תצוגה לחנויות נעליים

בהרבה מחנויות הנעליים שאנחנו מכירים אפשר לראות את אותן שיטות תצוגה ואת אותם פתרונות תצוגה. אבל בעוד שהעולם כולו נוטה להשתנות, נדמה לפעמים כי תחום ההנעלה קופא על השמרים ומלבד תמורות ושדרוגים בנעליים עצמן, החנויות נראות בדיוק פי שהן נראו לפני שני עשורים. אז האם המצב הוא זה הוא תולדה של מציאות או שמה פשוט הורגלו לראות חנויות הנעלה בצורה מסוימת. במאמר זה אנחנו רוצים להרחיב את הדיבור על ריהוט ותצוגה של חנויות נעליים ובנוסף לכך גם נראה איפה קונים ריהוט לחנות הנעלה.

המאפיינים של ריהוט חנות הנעלה כיום

אנחנו רוצים להתחיל את המאמר הזה דווקא מבחינה של חנויות הנעליים שיש כיום במרבית הארץ. אם תנסו להיזכר בפעם האחרונה שהייתם בחנות הנעלה, בוודאי שמתם לב כי במרכז החנות יש כמה ספסלים אשר מיועדים ללקוחות שמעוניינים למדוד את הנעליים ומסביב יש קירות העמוסים במדפי תצוגה שעליהן יש נעל אחת. יש היגיון מסוים בשיטת התצוגה הזו, שכן הלקוח יושב באמצע והוא מוקף בעושר של נעליים אשר גורם לו לתחושה שהוא בוודאי ימצא את מבוקשו. אך בנוסף לכך יש סיכוי שנגרום ללקוח גם תחושת עומס שתבהיל אותו, או תחושת בלבול שתגרום לכך שהוא לא יצליח להיסגר על מה שהוא רוצה לרכוש מרוב המגוון הקיים.

תוסיפו על כך שבהרבה חנויות נעליים המוכרים נוקטים בטקטיקות ישירות של מכירה, אשר כיום נחשבות לפחות נפוצות, ותקבלו חלק גדול מהסיבה שהרבה לקוחות מעדיפים כיום לקנות את הנעליים שלהם באונליין או בחנויות ייעודיות של מותגים ספציפיים.

איפה קונים ריהוט לחנויות הנעלה

כיצד אפשר לשחק עם התצוגה של חנויות הנעלה

כדי לשנות את התצוגה הקיימת בחנות נעליים, אנחנו צריכים קודם כול להבין מה הם האלמנטים החשובים שיש לשמר. הדבר הראשון שעולה לנו זה הנוחות והחמימות של חנויות הנעליים, הישיבה במרכז החנות כאשר העובדים משרתים אותך ומביאים אליך את הנעליים היא הייחוד הגדול ביותר שיש לחנויות הנעליים ועליו חשוב לשמור. אבל מעבר לכך, הדבר הנוסף שאנחנו חושבים שחשוב לשמר זה תחושה של מבחר ועושר אך נסו לא להעמיס יותר מדי ותייצרו היררכיה מסוימת שתבדיל בין הנעליים השונות.

עכשיו משהבנו מה אנחנו רוצים לשמר מהנראות של חנות הנעליים אפשר לעבור להצעות לשיפור. במקום לנסות ולהיראות כמו כל שאר חנויות ההנעלה, נסו לייצר משהו שיהיה ייחודי לכם במראה. נסו לייצר חוויה וסיפור אחר שיגרמו ללקוחות לרצות ולהישאר אצלכם עוד קצת כי ככל שהם נשארים הסיכוי שהם ירכשו גדל. בעולם יש חנויות רבות שמשתמשות בתצוגה מקורית, כמו מעצב הנעליים Irregular Choice, אך בארץ התופעה עדיין בחיתוליה. אם תצליחו לייצר אותה, וודאי תרוויחו מכך הרבה באזז.

איפה קונים ריהוט לחנות הנעלה?

אם אתם מחפשים ריהוט לחנות הנעלה שייראה כמו שאר חנויות הנעליים, אז אתם יכולים למצוא אותו במקומות רבים. אבל אם מעוניינים בריהוט לחנות הנעלה שהוא מקורי וייחודי אז הגעתם למקום הנכון. חברת ריג'נסי מתמחה כבר עשרות שנים בתחום התצוגה לחנויות ולאורך השנים עזרנו לחנויות רבות לעצב ולתכנן את התצוגה שלהם בצורה מקורית שמצליחה לעורר עניין ולעודד מכירות.

כאשר מדובר על ריהוט לחנויות הנעלה אנחנו מציעים לכם צוות מיומן ומנוסה, אשר מתמחה בחנויות נעליים, שיעמוד לשרותכם לאורך התהליך ויסייע לכם בכל דבר שאתם זקוקים לו בין שמדובר על רעיון או עצה ובין שמדובר על איתור של ריהוט איכותי ומקורי לחנות שלכם. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.