איפה משיגים מדפים וציוד לחנות בגדים?

להיות בעלים של חנות בגדים זה אומר אחראיות עצומה. אנחנו צריכים לדאוג לבנות מסלול מכירה שיוביל למכירות, לעצב את החנות בצורה אסתטית, לבחור מדפים וציוד תצוגה, להעסיק ולהכשיר עובדים, למצוא לוקיישן מנצח ועוד המון משימות שאמורות בסופו של דבר להוביל אותנו להצלחת החנות שלנו. בריג'נסי אנחנו מתמחים בייצור של מדפים וציוד לחנויות בגדים וכמו כן אנחנו מייעצים ומתכננים בעבור בעלי חנויות בכל הדברים שקשורים לתצוגה. במאמר זה אנחנו רוצים להתייחס לאחת הסוגיות המרכזיות והחשובות ביותר שיש לכל בעלים חדשים של חנות בגדים – איפה משיגים מדפים וציוד לחנות הבגדים.

מה מייחד מדפים וציוד לחנות בגדים?

ציוד לחנות בגדים, בשונה מציוד ומדפים לחנויות אחרות, צריך לענות על שני קריטריונים בו זמנית – להציג את הפריט עצמו בצורה המושכת והברורה ביותר ולהראות את המגוון של הדגמים השונים והמידות השונות שקיימים לאותו הפריט. זה אולי נשמע כמו משימה פשוטה, אך כל מי שתכנן חנות בגדים בעברו יודע להגיד שהגבול בין עומס ויזואלי לבין תצוגה מושלמת הוא דק מאוד.

מה מייחד מדפים וציוד לחנות בגדים?

הייחוד בציוד לחנויות בגדים הוא בכך שהוא מציע לבעלי החנות אפשרות להציג את הבגדים בצורה שעונה על שני הקריטריונים. בהרבה מהמקרים הפתרון יהיה באמצעות מדפים ייעודיים לחנויות בגדים שישלבו בין תצוגה נתלית של הפריט המרכזי לבין מדפים שעליהם יוצג המלאי הנוסף. חשוב לזכור כי המדף עצמו בחנות הבגדים צריך גם הוא להיות רב תכליתי, מצד אחד עליו לאפשר את אחסון והצגת הבגדים, אך מן הצד השני עליו להיראות טוב אך לא למשוך את תשומת הלב מהפריט עצמו.

מערכות המידוף הפופולריות ביותר לחנויות בגדים הן:

  • מערכות חריצים
  • מערכות קיר
  • סטנדים מקדמי מכירות
  • מערכות כבלים / צינורות

איפה רוכשים ציוד ומדפים לחנויות בגדים?

כאשר אנחנו מחפשים לרכוש ציוד ייעודי ומדפים לחנות בגדים יש לנו כמה אפשרויות עיקריות. האפשרות הראשונה היא לפנות לנגר עם המידות והעיצוב הרצוי כדי שזה יבנה בעבורנו את המדפים לחנות. אבל האפשרות הזו היא גם יקרה וגם בהרבה מקרים לא עוזרת לחנות להגיע ליעדים המכירתיים כיוון שהנגר שבונה את המדפים לא מתמחה בעיצוב שיווקי לחנויות בגדים. נגרים הם בהחלט אנשי מקצוע מוכשרים, אך כאשר אנחנו מחפשים לייצר מדפים ופתרונות מידוף לחנויות בגדים אנחנו צריכים לחשוב מעט אחרת מאשר היינו מייצרים ארון או מדפים לבית שלנו.

אם כך, האפשרות הנוספת שיש לנו לרכישה של מדפים וציוד לחנויות בגדים היא לפנות לחברה שמתמחה בכך. אצלנו בריג'נסי תמצאו צוותים איכותיים של מעצבים, נגרים ואנשי שיווק אשר יסייעו לכם לאורך כל שלבי התכנון והיישום של תוכנית המתאר לחנות הבגדים שלכם. באמתחתנו ניסיון רב שנים בתכנון, עיצוב וייצור של מדפים לחנויות ובאפשרותנו לייצר הדמיית תלת ממד קודם כול כדי שתוכלו ממש לחוות את החנות שלכם ולהבין האם התכנון מתאים בעבורכם.

הייעוץ וההכוונה שלנו לא נעצרת רק במדפים ובמתקני התצוגה, אנחנו גם נעזור לכם בשילוט לחלונות הראווה ובמציאת פתרונות שילוט אחרים לעסק שלכם כך שכל החנות כולה תדבר בשפה אחידה שמייצרת מכירות אפקטיביות ואיכותיות. צרו איתנו קשר עוד היום כדי שאחד מנציגנו יוכל להיות לכם לעזר וביחד איתכם לייצר את החנות המושלמת.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.