מעמדי תצוגה לחנות תדהר

מעמדי תצוגה הם אחד מהכלים השיווקיים החיוניים והבסיסיים ביותר שיש לנו כבעלי חנויות. באמצעות שימוש נכון במעמדי תצוגה אנחנו יכולים לקדם את המוצרים הספציפיים שאנחנו רוצים בצורה מושכת יותר שתגרום ללקוחות באמת להסתכל על המוצרים ולא לחלוף על פניהם. מעמדי תצוגה ידועים במספר שמות וכינויים – "מעמדים", "מתלים לתצוגה", "מצגים" ועוד מגוון של כינויים, אך לא משנה איך תקראו להם המטרה שלהם היא אותה המטרה פשוטה – להציג מוצרים בצורה פשוטה ונעימה לעין. במאמר זה אנחנו רוצים להציג בפניכם כמה דרכים שיאפשרו לכם להרוויח יותר מעמדי התצוגה בחנות שלכם אז שווה להמשיך לקרוא ולגלות איך תצוגה נכונה ומדויקת תסייע להגדלת המכירות בחנות.

חברת ריג'נסי מתמחה בתכנון ובייצר של מדפים ופתרונות תצוגה לחנויות. בנוסף לעובדת היותנו היצרנים המובילים בישראל של פתרונות תצוגה, אנחנו גם מציעים שירותים נוספים שיאפשרו לכם לדייק את כל תצוגת החנות ולתכנן את עיצוב החנות בצורה שמבוססת על ניסיון וטכנולוגיה – צרו איתנו קשר עוד היום ואחד מנציגנו ישמח להסביר לכם יותר על שיטות העבודה הייחודיות שלנו.

מעמדי התצוגה של ריג'נסי – הרבה יותר ממעמד

הבסיס לשימוש נכון במעמדי תצוגה

מעמדי תצוגה יכולים להיות דרך מצוינת להציג את המוצרים שלכם ולמשוך לקוחות, אבל כדי לעשות זאת צריך להבין את הפסיכולוגיה של הצרכן קודם כול. מעמדי תצוגה נחשבים לכלי שיווקי נהדר כי הם ורסטיליים ואפשר להזיזם ממקום למקום בקלות, וכמובן כי הם מגיעים במגוון עצום של דגמים ועיצובים כך שאפשר להתאימם באופן מושלם לעיצוב החנות. בחלק זה אנחנו רוצים להציע לכם כמה כללים בסיסיים לשימוש יעיל במעמדי התצוגה.

  • אל תעמיסו – המחשבה הראשונה שאולי עולה לכם בראש היא שאתם רוצים להראות שיש לכם הרבה סחורה איכותית ובכל הסוגים. אבל הבעיה הגדולה ביותר שיכולה לצוץ עם תשימו את כל הסחורה שלכם בתצוגה על המדפים תהיה של עומס וזילות. הלקוחות רוכשים את המוצרים קודם כול לפי התחושה שהם מקבלים בכניסה לחנות, עוד לפני שהם בכלל מסתכלים על המוצרים שלנו, ולכן חשוב שנייצר בעבורם תחושה נעימה ומזמינה. אם נעמיס את מעמדי התצוגה שלנו כנראה שמי שיכנס לחנות לא ירגיש בנוח אלא ירגיש שהוא מותקף על ידי יותר מדי אפשרויות ובלאגן והוא פשוט ייצא החוצה. רק דמיינו מצב שאתם בעצמכם נכנסים לחנות ואתם רואים שכל מדפי התצוגה עמוסים עד אפס מקום.
  • שלבו צבעים – כדי להפוך את התצוגה שלכם למרשימה יותר אתם חייבים לחשוב כיצד המוצרים שאתם מציגים משתלבים עם המעמד ובראש ובראשונה אנחנו מדברים על שילובי הצבעים. מדפים ומעמדי תצוגה כיום מגיעים במגוון רחב של צבעים ובהתאם לסחורה שלכם אתם יכולים להזמין את צבע המדף המתאים ביותר, אבל חשוב לזכור שבעוד הסחורה מתחלפת לפי עונות, המעמדים עשויים להישאר לתמיד.
  • התאימו את המעמד לסחורה – שמלות למשל לא נציג לעולם בצורה מקופלת אלא תמיד על מתלים שיאפשרו לראות את כל השמלה פרוסה אל מול העיניים. על אותו עיקרון אנחנו חייבים להתאים תמיד את מעמדי התצוגה לסחורה כדי שהלקוחות יוכלו להתרשם מהמוצר הספציפי בצורה מדויקת.

מעמדי התצוגה של ריג'נסי – הרבה יותר ממעמד

אצלנו בריג'נסי תמצאו כאמור את המלאי המגוון והגדול ביותר בישראל של מעמדי תצוגה ופתרונות תצוגה לחנויות. באפשרותנו לספק לכם באופן מידי פתרונות מותאמים במדויק לעסק שלכם, אך בנוסף לכך אנחנו גם יכולים לייצר בעבורכם בהזמנה אישית מדפים ופתרונות תצוגה. מדובר על תהליך שאותו אנחנו מספקים על ידי איש מומחה שמגיע אליכם לחנות ומייצר הדמיה תלת ממדית של החנות, וכך אפשר ממש לראות ולהרגיש כיצד תראה החנות בסיום התהליך. שיטת העבודה הזו מאפשרת לכם להגיב ולחוות את דעתכם לאורך כל שלבי הפיתוח ולהטמיע בחנות שלכם את הייחודיות שלכם.

לפרטים נוספים ולתיאום של פגישה, אתם מוזמנים ומוזמנות ליצור איתנו קשר עוד היום ואחד מנציגנו ישמח לעמוד לשרותכם בכל דבר.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .