סוגי מדפים לחנויות שנחשבים לאמינים

מדפים לחנויות הם הדבר החשוב ביותר שיש לנו בחנות, יותר מהמוצרים עצמם שאנחנו מוכרים. הצורה הויזואלית שבה אנחנו מסדרים את החנות, האופן שבו אנחנו מפזרים את המדפים ברחבי החנות וכמות הסחורה שאנחנו מציבים על אותם מדפים. כל אלה משפיעים על התחושה שהלקוח מקבל בעודו צועד אל תוך החנות וביכולתם להשפיע רבות על הסיכוי שלנו למכור לאותו לקוח דבר מה. המותג שמדגים את התיאוריה הזו בצורה הבולטת ביותר הוא אפל והקו העיצובי המובהק שהם יצרו למוצריהם ולחנויות שלהם. במאמר זה אנחנו רוצים לדבר על סוגי מדפים לחנויות שיהוו בסיס מושלם לעיצוב החנות שלכם.

בריג'נסי תמצאו את המגוון הרחב ביותר בישראל של פתרונות תצוגה ומידוף. לאורך השנים ביססנו את מעמדנו כמומחים הגדולים ביותר בארץ לעיצוב חנויות וזאת בזכות הניסיון המקצועי העשיר שלנו והמדפים האיכותיים לחנויות שאנחנו מספקים. אם גם אתם רוצים לסדר את החנות שלכם כהלכה ולשדרג את אמצעי התצוגה שלכם – חייגו אלינו עוד היום.

מה אנחנו צריכים ממדפים לחנויות?

לפני שנצלול פנימה אל סקירה של סוגים ספציפיים של מדפים לחנות שיהוו בסיס מושלם לעיצוב כלל החנות, אנחנו רוצים לדבר באופן רחב יותר על מדפים לחנויות. בואו ונדמיין מצב שבו יש לנו חנות ויש לנו סחורה, אבל אין לנו מתקני תצוגה לחנות משום סוג שהוא. במצב שכזה כנראה שהיינו מסדרים את הסחורה על הריצפה והתחושה שהלקוח היה מקבל היא של באזר מבולגן, וכך באופן אוטומטי טווח המחירים שנוכל לדרוש בעבור מוצרינו יורד. לעומת זאת, דמיינו את אותה סחורה שדמיינתם בראשכם ואת אותה החנות בדיוק, אבל הפעם תוסיפו לה מתקני תצוגה ומדפים. פתאום כל המראה של החנות משתנה והמוצרים עצמם נראים מושכים יותר ויוקרתיים יותר. זוהי בדיוק ההשפעה שיש למדפים לחנויות על העסק שלנו – הם הופכים אותנו למקצוענים בלי שנצטרך לעשות דבר.

מה הופך מדפים לחנות לאמינים?

עוד דבר אחד שחשוב להתעכב עליו לפני שנציג בפניכם את המדפים האמינים ביותר שתוכלו להציב בחנות שלכם זו השאלה מה הופך מדפים לחנות לאמינים מלכתחילה. כאשר אנחנו מדברים על מדפים לחנויות אנחנו מדברים על תחום רחב ביותר שמכיל בתוכו סוגים רבים של מדפים ומתקני תצוגה, אבל כאשר אנחנו מדברים על מדפים אמינים לחנות אנחנו מדברים קודם כול על מדפים בסיסיים שלא משנה באיזו קונסטלציה תציבו אותם ברחבי החנות, הם תמיד יעשו את עבודתם נאמנה.

אם נצטרך להגדיר בצורה פשוטה אז אפשר להגיד כי מדף אמין הוא למעשה מדף שמעוצב בצורה מינימליסטית ופשוטה, בלי גינונים ועיצובים או תוספות מיוחדות, אשר עשוי מחומרי גלם איכותיים ומחזיק מעמד לאורך זמן רב. קיימים סוגים רבים של מדפים אמינים שאפשר לסמוך עליהם שיחזיקו את הסחורה שלנו, יראו טוב ולא ישחקו עם הזמן ובחלק הבא נציג בפניכם את המדפים האלו.

מתקני תצוגה לחנות שכל חנות צריכה

מתקני תצוגה לחנות שכל חנות צריכה

ואחרי שהבנו בדיוק מה זה אומר מדפים אמינים לחנויות אנחנו יכולים להציג בפניכם כמה מתקני תצוגה לחנות שכל חנות חייבת שיהיו לה:

  • קיר מחורץ
    קירות מחורצים הם למעשה הבסיס הבסיסי ביותר שאפשר להציב בחנות. מדובר על לוח מיוחד שמודבק ישירות אל קיר החנות, רק שעל הקיר ישנם חריצים ייעודיים שעליהם אפשר להתקין תוספים. התוספים המוכרים ביותר הם ווי תלייה וסטופרים, אבל אפשר גם להוסיף מדפים ופתרונות מידוף אחרים כך שמדובר על אחד מפתרונות התצוגה הוורסטיליים ביותר והיעילים ביותר.
  • סטנד 2 כיוונים
    סטנד שני כיוונים הוא סטנד ייחודי שמחוברים לו גלגלים, מדפים ומתקן תלייה. השילוב של שלושת הדברים האלו הופך את הסטנד הספציפי הזה לוורסטילי במיוחד שכן אפשר לשנע אותו לכל מקום בחנות ולהציג על גביו סחורה מגוונת ושונה. קיימים סוגים שונים של סטנדים מסוג זה, אך מרביתם מגיעים עד גובה של 140 ס"מ ולרוחב מירבי של 120 ס"מ.
  • מערכת 12 מ"מ
    הפתרון האחרון שנציג בקטגוריית מתקני התצוגה לחנויות שכל חנות חייבת הוא זה שאנחנו קוראים לו "מערכת 12 מ"מ". מדובר על מערכת צינורות ייחודית אשר אפשר להצמידה לקיר או לחלונות, ועליה אפשר להתקין מדפים ופתרונות תצוגה אחרים. מדובר על פתרון מרשים בעיצובו אשר מגיע במגוון של תצורות שמעניקות חופש מודולרי לעיצוב החנות.

אצלנו בריג'נסי תוכלו למצוא כאמור את המגוון הרחב ביותר של מתקני תצוגה לחנויות וזאת בנוסף לצוותים מקצועיים ומנוסים שיסייעו לכם בתכנון החנות באמצעות מידול תלת ממדי ייחודי. לפרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת.

 

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .