כיצד לשלב שילוט פנים בעיצוב החנות

מאמרים רבים נכתבו על החשיבות של הצבת שילוט פנים בחנות. בעזרת שלטים אנחנו יכולים להוביל את הלקוחות במסלול המכירה, אנחנו יכולים לקדם מבצעים ומוצרים חדשים ואנחנו יכולים לשלוט באופן מלא על האווירה שבחנות ועל נוחות השהייה וההתמצות בחנות. אבל בהרבה מקרים אנחנו נתקלים בחנויות שלא כל כך יודעות כיצד לשלב את השילוט עם העיצוב הכללי של החנות ובדיוק על זה אנחנו רוצים להתמקד במאמר זה – כיצד לשלב שילוט פנים בעיצוב החנות בצורה הרמונית ואפקטיבית.

על השילוב של שילוט פנים בחנויות

כדי להצליח ולייצר הרמוניה בין שילוט פנים אפקטיבי לבין עיצוב החנות אנחנו חייבים להבין כמה עקרונות מרכזיים. ברגע ששילוט הפנים נכנס אל תוך החנות הוא הופך באופן אוטומטי לחלק אינטגרלי מהחנות, וזה אומר שעלינו להתייחס אליו כאילו היה מדובר במדף או בארון תצוגה. נכון שלשלט יש גם תפקיד נוסף, למכור או להודיע במרבית המקרים, אך אסור לנו לשכוח שאם השלט יהיה חריג בנוף אז הסבירות היא שהלקוחות לא יתרכזו בו ואז הוא יפספס את מטרתו.

עוד דבר שחשוב להגיד על השילוב של שילוט פנים בעיצוב החנות הוא שעלינו מוטלת האחריות שהלקוחות אכן יראו את השלט, למעשה מחקרים מצאו שרק 15% מכלל שילוט הפנים בחנויות נצפה על ידי הלקוחות. זהו הצד השני של הבעיה שתיארנו – בעלי עסקים משלבים את שילוט הפנים בצורה כל כך טובה, עד שכבר אי אפשר להבחין בשלט ואנשים מפספסים את המהות שלו. כדי להצליח ולמצוא את האיזון שבין שילוב השלט כך שלא יהיה חריג, אך לא בצורה שתעלים את השלט, גיבשנו בעבורכם כמה טיפים שאספנו לאורך הדרך.

טיפים לשילוב של שילוט פנים בעיצוב החנות

טיפים לשילוב של שילוט פנים בעיצוב החנות

 • השתמשו בדימויים ויזואליים
  כשאנשים נחשפים לדימויים ויזואליים הדבר מפעיל את הבלתי מודע שלנו ואנחנו מגיבים מהר יותר ובצורה אקטיבית יותר. אם תוסיפו דימוי לטקסט שמופיע בשילוט הפנים שלכם תוכלו לראות תוצאות אפקטיביות יותר של השלטים.
 • הציבו את השלטים במקום שרואים
  כדי שהשילוט ישתלב עם עיצוב החנות בצורה הטובה ביותר, אנחנו חייבים לתכנן טוב טוב איפה נציב את השלטים עצמם. במקום להחביא את השלט במקום פנוי, נסו לראות איך אפשר לשלב את השילוט כחלק ממערכות המידוף השונות בחנות. מערכות מידוף איכותיות יכולות לעמוד במשקל של השלט, ומכיוון שהלקוחות כבר מסתכלים על המוצרים זה הכי הגיוני ששם נציב את המסרים המרכזיים שלנו.
 • אל תתחכמו יתר על המידה
  בהמשך לסעיף הראשון של השימוש בדימויים, אנשים לא אוהבים שמפתיעים אותם יותר מידי ומחקרים הוכיחו כי שימוש בדימויים מוכרים ומוסכמים מספקים נחת ללקוח שמתבטא ביותר מכירות. אם אתם ממש רוצים ללכת על בטוח, השתמשו בפרצופים של אנשים. מחקר מצא כי כאשר אנחנו רואים אנשים אחרים בשלט, זה אוטומטית מעודד אותנו לדמיין את עצמנו בסיטואציה.
 • תכתבו בפונט גדול
  יכולנו להפוך את הסעיף הזה לכזה שמדבר על נגישות ועל הצורך להתחשב בכל שכבות האוכלוסייה, אבל אז גילינו כי לפי הסטטיסטיקה – ככל שהשלט והפונט בתוכו קטנים יותר כך יש פחות סיכוי שיראו אותם. למעשה בבדיקה התגלה כי כאשר מקטינים את השלט יש ירידה של 75% בכמות האנשים שמבחינים בו גם אם מדובר על שילוט למדפים שנמצא ממש אל מול עיני הלקוחות.
 • התקדמו אל המחר
  שלטים דיגיטליים הם העתיד של שילוט הפנים לחנויות. האפשרויות שהם מעניקים לנו במשחק עם הצורות והצבעים מאפשר לנו לדייק את המסרים שלנו בצורה פשוטה להפליא ולהגיע ליותר קהלים. הדימויים המתחלפים ומידת האינטראקציה האינהרנטית של השילוט הדיגיטלי הופכות את הבחירה בסוג שילוט זה למשתלמת ביותר.

אנחנו בריג'נסי נמצאים כאן בעבורכם כדי לסייע בעיצוב החנות האפקטיבי ביותר. באמתחתנו ניסיון מקצועי של עשרות שנים בתכנון ובעיצוב של חנויות ובמציאת פתרונות מידוף לכל מטרה. נשמח לעמוד גם לצידכם כדי להצעיד את החנות שלך אל המקום שבו היא ראויה להיות ויכולה להיות.

 

 

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.