מה זו מערכת ויטארו?

בעלי חנויות מכירים מקרוב את הדילמה שנוצרת במתח שבין הצגת מוצרים לבין הותרת מרחב הליכה ושיטוט בחנות. הדבר נכון שבעתיים בעבור חנויות קטנות, אך גם חנויות גדולות מחפשות תמיד אחר אפשרויות ניצול אפקטיבי יותר של שטחן. לנהל עסק זו משימה מורכבת וסבוכה, כך שעלינו לתכנן כל חלק בעסק בצורה מדויקת כדי למקסם את הפדיון למטר ובמאמר זה אנחנו רוצים להציג בפניכם את מערכת ויטארו אשר נחשבת למערכת התצוגה האידיאלית בעבור בעלי חנויות שמעוניינים להציג את הסחורה שלהם בצורה אסתטית ושיווקית, בלי שהדבר יתפוס שטח רב משטחה של החנות.

עם יותר משלושים שנה של ניסיון, צוות המומחים שלנו בריג'נסי פתרונות תצוגה גאה להציג את מערכת ויטארו כאחת ממערכות התצוגה האיכותיות ביותר שקיימות כיום בשוק. אם בעבר הייתם צריכים לבחור בין הצגת המוצרים בצורה מושכת לבין כמות המוצרים, מערכות ויטארו מאפשרות לכם לשלב בין השניים בצורה קלה, אפקטיבית ונעימה לעין. המשיכו לקרוא כדי לגלות עוד פרטים, או צרו איתנו קשר כדי שנוכל לסייע לכם בעיצוב ותכנון החנות שלכם.

מה זו מערכת ויטארו?

מערכת ויטארו היא מערכת תצוגה מודולרית שמגיעה בכמה סגנונות וצורות. הצורה הבסיסית והמרכזית של מערכות ויטארו היא פס חריצים שעליו אפשר להוסיף כל מיני תצוגות מתחלפות. כך למשל אפשר להוסיף מדפים, קולבים ולוחות מחורצים כדי לייצר עיצוב מקורי שמתאים באופן ספציפי לסחורה שאותה אתם מוכרים. המגוון הרב של מערכות תצוגה שאפשר להלביש על גבי מערכת הויטארו היא האלמנט המרכזי שעומד בבסיס הפופולריות הרבה של מערכת זו.

מה היתרונות של מערכת ויטארו?

מה היתרונות של מערכת ויטארו?

  • היתרון המרכזי של מערכות ויטארו הוא המודולריות שלהן. מדובר על מערכת תצוגה שאפשר לשנותה במהירות ובקלות, כך שכל חנות יכולה להתאים את התצוגה לסוג הסחורה שלה. אם למשל אתם מוכרים בגדים תוכלו להרכיב את מערכת הויטארו בתצורה שמכילה שתי קומות – קומה עליונה שבה תציגו למשל חולצות בצורה פרונטלית, וקומה תחתונה שבה קולבים שעל גביהם תלויות מידות שונות של אותה חולצה מהתצוגה העליונה.
  • עוד יתרון חשוב לא פחות שיש למערכת הויטארו הוא צורת ההרכבה של המערכת. העובדה כי מדובר על פס חריצים מאפשרת לנו להתקין את מערכת התצוגה הזו בכל מקום בחנות, בלי שהמערכת תתפוס מקום רב. את פס הבסיס עצמו אפשר להסתיר לאחר ההתקנה, וכך הלקוח בסופו של דבר יראה רק את מערכות התצוגה שנלביש על גבי מערכת הויטארו.
  • אומנם הצגנו את יתרון החיסכון במקום בתוך היתרון הקודם, אך עבור בעלי עסקים קטנים מדובר על אחד היתרונות המהותיים ביותר, ועל אחד מהדברים שבאופן כללי הכי חשובים להם. ולכן החלטנו להפריד את שני היתרונות האלו. העובדה כי מערכת ויטארו לא תופסת מקום רב בחנות מאפשרת לנו לנצל שטחים מתים בצורה מושלמת ועדיין לא להעמיס על עיני הלקוחות.
  • מערכות ויטארו הן אוניברסליות ומתאימות לכל סוגי החנויות באשר הן. בין מדובר על חנות בגדים, חנות צעצועים, חנות אופטיקה או חנות ספרים (ויכולנו להמשיך עם המון דוגמאות), מערכות ויטארו מציעות פתרון תצוגה אלגנטי ומקצועי.

מערכות ויטארו לעומת מערכות תצוגה אחרות

היתרונות שמנינו הם אלו שעומדים בבסיס העובדה שמערכות ויטארו הפכו בשנים האחרונות למערכות התצוגה הנפוצות ביותר בעולם הקמעונאות. מדובר על מוצר איכותי במיוחד שמסייע לבעלי עסקים לייצר תצוגה מושכת במיוחד, גם בחללים קטנים ומאתגרים, ולהגדיל את הפדיון למטר שאותו החנות מרוויחה. העובדה כי מדובר על פתרון מודולרי מסייעת גם היא לשיקוליהם של בעלי החנויות, וזאת כיוון שהם יכולים לשנות ולארגן את התצוגה בחנויותיהם במהירות ובנוחות.

אצלנו בריג'נסי תמצאו מגוון רחב של פתרונות תצוגה והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשרותכם ולסייע לכם בתכנון, עיצוב ובהתקנה של פתרונות תצוגה. לקבלת הצעת מחיר חייגו אלינו עוד היום.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .