תומכי מדף

החנות שלנו מורכבת מהמון חלקים קטנים אשר עלינו מוטלת המשימה לחברם יחדיו לכדי תצוגת תכלית. עיצוב חנויות היא משימה מורכבת אשר עליה להיות מובנת ומחושבת, אחרת האפקט שיהיה לה על הלקוחות לא יהיה כזה שמוביל למכירות. בריג'נסי אנחנו מתמחים במתן פתרונות תצוגה לחנויות וכחלק מהשירות שלנו אנחנו מסייעים ללקוחותינו להבין בדיוק מה עליהם להציב בחנות וכיצד, כדי שהתצוגה שלהם תהיה מושלמת וללא רבב. במאמר הזה אנחנו רוצים להפנות זרקור אל עבר אביזר קטן שרבים תופסים כשולי, אך אנחנו רוצים להראות לכם שלא כך הדברים. אז בואו ונקפוץ ישר אל הנושא שלשמו התכנסנו – תומכי מדף.

מה זה תומכי מדף?

תומכי מדף הם שם שניתן לאביזרים אשר מטרתם היא להחזיק מדפים. קיימים סוגים שונים של תומכי מדפים כאשר הבולטים ביותר הם התומך ישר הזווית, אשר לעיתים מכונה גם תומך מדף מודרני, והתומך הישר. אף על פי שתפקידם של תומכי המדף מובן ובראש ובראשונה הם מיועדים כדי להחזיק מדפים במקומם, אך יש להם חשיבות נוספת מההיבט העיצובי והפונקציונלי.

קיימים כיום מגוון רב של פתרונות תצוגה אשר לא דורשים תומכי מדף, אך בכל זאת בעלי עסקים רבים ממשיכים לעבוד עם מדפים ותומכי מדף מהסיבה הפשוטה – אם משהו עובד אין צורך להחליף אותו. בחנויות מסוימות התצוגה לא בהכרח משתנה בכל יום חמישי ויש חנויות שהלקוחות מצפים להיכנס ולהתמצא בהם ללא כל מאמץ, רק על סמך ניסיון עבר שלהם מחנויות כמו שלכם. במקרים שכאלו, הפתרון הפשוט ביותר הוא לפעמים האפקטיבי ביותר ותומכי מדף חיוניים בחנויות שמחפשות פתרון יציב, איכותי ואסתטי.

אל תתפשרו על תומכי המדף שלכם

מה הופך את תומכי המדף לפריט חובה בתצוגת חנויות?

הדבר הראשון שאפשר להצביע עליו שהופך את תומכי המדף לפריט חובה היא העובדה שללא תומכי המדף, הסיכוי שהתצוגה שלכם תיפול ממקומה גבוה לאין שעור. גם אם חיזקתם את המדפים שלכם בצורה מושלמת לקיר, ללא תומך מדף שיחזק את האחיזה, אתם מסתכנים בכך שהמדף לא יוכל להחזיק משקלים גדולים ואם תנסו לשים עליו יותר מהמשקל המינימלי תגלו שאין לכם ברירה אלא להשתמש בתומך מדף.

אבל לתומכי המדף יש עוד השפעה על התצוגה, מעבר לעובדה שהם מחזיקים את המדפים בצורה טובה יותר, תומכי המדף מוסיפים אלמנט עיצובי נוסף על המדף הקיים. נסו לשלב למשל בין מדפי עץ לבין תומכי מדפים העשויים ממתכת ותראו מה ההשפעה שתהיה לכך על התצוגה שלכם. המודולריות שמתאפשרת מתומכי המדף היא עוד סיבה שיש לכם להתחדש בפתרון הפשוט הזה, בזכות כך תוכלו לגוון את התצוגה שלכם בצורה פשוטה וגם בחנויות הקלאסיות ביותר תוכלו להפיח רוח חיים חדשה.

טיפים לשימוש יצירתי בתומכי מדף

  • כדי להקנות לחנות מראה קלאסי, נסו להשתמש בתומכי מדף מעוצבים אשר עשויים מעץ מלא ואיכותי.
  • כדי להקנות לחנות מראה מודרני, נסו לשלב בין תומכי מדף העשויים מאלומיניום או מכל חומר מתכתי אחר.
  • אל תחששו לשלב בין סוגי חומרים.
  • תומך המדף אומנם נועד לתמוך, אך כל עוד רואים אותו הוא חייב להיות גם מעוצב ולשמש כחלק הרמוני מהעיצוב הכולל.
  • הקפידו לקרוא את הוראות הבטיחות, בייחוד אלו המגלות לכם את המשקל המקסימלי שהתומך יכול להחזיק.

לפרטים נוספים על פתרונות התצוגה שתוכלו למצוא אצלנו בריג'נסי, או להזמנות, אתם מוזמנים ומוזמנות ליצור איתנו קשר בכל עת שנוח לכם.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.