איפה למצוא מעצב פנים לחנות

ניהול והקמה של חנות נחשבים לפעולות מאתגרות מכל בחינה שהיא. עלינו להביא בחשבון אינספור גורמים ומשתנים שלכל אחד מהם עשויה להיות השפעה מכרעת על הצלחתה של החנות שלנו או לא. אבל בעוד שיש כאלו שמגדירים את השיווק ואת הכשרת העובדים לאלמנטים שיכתיבו את ביצועי החנות, אנחנו רוצים לדבר דווקא על נושא עיצוב הפנים של החנות. חשוב לזכור שלא משנה אם נשקיע הון עתק בשיווק ונכשיר את העובדים שלנו כדי שידעו לענות על כל השאלות ויהיו סופר שירותיים, אם החנות שלנו לא תמשוך את האנשים ותיראה יפה בעיניהם הם כנראה לא יכנסו פנימה מלכתחילה.

מה מעצב פנים לחנות יכול לעשות כדי לעזור לך?

לפי כותרת המאמר אנחנו אמורים לדבר על היכן אפשר למצוא מעצבי פנים לחנות, אבל לפני שניגש לזה חשוב לנו להבין שכשמדברים על עיצוב פנים לחנויות, חשוב להתייחס גם לאסתטיקה וגם לנוחות באותה החשיבות. אי אפשר לייצר חנות שנראית מדהים אבל כל המוצרים לא נגישים וקשה ללכת במעברים שלה, ובאותה נשימה נהיה בבעיה אם רק נתייחס לנוחות של הלקוחות ולא ננסה לסדר את המוצרים ואת מדפי החנות בצורה יפה. תפקידו של מעצב הפנים לחנות הוא לעזור לנו למצוא את האיזונים הנכונים כדי להגיע לתוצאות הרצויות.

כדי שתוכלו לבחור את מעצב או מעצבת הפנים הטובים ביותר לחנות שלכם, בואו ונראה איך בדיוק מעצב פנים שמתמחה בחנויות יכול לסייע לעסק שלנו.

  • חשיבה אסטרטגית – יצירת האווירה ומיקום מדפי התצוגה בחנות הם מהגורמים המשפיעים ביותר על הבחירה של הלקוחות לרכוש או לא. מעצב פנים מנוסה לחנויות יודע להתאים את שטח החנות למטרותיה ובכך לייצר תוכנית אסטרטגית שתוביל את הלקוחות במסלול הקניה שבו אנחנו רוצים שהם יצעדו.
  • מחזק את המותג – עסקים קטנים ובינוניים נוטים להיבלע בחסות קמפייני השיווק של חברות הענק, אבל אם העסק שלכם יודע למתג את עצמו בצורה נכונה ולהציע ללקוחות חוויית קניות ייחודית אז אתם עשויים רק להרוויח נקודות זכות למותג שלכם. עיצוב נכון של החנות על ידי מעצב פנים יעזור לכם למתג את עצמכם כעסק רציני ואיכותי ולקבל בוסט חיובי לתדמית שלכם.
  • תצוגה של כל המוצרים – בואו תנסו לתכנן את החנות שלכם בצורה כזו שגם אם תציגו את כל המוצרים שיש לכם במלאי, עדיין לא תייצרו עומס שירחיק את הלקוחות. חנויות שמוכרות מוצרים רבים צריכות להתמודד עם קשיים אחרים, אך גם חנויות שמוכרות מעט פריטים צריכות לדעת לדייק את התצוגה של המוצרים. מעצב פנים לחנות יעזרו לכם להתאים את פתרונות התצוגה הנכונים לכם.
  • תכנון ויישום – מעבר לשלב התכנוני שבו מעצב הפנים יתאים את העיצוב לתנאי השטח של החנות, מעצב פנים שמתמחה בחנויות יודע גם לנהל את העבודה ולהאציל סמכויות כדי שהעבודה תתבצע בצורה מהירה וזולה. עיצוב והקמה של חנות הם כאמור משימות שדורשות התעסקות בפרטים קטנים ומרובים, הסתייעו במעצב פנים מנוסה בעיצוב חנויות כדי שזה יוסיף לכם מהידע והניסיון שלו.
מעצב לחנות איפה אפשר למצוא אחד

איפה מוצאים מעצב פנים לחנויות?

  1. המלצות – הדרך הטובה ביותר למצוא מעצבי פנים שמתמחים בחנויות הם ממכרים וקולגות שעבדו עם מעצב כזה שהם יכולים להמליץ עליו. הרבה מעבודת המעצב מבוססת על הכימיה שתהיה בינכם ולכן חשוב למצוא לא רק מעצב שיש לו טעם, אלא חפשו אחד שאתם יכולים לנהל איתו דיון ושיחה כמו שצריך.
  2. חנויות שאתם אוהבים – עוד דרך נהדרת למצוא מעצב פנים לחנות היא פשוט להסתובב ברחוב ולעבור חנות חנות כדי לבחון את העיצוב שלהן. ברגע שאתם רואים חנות שמעוצבת בסגנון שמדבר אליכם, בקשו מהמנהל את פרטי הקשר של המעצב שעשה בעבורם את המלאכה.
  3. אינטרנט – כמו כל דבר היום, גם מעצבי פנים לחנויות משווקים את עצמם באינטרנט. פשוט היכנסו לגוגל וחפשו מעצב פנים לחנות שעושה עליכם את הרושם הטוב ביותר ואז חפשו עליו עוד קצת מידע ברשת כדי להיות בטוחים שמדובר על אדם רציני.
  4. בתי ספר לעיצוב – אומנם לא לכל בתי הספר לעיצוב יש מחלקות שמתמחות בעיצוב פנים של חנויות, אבל שווה לחפש את המחלקה המתאימה ולדבר עם המזכירות או עם מנהל המחלקה כדי לקבל המלצה על בוגרים וסטודנטים שיוכלו לעזור לכם. אומנם אתם מסתכנים כי אתם בוחרים לעבוד עם אדם שאין לו המון ניסיון בפועל, אך המחיר שתחסכו בתשלום והרווח שתקבלו מזה שאותו מעצב ישקיע את כל כולו בעיצוב בהחלט ישתלם.

בריג'נסי אנחנו מתמחים במתן פתרונות תצוגה לחנויות ונשמח להציע גם לכם ולמעצב הפנים שלכם את המוצרים האיכותיים ביותר שיעזרו לכם למכור. צרו איתנו קשר עוד היום לפרטים ולהזמנות.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.