פלטת חריצים חובה בכל חנות

מדי פעם אנחנו מציגים במאמרים שלנו כל מיני פתרונות תצוגה לחנויות, אבל הפעם אנחנו רוצים להתמקד באחד מפריטי התצוגה הבולטים ביותר שאנחנו מכירים. מאז נושא הפסיכולוגיה שמאחורי הקניות החל להיות המנוע המרכזי שמאחורי תצוגת חנויות, בעלי חנויות מנסים למצוא את הפריט החשוב ביותר לריהוט החנות. את אותו פריט שיגלם בתוכו את כל הצרכים שלהם ויסייע למכור יותר – אז מצאנו את הפריט הזה ואנחנו מדברים על פלטת חריצים.

מה זה פלטת חריצים ומה הופך אותה למתקן התצוגה החשוב ביותר

פלטת חריצים, או בשמה המוכר יותר – קיר חריצים, היא למעשה מערכת מודולרית שמאפשרת שליטה מלאה על תצוגת הפריטים בה. פלטות חריצים מגיעות במגוון גדלים וגבהים ולאורכן קיימים חריצים רבים המאפשרים הצבה נוחה של מתקני תליה ומדפים. כיוון שההתקנה של פלטת החריצים, וסידור התצוגה עליה, נוחות להפליא ולא דורשות ידע מקדים מנהלי חנויות רבים מאמצים את הטכנולוגיה הזו לחיקם ומגלים כי גם הקהל מעדיף את דרך התצוגה הזו.

הסיבה שהקהל אוהב את פלטת החריצים ומגיב לה כל כך טוב היא בעיקר הנוחות והמינימליזם העיצובי שיש לפתרון התצוגה הזה. בשונה מפתרונות תצוגה אחרים שתופסים מקום גדול, את פלטת החריצים אפשר להצמיד ישירות אל קיר החנות וכך להשאיר חלל רב לשוטטות והתרשמות מהתצוגה בעבור הלקוחות. עוד נדבך שמהווה יתרון מובהק לטובת קיר החריצים הוא האפשרות לשלוט על מיקום הפריטים על הקיר ועל ידי כך לייצר סדר ואחידות בתצוגה שימשכו את עיני הלקוחות ולא תיווצר התחושה של עומס ויזואלי.

שימוש בפלטת חריצים לתצוגה בחנות

מה היתרונות של פלטת חריצים בעבור בעלי חנויות

  • צמצום במקום – כיוון שהפלטה מוצמדת לקיר באופן מלא היא לא תופסת מקום פיזי בחנות.
  • מודולריות – אפשר להציב פלטת חריצים בכל מקום שבו יש קיר ועל גבי פלטת החריצים אפשר לשחק ללא הגבלה עם התצוגה.
  • עיצוב – פלטת חריצים מגיעה במגוון רחב של צבעים הכוללים גווני עץ, אלומיניום ועוד קשת רחבה של צבעים ואפשרויות.
  • חופש מוחלט – כיוון שאפשר לשלוט על כל פריט בתצוגה החל בגובה המדפים, דרך המרווח שביניהם ועד הצפיפות הכללית, פלטת החריצים נחשבת לפתרון המושלם לכל מי שאוהב לשחק ולשנות את עיצוב החנות.
  • מגביר מכירות – יותר משבעלי חנויות אוהבים את הפתרון של פלטת החריצים, הלקוחות משתגעים עליו ומגיבים לו בצורה הטובה ביותר מכל פתרון תצוגה אחר שקיים בשוק.

אפשרויות העיצוב לפלטות חריצים הן בלתי נגמרות

הצוות שלנו בריג'נסי עובד במתן פתרונות תצוגה לחנויות ולעסקים כבר שנים רבות ולאורך השנים פלטת החריצים היוותה את אחד מפתרונות הבסיס העיקריים שסביבם היינו מעצבים חנויות ללקוחותינו. מבדיקות שערכנו התגלה כי פלטות חריצים מצליחות לייצר בסיס עיצובי מושלם כיוון שהן תוחמות את החנות, אך לא מגבילות את אפשרויות התלייה והתצוגה שלנו. בבואנו לעצב חנות מאפס, אנחנו נוהגים להתחיל בסימון המקומות שבהם נקים ארונות ומראות ולאחר מכן, כל שאר האזורים למעשה, הופכים להיות קירות מחורצים.

חשוב לנו להגיד כי בפועל אנחנו לא מציבים קירות מחורצים בכל חנות לאורכה ולרוחבה, אך בתפיסה המחשבתית של העיצוב הדבר מאפשר לנו ללכת בצורה חופשית עם כל רעיון שעולה כיוון שאנחנו לא מוגבלים במרחב ויכולים לשחק עם התצוגה בצורה מודולורית.

לקבלת פרטים נוספים על פתרונות התצוגה שיש לנו להציע לעסק שלך, או לפרטים נוספים בנושא פלטת החריצים – צרו איתנו קשר עוד היום.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.