אם בעבר הסתפקנו בצביעת הקיר בצבע לא שגרתי או הדבקת טפט מיושן, היום כבר ברור שחיפוי קירות פנים יכול להיות מסעיר, מעניין ועיצובי. בתחום הבנייה ישנם שפע של פתרונות חיפוי לקירות הפנימיים של הבית או המשרד והם מספקים לנו השראה לעיצוב אישי וייחודי בכל נכס.

קבלו את המדריך המלא לחיפויי קירות פנים

בענף הבנייה מפתחים כל הזמן סוגי חיפויים שונים, שיוצרים בבית או במשרד מראה אסתטי ועיצובי מיוחד. כל אחד מאיתנו יכול לבחור איזה סגנון הוא רוצה להביא לידי ביטוי באמצעות קירות הבית, לשלב בין חיפויים שונים, צבעים, טקסטורות וחומרים.

חיפוי קירות פנים למשרדים - דגם diamond

אלו כמה מהסוגים הפופולריים כיום:

חיפוי אבן טבעית –

חיפוי אבן טבעית שמגיע בדרך כלל בגווני אפור, חום בהיר ולבן מתאים בדרך כלל לבתים ולמשרדים כאחד. זהו חיפוי שיכול לעשות מראה דרמטי מאד לקירות הבית ולכן לא מומלץ לחפות באמצעותו קירות שלמים אלא לשלב עיטורים או ליצור חיפוי על קיר מפתח אחד.

המראה הטבעי של חיפוי אבן זה מתאים בבתים בעלי מראה אוריינטלי, בתים בסגנון כפרי או בתים שמתחברים לטבע שנשקף מבחוץ ומעוצבים תוך שילוב הפנים והחוץ יחד. במשרדים מתאים חיפוי זה לכניסות וללובי ופחות לתוך המשרדים עצמם.

חיפוי בריקים –

בריקים הפכו בשנים האחרונות לטרנד עיצובי פופולרי מאד. הם מתאימים לדירות ולבתים בעלי מראה אורבני מודרני ומשתלבים בסלון, בחדר השינה ובמטבחים. במשרדים יוצרים הבריקים מראה מעודכן, עירוני ומתוחכם. הם מתאימים לצד גווני קירות שונים, בין אם מדובר בגוונים נייטרליים או בצבעים חזקים.

חיפוי עץ –

בשנים האחרונות התחזק טרנד העץ הטבעי והוא בא לידי ביטוי גם בחיפויי עץ על הקירות. בדרך כלל מדובר בבחירת קיר מפתח שעליו מדביקים או מבריגים לוחות עץ בסגנון עתיק. המראה שמתקבל הוא מראה כפרי, מחוספס ומיוחד מאד. מדובר בחיפוי שנחשב יחסית יקר בגלל שלוחות העץ בדרך כלל עוברים תהליך להפוך אותם לעמידים יותר.

קרמיקה –

אריחי קרמיקה הם החיפוי הקלאסי לקירות – בעיקר של חדרים רטובים כמו מקלחות, חדרי שירותים, מטבחים וכדומה. במשרדים הקרמיקה אינה משולבת בחדרים שונים אלא בעיקר בחדרי השירותים או המטבח. היום אפשר למצוא אריחי קרמיקה בצבעים, בעיטורים ובטקסטורות מיוחדות ובכל שנה מגלים טרנדים חדשים בתחום זה.

טפטים –

טפטים הם חיפויים שחזרו לאופנה בשנים האחרונות. את הטפטים הישנים של הדודה והסבתא החליפו טפטים בעיצובים מעודכנים, שמשלבים תמונות והדפסים בהתאמה אישית. היום אפשר להדפיס למשרד חיפוי קיר עם מיתוג של החברה או לבחור בטפט בעיצוב מיוחד עבור חדר הילדים בבית הפרטי. ההדבקה של הטפט אינה מסורבלת כמו שהייתה בעבר ולרוב מוצעת על ידי אנשי המקצוע כחלק מהחבילה.

חיפוי קירות פנימיים הוא תחום גדול ורחב. כל מי שמתכנן בית או מעצב את המשרד יכול להנות משפע של אפשרויות בחירה. כדאי להתייעץ עם מעצב ולבחון איזו מהאפשרויות תתאים לבית או למשרד באופן אידיאלי ותיצור מראה מזמין ונעים.