כיצד מתקני תצוגה יכולים לעזור לחנות שלכם להרוויח יותר?

אנחנו נמצאים בעולם שבו אנשים מחפשים פחות לרכוש מוצר רק כי הוא טוב, או רק כי הם ממש צריכים אותו. אנחנו חיים בתקופה שבה החוויה שאנחנו מספקים ללקוחות חשובה לא פחות מאיכות המוצרים ומאיכות השירות שלנו. כאשר לקוח נכנס לחנות, ולא משנה אם מדובר על חנויות אופטיקה או חנויות הלבשה תחתונה, הוא מחפש לקבל חוויה ובעזרת מתקני תצוגה אנחנו כבעלי החנות יכולים לספק לו את החוויה הזו. מחקרים רבים בחנו את ההשפעה שיש למתקני תצוגה על הלקוחות ועל פי מחקר שנעשה באוניברסיטת סטנפורד אנחנו יודעים להגיד ש – 85% מהלקוחות מגיבים לצורת התצוגה ולמתקני התצוגה, ועל פי אותו המחקר תצוגה נכונה יכולה להגביר את הרצון של הלקוח לבצע רכישה.

יכולנו לדבר כאן עוד הרבה על מחקרים שבחנו את הנושא ולהציג לכם עוד המון עובדות על כך שמתקני תצוגה שמתוכננים כהלכה יכולים להגביר מכירות בחנויות ב – 40% לפחות, אך חשוב לנו יותר להסביר לכם מה עליכם לעשות כדי שגם בחנות שלכם תראו תוצאות שכאלו. במאמר זה נצלול אל עומק הנושא ונבין בדיוק איך מתקני תצוגה בחנויות עוזרים להרוויח יותר ונספק גם כמה טיפים שיעזרו לכם לתכנן את החנות שלכם בצורה יעילה יותר. את המידע שלנו אנחנו מבססים על עשרות שנים שבהן הצוותים שלנו בריג'נסי מתכננים, מעצבים ומייצרים פתרונות תצוגה למגוון עצום של לקוחות. לקבלת פרטים נוספים על השירותים שלנו – צרו איתנו קשר עוד היום.

השפעת מתקני התצוגה על התנהגות הלקוח

בפעם הבאה שתיכנו לחנות, הקדישו רגע או שניים כדי לבחון את הסביבה, את האופן שבו מוצגים המוצרים על המדפים. האם הם מוצגים בצורה ברורה ומובנת? האם התצוגה מצליחה למשוך את תשומת הלב שלכם ולעורר אצלכם עניין? האם אתה מבינים את המסר שעומד מאחורי התצוגה? אם עניתם שכן, אז זה אומר שהחנות שאתם נמצאים בה הצליחה בתכנון וביישום של מתקני תצוגה איכותיים. אבל השאלה האמיתית היא איך התצוגה הזו גורמת לכם להרגיש, ואולי יותר מכך – מה בדיוק ההשפעה שיש למתקני תצוגה על התנהגות הלקוח ומדוע.

  • הגברת עניין – כשאתם נכנסים לחנות, מתקני התצוגה הם הדבר הראשון שאתם רואים. תצוגה מעוצבת ומסודרת יפה תמשוך אתכם להתעניין ולבדוק את המוצרים. לעומת זאת, תצוגה מבולגנת כנראה תגרום לכם להסתובב במקום ולצאת החוצה.
  • הקלה על חווית הקנייה – כשאפשר למצוא בקלות את מה שמחפשים, החוויה כולה הופכת להיות הרבה יותר נעימה ונוחה. מתקני תצוגה מעוצבים, שהוצבו מתוך מחשבה על יצירת מסלול מכירה ותכנון צרכי הלקוח, תעזור ללקוחות למצוא את המוצרים בקלות ותגביר אצלם את תחושת שביעות הרצון.
  • פרסום מוצרים חדשים או מבוקשים: מתקני התצוגה מאפשרים להדגיש מוצרים מסוימים, כך שהלקוח יתעניין בהם יותר. אנחנו ממליצים תמיד ללקוחותינו להשתמש בשילוט בתהליך עיצוב החנות, אך חשוב לזכור לפרוס ברחבי החנות גם פתרונות קידום מכירות כדי לקדם מוצר שרוצים למכור במהירות.
  • יצירת חוויה – והכי חשוב, מתקני תצוגה איכותיים יכולים לייצר חוויית קנייה נעימה, שתשפיע אם הלקוחות באמת ירכשו משהו או לא.

3 טיפים לבחירת מתקני תצוגה נכונים לחנות

היתרונות המרכזיים של מתקני התצוגה בחנות

השקעה במתקני תצוגה איכותיים זה השקעה בהצלחה העתידית של העסק שלכם שיכולה להביא לכם הצלחה רבה ולסייע לכם להגדיל את הפדיון למטר בחנות. להלן כמה מהיתרונות הבולטים והמרכזיים שיש לתכנון נכון של מתקני תצוגה בחנויות –

  • משפרים את מראה החנות – מתקני תצוגה הם לא רק שימושיים אלא הם גם יפים והם עוזרים להציג את המוצרים בצורה אסתטית שמרשימה את הלקוחות.
  • מנצלים טוב יותר את השטח – אם החנות שלכם קטנה, מתקני תצוגה חכמים יעזרו לכם לנצל כל ס"מ ולהציג יותר מוצרים בצפיפות שעדיין נעימה. נסו להתקין קירות מחורצים שעליהם אפשר להציב כמעט כל דבר שתרצו.
  • מובילים את הלקוח ביעילות – תצוגה מתוכננת היטב, מה שנקרא גם מסלול מכירה, תוביל את הלקוחות בצורה לוגית בין המוצרים ותעודד אותם לגלות ולקנות יותר.
  • מגדילים מכירות – כשהמוצרים מוצגים נכון, יותר לקוחות קונים אותם. מתקני תצוגה עוזרים לשווק טוב יותר מוצרים ספציפיים וחבל לפספס את ההזדמנות הזו.

3 טיפים לבחירת מתקני תצוגה נכונים לחנות

כפי שהבנו עד כה, בחירת מתקני התצוגה והמדפים לחנות היא החלטה חשובה שמשפיעה עמוקות על חווית הקנייה בחנות. כדי שתוכלו לבחור נכונה את המתקנים שהכי מתאימים בעבור החנות שלכם, גיבשנו רשימה של טיפים שיסייעו לכם –

  • חישבו מה אתם צריכים – מתקנים גדולים או קטנים, ניידים או נייחים. בהתאם לסוג המוצרים שיש לכם בחנות, בחרו מתקנים שיציגו אותם בצורה הטובה ביותר.
  • ודאו שהמתקנים עשויים מחומרים איכותיים שיחזיקו מעמד לאורך שנים. חשוב גם שהלקוחות יוכלו לגשת בקלות למוצרים ולראות אותם מכל זווית.
  • בחרו מתקנים שמשתלבים עם העיצוב והסגנון הקיים של החנות. ואל תשכחו לקבוע תקציב מראש – אפשר למצוא מתקנים איכותיים גם במחיר הוגן.

והכי חשוב – תכננו היטב ובחרו מתקנים שמתאימים לכם ולחנות שלכם, כאלו שיהפכו כל ביקור לחוויה נעימה ללקוחותיכם. הצוות שלנו בריג'נסי ישמח לעמוד לשרותכם ולסייע לכם בעיצוב, בבחירה ובהתקנה של פתרונות התצוגה המושלמים בעבורכם.

 

 

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .