כיצד מתקינים מדפים לחנויות בצורה יעילה

את המאמר הבא אנחנו רוצים להקדיש בעיקר לבעלי החנויות הקטנות והבינוניות. אלו שמנסים לשמור את הראש מעל המים ולהוציא מהחנות שלהם את המיטב, גם כאשר גודלה של החנות לא מאפשר להם להוציא לפועל את העיצוב שעליו חלמו. במאמר הזה נדבר על שיטות שונות להתקין מדפים לחנויות בצורה יעילה ואפקטיבית. נראה כיצד בחירה נכונה של פתרון התצוגה למבנה החנות ולתמה העיצובית יכולה לקחת חלל קטן ולהקנות לו תחושה גדולה ורחבה יותר מכפי שהוא באמת.

כמובן שהמאמר הזה יכול להועיל גם לבעלי חנויות גדולות יותר שמחפשים דרכים לרענן את תצוגת החנות ולהתייעל בכל הקשור למדפי התצוגה בחנות שלהם.

בחירה נכונה של מדפים לחנויות

כשמסתכלים על תחום המדפים לחנויות אפשר לראות כי ישנו היצע רב של סוגי מדפים, אשר כל אחד מעוצב בצורה אחרת ומיועד למטרה מעט שונה. קל ללכת לאיבוד בתוך כל הגודש הזה, אך הדבר החשוב ביותר בהתקנת מדפים לחנויות הוא קודם כול בהתאמה נכונה של המדף לחנות. נגיד שיש לנו חנות קטנה מאוד, בערך 40 מ"ר, ורכשנו מדפי גונדולה כדי שישמשו אותנו להצגת המוצרים השונים. במצב כזה כנראה מדפי הגונדולה יכסו את כל שטח החנות ובפועל התחושה שתיווצר תהיה קלסטרופובית ולא מזמינה. לכן הדבר הראשון שמוטל עלינו לעשות זה להבין מה העיצוב שנכון לחנות שלנו ובהתאם לכך לבחור את המדפים האיכותיים ביותר לחנות שלנו.

בחירה נכונה של מדפים לחנויות

הבחירה של המדפים הנכונים לחנות שלנו אומנם מתחילה כפי שהבנו בהתאמה של המדף לחנות הספציפית שלנו, אך לא בכך מסתיים הליך הבחירה. כדי להתאים את המדף הנכון לחנות שלנו חשוב גם להתייחס למוצרים עצמם. בסופו של דבר מתקני תצוגה לבגדים, איכותיים ככל שיהיו, לא בהכרח יתאימו להצגה של מוצרי קוסמטיקה. לפני שתבחרו את המדפים לחנות שלכם, נסו להבין כיצד תציגו את המוצרים שלכם על גבי המדפים הספציפיים האלו.

כדי להצליח ולבחור את המדפים הנכונים ביותר לחנות שלך אנחנו ממליצים לתכנן ולצייר סקיצות של החנות ולפיה לבחור את המדפים השונים.

איך להתקין מדפים בחנות בצורה יעילה

אנחנו לא מתכננים להציג בפניכם כאן טיפים על הליך ההרכבה עצמו. במרבית המקרים ההרכבה כלולה במחיר של המדפים ומקום איכותי שמוכר ציוד לחנויות יבצע בעבורכם את ההתקנה עצמה. אבל אנחנו כן רוצים להציע לכם טיפים להתקנה של המדפים בצורה יעילה ואפקטיבית יותר. טיפים שיעזרו לכם להבין איפה ואיך למקם את המדף ולא טיפים שיעזרו לכם להבין אם להשתמש בבורג כזה או אחר.

  • שמרו על הרצפה נקייה – נסו למצוא דרכים שבהן אתם מציגים את המוצרים שלכם על גבי ציוד איכותי לחנויות, אך באותה העת אתם לא חוסמים את מעברי ההליכה והחנות.
  • שלבו מדפים – נתחו את היתרונות ואת החסרונות שיש לכל סוג מדף שאתם מתכננים להציב בחנות שלכם. בהתאם לכך תוכלו להבין כיצד ואיזה מדפים לשלב כדי שהיתרונות של מדף אחד יכפו על החסרונות של המדף השני.
  • חישבו מחוץ לקופסה – נסו להפתיע את הלקוחות שלכם עם מדפים שלא בהכרח עולים בקנה אחד עם סוג המוצרים שלכם. כמו הדוגמה שהבאנו על ציוד תצוגת הבגדים ומוצרי הקוסמטיקה, רק בצורה שעובדת.
  • שיטת ארבעת השלבים – במדפים העליונים שימו את מוצרי הפרימיום שלכם, קומה אחת מתחת (בגובה העין של הלקוחות) נמצאים המוצרים הנמכרים ביותר בחנות, מתחתיהם המוצרים המיועדים לילדים ובני נוער והכי למטה המוצרים הפשוטים ביותר שלנו.

אצלנו בריג'נסי תמצאו את המומחים המובילים בישראל בהתקנה ובתכנון של חנויות. בזכות הניסיון העשיר שלנו בייצור, הפצה והתקנה של פתרונות תצוגה לחנויות. ובזכות הניסיון הרב שלנו בתכנון של חנויות, אנחנו ניצבים בחוד החנית של תחום המדפים בישראל ונשמח לעמוד לשרותכם בכל עת ובכל שאלה שיש לכם.

 

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.