השימוש בפלטות מחרוצות בחנויות

פלטות מחורצות נחשבות לאחד מפתרונות התצוגה האיכותיים ביותר. מדובר על לוחות ייעודיים אשר עליהם חריצים שמאפשרים לנו שליטה מלאה על התצוגה. אפשר לקחת פלטה מחורצת ולהוסיף עליה תוספות ייחודיות כמו מתלים או מדפים ובכך לייצר חוויה ייחודית ומקורית לחנות שלנו. אבל למרות הפופולריות הגבוהה של פלטות אלו, ולמרות שיש שפע עצום של אפשרויות עיצוב של אותן הפלטות, בעלי חנויות רבים משתמשים בפלטות אלו כעוד מדף ולא מנצלים את היתרון האינהרנטי של פלטות אלו. במאמר זה אנחנו רוצים להציג בפניכם כיצד להשתמש נכון בפלטות מחורצות בחנויות.

בחירת פלטות מחורצות ואביזרים משלימים

עוד לפני שנדבר על איך אפשר לעצב ולהשתמש בפלטות המחורצות בצורה מקורית בחנויות אנחנו רוצים לדבר על שני נושאים חשובים לא פחות – בחירת הפלטות המחורצות ובחירת האביזרים המשלימים.

  • בחירת הפלטות המחורצות לחנות
    פלטות מחורצות איכותיות מגיעות במגוון של גדלים, ולא בגודל אחד בלבד. חשוב מאוד להתאים את גודל הפלטה, סוג העץ והגימור לעיצוב הכללי של החנות. קיימות פלטות מלבניות שאפשר להציב כעמוד טוטם במרכז החנות, קיימות פלטות מחורצות על גלגלים שאפשר לייצר מהן הפרדה בין אזורים בחנות וקיימות פלטות מחורצות קלאסיות שמצמידים לקיר. כל סוג פלטה משדר ללקוחות תחושה אחרת ויכול לשנות את כל התחושה שיש לנו בחנות ולכן חשוב שקודם נבין איזה מסר אנחנו רוצים לשדר ואז נתאים את הבחירות שלנו לאותו המסר.
  • בחירת האביזרים לפלטות המחורצות
    העושר והשפע שיש בגזרת האביזרים לפלטות המחורצות מקשה לפעמים לבחור את האביזר שמתאים לנו אך ברגע שאנחנו יודעים מה המסר שלנו אנחנו יכולים לבחור גם את האביזרים בצורה מדויקת יותר. האביזרים העיקריים שנהוג להשתמש בהם הם ווים לתלייה, כאשר שני הסוגים הבולטים הם הוו הכפול והוו עם הכדוריות, ומוטות שמאפשרים תליית בגדים עליהם.

כפי שאפשר לראות, בחירת הפלטות והאביזרים היא תוצר ישיר של המסר אותו אנחנו רוצים לשדר ללקוחותינו. החנות שלנו היא למעשה הדרך המרכזית שלנו לשווק את עצמנו ולכן עלינו לייצר סביבה שעובדת כולה למען מטרה אחת, הפלטות והאביזרים הם רק אמצעי להגיע לשם ולא המטרה עצמה. מרבית האנשים שמשתמשים בפלטות מחורצות בחנויות שלהם עושים זאת מתוך מחשבה שכל שעליהם לעשות זה להציג את מרכולתם והלקוחות כבר ירכשו, אך אלו שיודעים לשחק עם התצוגה מגלים כי הם מצליחים לעודד יותר מכירות על ידי כך שהם מצליחים להפתיע את הלקוחות ומעודדים אותם להיות אקטיביים.

בחירת פלטות מחורצות ואביזרים משלימים

שימוש נכון יותר בפלטות מחורצות ואביזרים

הדבר הראשון שעלינו לעשות אם כך בבואנו להשתמש בפלטות מחורצות ובאביזרים הוא להבין מה אנחנו רוצים לשדר ללקוח שלנו. כאשר אנחנו מבינים זאת אנחנו יכולים למשל לעצב את הפלטות בצורה כזו שתייצר בעבורנו מסלול הליכה בחנות שיוביל את הלקוח בין האזורים השונים על פי סדר שתיכננו מראש שמטרתו היא לחשוף את המוצרים שלנו בצורה האפקטיבית ביותר. עוד דבר שאנחנו יכולים לעשות באמצעות הפלטות המחורצות זה לכסות את כל הקירות של החנות וכך אנחנו מרוויחים שני דברים במכה אחת – גם אנחנו מייצרים מראה אחיד לחנות שמכסה כל פגם שיש בקירות המקוריים, ואנחנו גם מאפשרים לנו לייצר תצוגה דינמית ומודולרית כיוון שבכל מקום בחנות אנחנו יכולים לחבר וו או אביזר משלים.

נסו להשתמש בלוחות המחורצים שלכם כחלק מהמראה של החנות ולא כאביזר נוסף שפשוט נמצא בחנות ואפשר לתלות עליו בגדים. נסו לגרום לתצוגה שלכם לייצר עניין אצל הלקוח ותשחקו איתה באופן קבוע כדי שגם לקוחות קבועים שיגיעו לחנות יהיו מופתעים וירגישו שאתם עדיין מרגשים ומסקרנים אותם. הפלטות המחורצות הן כלי חימר בידכם ועליכם להתייחס אליהם ככאלו ולא להשתמש בהם משל היו מדפים ככל המדפים.

חברת ריג'נסי מתמחה בתכנון ובעיצוב של פתרונות מידוף לחנויות. אנחנו מייצרים בעבור לקוחותינו הדמיות של החנות המבוססות על הניסיון המקצועי שלנו ועל הצרכים והמטרות של בעלי החנות וכך אפשר ממש לחוות ולהרגיש איך החנות עומדת להיראות ולא לנחש. התוצאה היא שלקוחותינו מקבלים חנויות מעוצבות ברמה הגבוהה ביותר כאשר כל פריט וכל פינה תוכננו לעילא ולעילא. לפרטים נוספים על השירותים שלנו ולהזמנה של פלטות מחורצות או כל ציוד אחר שדרוש לכם לחנות – צרו איתנו קשר עוד היום.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.