איפה קונים ריהוט לחנויות משקפיים

הרבה חנויות משקפיים נוטות להיראות דומות באופני התצוגה שהן בוחרים להשתמש בחנות. יש בכך היגיון, בסך הכול פתרונות התצוגה לחנויות המשקפיים שאפשר למצוא כיום מספקים את העבודה – הם גם מאפשרים להראות כמות גדולה של משקפיים והם גם עושים זאת בצורה אסתטית. במאמר הזה אנחנו רוצים להתייחס לשאלה הבסיסית, איפה קונים ריהוט לחנות משקפיים, אך מעבר לכך אנחנו רוצים גם להציע מבט מרענן על כל הנושא של ריהוט לחנויות משקפיים.

מה זה בכלל אומר ריהוט לחנויות משקפיים?

מרבית חנויות המשקפיים בוחרות להציג את מרכולתם בשני אופנים – הדרך הראשונה היא לתלות את המשקפיים על מערכת קיר העשויה צינורות והדרך השנייה היא להשתמש במערכת קיר שהמשקפיים יושבים בתוכה כמעיין מדף. המשותף לשני הפתרונות האלו זה שכל משקף מקבל התייחסות מקסימלית והלקוח יכול לגשת ולמדוד את כל הדגמים שהוא רוצה. אבל הבעיה העיקרית בצורת התצוגה הזו היא שכל הלקוחות מכירים אותה ומצפים לה כך שהחנות שלכם הופכת להיות עוד אחת משאר חנויות המשקפיים שקיימות.

אצלנו בריג'נסי פתרונות תצוגה אנחנו מבינים את הבעיה הזו ומציעים גישה ייחודית להצגת משקפיים בחנויות. לצד השימוש במערכות קיר ותצוגת משקפיים קלאסיים, אנחנו מציעים ללקוחותינו התאמה מלאה של מערכות תצוגה ובנייה של מערכות ייעודיות בהתאם לצרכים העיצובים שלהם. בעת התכנון נביא לידי חשבון את אופני הצגת המשקף, וזה אומר שנתייחס לתאורה הפנימית של המדף וגם לתאורה הסביבתית שבחנות. מניסיון של שנים הבנו כי לקוחות שמגיעים לחנויות משקפיים מבקשים מצד אחד לראות מבחר גדול של סוגים, אך באותה נשימה הם גם מחפשים שיובילו אותם ויסייעו להם בצמצום האפשרויות. פתרונות התצוגה שאנחנו מציעים מתוכננים בצורה קפדנית כדי לענות כל שני הצרכים האלו.

ריהוט לחנויות משקפיים

איזה ריהוט לחנויות משקפיים תוכלו למצוא אצלנו בריג'נסי

  • מערכות קיר – מערכות הקיר שלנו הן מודולריות ואפשר להרכיב אותן בכל צורה שתבחרו. אנחנו מציעים שני סוגים עיקריים של מערכות קיר – כבלים וצינור. בשני הסוגים תוכלו לבחור את סוג המדפים ואת צורת החיבור שלהם אל המערכת, וגם את המחברים עצמם ואת צינורות התלייה. למעשה כל אלמנט במערכת הקיר ניתן להתאמה מלאה, כך שמבחינה אסתטית זהו אחד הפתרונות האיכותיים ביותר שקיימים.

  • מקדמי מכירות – חלק מהריהוט שיש בחנויות משקפיים נועד לייצר אווירה וחלק נועד לקדם מכירות. למעשה, ממחקרים עולה כי שלטי קידום מכירות בחנות משפיעים באופן מידי על הלקוחות ומסייעים להגביר את המכירות של המוצר אותו מקדמים בעשרות אחוזים. אנחנו מציעים לכם מגוון עצום של מקדמי מכירות לחנויות משקפיים שכולל מעמדי תצוגה ייעודיים שנצמדים למדף, שילוט ג'ל ועוד.

  • חלונות ראווה – חלונות הראווה של חנויות המשקפיים דורשים התייחסות מעט שונה מחלונות ראווה של חנויות בגדים. כדי למשוך את תשומת הלב של העוברים והשבים אנחנו צריכים להשתמש בפירוטכניקה מסוימת, אך אנחנו לא רוצים להסיח את תשומת ליבו מהמשקפיים שהם העיקר. באמצעות צינורות 12 מ"מ או כבלים אחרים שאנחנו מציעים תוכלו לייצר תצוגה מרהיבה בחלון הראווה של חנות המשקפיים שלכם.

כמו כן באפשרותנו לסייע לכם לתכנן ולעצב ריהוט ייחודי לחנות המשקפיים שלכם. מומחי העיצוב שלנו ישמחו לשבת איתכם כדי להבין מה אתם מתכננים ומה אתם רוצים לעשות בחנות ובהתאם לכך נציע פתרונות תצוגה מתוך המלאי הרחב שלנו, או שנתכנן יחדיו פתרון מותאם בעבורכם. לפרטים מלאים והזמנות – צרו איתנו קשר עוד היום.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.