירה יש משמעות רבה לחומרים מהם בנויים המתקנים השונים גם מבחינה פונקציונלית ( למשל – בכושר נשיאת משקלים של מידוף מסוג מסויים) וגם מבחינה אסטית ויזואלית שלאלה חשיבות עיצובית ולמיתוג המוצר ותפיסתו הערכית בעיני הלקוחות.
למיתוג ועיצוב משמעות גם במתקנים קבועים הנמצאים בחנות וגם במתקנים זמניים כמו "אמבטיות" בסופרים בהם מוצגים מוצרי ניקיון במבצעים שונים שלפני הפסח.

מתקני תצוגה ופתרונות מידוף מודולרי

מודולריות במתקני תצוגה
מתקני תצוגה בחנות אמורים לשמש אותנו לאורך זמן רב. ולכן יש חשיבות רבה לחומרים מהם בנויים המתקנים, לחזוזק שלהם, לכושר נשיאה , לעמידות חומרים בפני רטיבות ומים, חשיפה לשמש וכו'. וכן , יש יתרון משמעותי גם ליכולת ביצוע שינויים בקלות ובנוחות. למתקני תצוגה מודולריים יש יתרון על פני כאלה שהם קבועים ולא ניתנים לשינוייים בתצוגה או במיקומים. המתקנים של קבוצת ריגנסי הם מודולריים וניתן לשנות איתם את אופי התצוגה בקלות ובנוחות מירבית ומידית.

בחירה נכונה של מתקני תצוגה ותכנון מסלול הקנייה בחנות משרתת את תהליך היצירה של חוויות קניה חיובית ובסופה התעכבות בקו קופות ו..קניה !