מדפי תצוגה יעשו פלאים למכירות שלך

מדף הוא לא רק מדף ומדפי תצוגה שמעוצבים בצורה נכונה יכולים לעשות פלאים לכמות המכירות שמבוצעת בחנות. מדפי התצוגה הם אזור המפגש הראשוני בין הלקוח לבין המוצרים, המדף מסייע לנו להעביר סיפור ולשדר ללקוח מסרים ספציפיים שקשורים בטבורם למוצרים שמוצגים עליהם. מדפים, אם נבחרים בקפידה ומעוצבים לעילא, מאפשרים לנו לייצר סביבת קנייה מעניינת ומפתה, ואפילו חווייתית, מה שיגרום ללקוח להתרגש ולרצות לקחת חלק. המטרה של המדפים היא לא לשמור על המוצרים, אלא לעודד את הלקוח לגעת בהם ולשחק איתם ובעקבות כך כמובן שגם לרכוש אותם.

במאמר זה נחקור את הדרכים שבהן מדפי תצוגה יעשו פלאים למכירות שלכם, נבין את ההבדלים בין סוגי המדפים השונים שקיימים לתצוגה וכמובן שנספק לכם טיפים מניסיוננו רב השנים. אצלנו בריג'נסי פתרונות תצוגה אנחנו מבינים את הכוח שיש למדפים ואנחנו כאן כדי להסביר, להדריך ולסייע לכם לשפר את המכירות בחנות שלכם באמצעות בחירה והתקנה של המדפים המושלמים בעבורכם.

מה ההשפעה של מדפי תצוגה על הלקוח?

למי מאיתנו לא קרה שהוא נכנס לחנות ומשהו תפס את עיניו? אומנם לא באמת תכננו לרכוש את אותו מוצר, אך התצוגה המרשימה והאטרקטיבית שעל המדף עשתה את שלה ושבתה את ליבנו. הדוגמה הזו ממחישה לנו את כוחם של סטנדים לתצוגה. ביכולתם לשאוב אותנו פנימה, לסחוף אותנו לחוויה שלא תיכננו להיכנס אליה ולגרום לנו לרכוש מוצר שלא חלמנו עליו. אבל מה הוא אותו קסם שיש למדפי התצוגה על הלקוחות?

כאשר מדף תצוגה מסודר ומעוצב בצורה נכונה, הוא מצליח לשלהב את הלקוח ולחשוף אותו לסיפור הרחב יותר, זה שמסתתר מאחורי המוצר. ביכולתם של סטנדים לחנויות להעניק למוצרים חיים משל עצמם ומשמעות חדשה, המדף הופך את המוצר לכוכב המרכזי ומדף שמעוצב כהלכה משאיר אצל הלקוח תחושת סקרנות. אבל אם זאת חשוב לזכור שבסופו של דבר המוצר הוא לא באמת העניין, כי אם הלקוח עצמו. הלקוח רוצה להרגיש שהמוצרים שמוצגים בפניו מותאמים בשבילו, הוא מחפש לקשר אותם לסיפורו האישי ועלינו לספק לו את התחושה הזו.

מה ההשפעה של מדפי תצוגה על הלקוח?

כוחם של סטנדים לתצוגה הוא רק ההתחלה

הסטנדים לתצוגה, או המדפים, שנשתמש בהם משמשים אותנו ככלי עוצמתי לקידום מכירות ועלינו להבין מה הופך אותם לכאלו. המדפים הם נקודת הפתיחה בלבד, הם מספקים ללקוח קונטקסט מוכר שהוא רגיל לראות בחנויות, הם למעשה מספקים לו את היציבות ואת האמון הראשוני בנו ובמוצר. לכן חשוב לעצב את המדפים בחוכמה ועלינו לזכור תמיד כי מדפי התצוגה הם תחילתו של משא ומתן שמתנהל בינינו לבין הלקוח – בזכות הסטנד הלקוח רואה באופן גלוי את המוצרים ואת הערך שלנו ואם נעצב את הסטנד כהלכה אנחנו יכולים לייצר לעצמנו נקודת פתיחה חיובית יותר.

כדי להשתמש במדפי תצוגה בצורה שיווקית ומדויקת יותר אנחנו חייבים קודם כול להבין את הלקוחות שלנו. ברגע שנכיר אותם לעומק, נדע מה הצרכים שלהם, מה החלומות שלהם ומה מניע אותם, נוכל להבין איך למקם את המוצר, איך להאיר אותו וכל זה יהפוך את הסטנדים שלנו לכלי מכירה עוצמתי.

איך להפוך את מדפי התצוגה שלכם למכונת מכירות?

כל דבר שמשפיע על אנשים בצורה עמוקה ידרוש מאיתנו להתעמק ולהבין את הנושא לעומק. אי אפשר לדמיין שנקום יום אחד בבוקר ומדפי התצוגה שלנו פתאום יהפכו למכונת מכירות משומנת בלי שנעשה משהו בדבר. מעבר להכרת הלקוחות שלנו, עלינו להיות יצירתיים ולתכנן את עיצוב המדפים בחנות בצורה קפדנית להלן כמה טיפים שיעזרו לכם במשימה:

  • מיקום – חשוב לסדר את המוצרים לפי חשיבותם. מוצרים שאתם מעוניינים למכור בעיקר צריכים להיות באזור המרכזי של החנות. תנו כבוד למוצרים המרכזיים שלכם והציבו אותם כך שהם יהיו לב העניין של החנות, כך הלקוחות ימשכו אליהם גם באופן תת הכרתי.
  • תאורה – אל תזלזלו בתאורה ותחשבו שאם הצבת מוצר על מדף זה מספיק. הצורה שבה אנחנו מאירים, או לא מאירים, את המוצר כולה להגביר את תשומת הלב אליו.
  • שנו תצוגה – כל תהליך הוא דינמי והדבר שחשוב לזכור הוא שאסור לנו לנוח על זרי הדפנה. גם אם הצלחנו לייצר תצוגה מנצחת, עלינו להמשיך ולבחון אותה באופן קבוע ולזכור שהחנות צריכה להתרענן כדי לשמור על עניין.
  • הציגו בשלל – זה אולי לא הטריק הכי יפה בספר, אבל הוא אפקטיבי. נסו להציג את המוצרים שלכם בצורה של שלל או ערימה (אבל לא את כול המוצרים אלא רק אחד ספציפי). כך המוצרים יראו כאילו הם במבצע וזה יכול לעודד לקוחות לרכוש את המוצרים האלו.

אצלנו בריג'נסי פתרונות תצוגה, אנחנו מספקים את המומחיות והידע שנדרשים כדי להפוך את מדפי התצוגה שלכם לכלי שיווקי חזק. אנחנו יודעים איך להתאים את המדפים למוצרים שלכם ולאסטרטגיה שלכם, כדי להבטיח שהם מצליחים להגיע אל הלקוח בצורה הכי משכנעת. צרו איתנו קשר עוד היום לפרטים.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .