איך משווקים באמצעות לוחות מחורצים

לוחות מחורצים נחשבים לאחד מפתרונות התצוגה היעילים ביותר. העובדה שהם ורסטיליים ומאפשרים לנו לעצב את החנות כאוות נפשנו הפכה אותם לנפוצים בכל החנויות. אבל האם ידעתם שאפשר גם לנצל את הלוחות המחורצים כדי לשווק את העסק שלכם? במאמר זה אנחנו מתכוונים להציג בפניכם את האפשרויות השיווקיות שיש ללוחות החריצים שגם ככה מוצבים בחנות שלכם.

היתרונות השיווקיים שבלוחות מחורצים

בעלי חנויות אשר משתמשים כבר בלוחות מחורצים כפתרון תצוגה בחנויותיהם יודעים לספר על היתרונות שיש ללוחות אלו. העובדה שאפשר להזיז אותן ממקום למקום ושאפשר לסדר עליהן את המוצרים השונים על פי כל היגיון עיצובי שאנחנו חפצים בו, היא זו שגם הופכת את הלוחות האלו לפתרון שיווקי בעבור העסק שלכם. דמיינו את האפשרות להציב קולקציה שלמה על אותו המעמד, ולהציג בעזרת שלט אחד ללקוחות את כל הפרטים הרלוונטיים. מהלך כזה מגדיל בעבורכם את נקודות המכירה בחנות וכתוצאה מכך אתם יכולים להציע ללקוחות שלכם יותר מבצעים ולהנגיש להם יותר מידע.

בדרך כלל כשבעלים של חנות רוצה לקדם מבצעים הוא משתמש בשילוט מבצעים לחנויות. אז נכון ששילוט מבצעים לחנויות מסייע לקדם את המוצרים הרלוונטיים, אך הלקוחות כבר מורגלים לראות את אותם הפתרונות המוכרים כמו מעמדי שולחן ושילוט ג'ל שהם כבר מתעלמים מהם ולא באמת קוראים את מה שכתוב בהם. האפשרות של לשווק את המבצעים שלכם על גבי הלוחות המחורצים מסייעת לכם לשבור את הפרומט המוכר ולהציג את המבצעים שלכם ללקוחות בצורה ייחודית שתגרום להם באמת להתעניין. בעזרת פתרונות פשוטים למדי כמו שילוט ייעודי לקוצי תלייה, או בעזרת שלטים מיוחדים ללוחות מחורצים, אנחנו בריג'נסי מעניקים לכם את האפשרות להגיע ישירות אל הלקוחות שלכם ובאמצעות כך להגדיל את המכירות בעסק.

חנויות קטנות יכולות להרוויח משיווק על גבי לוחות מחורצים לא רק משום אלמנט ההפתעה הגלום בשיטת שיווק זו, אלא גם כי הדבר אומר שאין צורך להוסיף עוד מתקן תצוגה לחנות ובכך להקטין את שטחה עוד יותר. במרבית המקרים בעלי חנויות קטנות כבר משתמשים בכל מקרה בלוחות מחורצים כי הדבר מעניק להם אפשרויות עיצוב דינמיות יותר, ולכן כל שנדרש מהם זה להוסיף על גבי אותן הלוחות את שלטי השיווק הרלוונטיים.

טיפים לשיווק באמצעות לוחות מחורצים

3 טיפים לשיווק באמצעות לוחות מחורצים

  • הציגו את המוצרים הרלוונטיים לצד השילוט הרלוונטי
    העובדה שאתם משתמשים בלוחות מחורצים כדי לשווק מוצרים מסוימים, ולא במעמדי תצוגה מסורתיים, מעניקה לכם חופש גדול יותר ועליכם להשתמש בו בתבונה. חשוב לזכור כי מהרגע שהצלחנו להשיג את תשומת הלב של הלקוח אין לנו הרבה זמן לבזבז, יש עוד דברים אחרים שעלולים למשוך את תשומת ליבו, ולכן אם נציג את המוצרים המדוברים בשלט באותו לוח כמו השלט נוכל לחבר בעבור הלקוח את הנקודות במהירות.
  • תכננו את מסלול המכירה שלכם כך שיוביל למבצעים
    נהוג להשתמש בנקודות מכירה למבצעים בסמוך לקופה. ההיגיון שבזה הוא מובן, האנשים נמצאים לקראת סיום הרכישה וזו ההזדמנות שלנו להציג להם עוד כמה אפשרויות רכישה קורצות ושוות במיוחד. אבל אנחנו מדברים הרבה במאמר הזה על הצורך להפתיע ולשנות ללקוח את הדברים המובנים ולכן אנחנו רוצים להציע את הדבר הבא – תכננו את מסלול המכירה שלכם כך שיכיל בתוכו יותר מנקודת מכירה אחת המיועדת למבצעים וכדי לסמן זאת ללקוחות השתמשו באמצעי השיווק הייעודיים ללוחות חריצים.
  • אל תעמיסו על התצוגה
    כאשר אנחנו מעמיסים מוצרים בתצוגה אנחנו מסתכנים בכך שהלקוח שרואה את כל הכמות הזו ייבהל ויחשוב שמדובר על חנות מבולגנת. בתחום עיצוב החנויות מדברים הרבה על הקו הדק שבין עושר לעומס, אנחנו לא רוצים להרחיב בנושא אבל חשוב לנו לציין שהדבר נכון גם כאשר אנחנו שמים מוצרים על לוח מחורץ. אם יש הרבה מוצרים והרבה מבצעים, הלקוח לא יעריך את המבצע ופשוט יעבור הלאה. השתדלו שלא להעמיס בתצוגה והשתדלו לייצר מבצעים שבאמת מעניקים ערך.

חברת ריג'נסי היא החברה המובילה בישראל לפתרונות תצוגה לחנויות. באמתחתנו ניסיון של עשרות שנים בעיצוב ובתכנון של חנויות ונשמח לעמוד גם לשרותך. לפרטים נוספים על השירותים שלנו ועל האפשרות שטמונות בעבודה משותפת – צרו איתנו קשר עוד היום.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .