תצוגה למשרדים


שילוט פנים הוא חלק חשוב ובלתי נפרד מעיצוב חללי משרדים ועסקים, לשילוטי פנים תפקיד פונקציונלי ועיצובי כאחד.

לשילוט תפקיד בנראות והוא חלק ממערך קידום מכירות בחללי מכירה. בקבוצת ריג'נסי תמצאו פתרונות שילוט מגוונים למשרדים,
עסקים ותערוכות הכוללים מתקני תצוגה ושילוט לפוסטרים, באנרים, סטנדים לתצוגת קטלוגים, שילוט קד"מ, חיפוי קירות  ועוד.

באם למשרדכם ישנה חנות צמודה אתם מוזמנים להסתכל על פתרונות התצוגה שלנו לחנויות

שילוט למשרד קבוצת ריג'נסי

תצוגה
למשרדיםשילוט פנים למשרדים הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב החלל. יש לו תפקיד נכבד בתכנון משרדים, קליניקות, תערוכות וחנויות שונות.
בכל משרד אנו נדרשים להשתמש בשילוט והכוונה כבר מהכניסה.
שילוט למשרד מקבוצת ריג'נסי כולל מערכות מודולריות ובהן מספר קטגוריות:

שילוט המיועד להכוונה  פנים משרדית בחללים גדולים, בהם נדרשים עובדים ומבקרים להתמצא – והשילוט הוא כלי עזר בהכוונתם במרחב המשרדי.
שילוט המיועד לאווירה שילוט במשרד הנועד למטרות עיצוביות. בסוגי שילוט אלו ניתן למצוא באנרים, פוסטרים בתלייה מהתיקרה או בהצמדה לקיר, של מערכות כבלים או מוטות לשילוט פנים.

שילוט פנים לצרכי שיווק ופרסום – שילוט למשרד במטרה שיווקית, כחלק ממערך מכירה ושיווק כולל של החברה. בשילוט למשרד מסוג זה ניתן למצוא סטנדים לקטלוגים, קיטים לתצוגת שילוט בגדלים A4, A3, חצי גיליון וגיליון, באנרים, שילוטי פרספקס עם ספייסרים, ושילוטי תיקרה. השילוט במשרדים נחלק למערכות של כבלים, מוטות או סטנדים ריצפתיים היכולים לשמש לתצוגת קטלוגים שיווקים.

בקטגוריה זו של שילוט משרדי נכללים גם שילוטים שולחניים ושילוטי ג'ל בגדלים שונים לתלייה על גבי על משטח חלק – כמו דלתות, מחיצות זכוכית, סטנדים ועוד.

בכל אמצעי השילוט למשרדים המוצעים על קבוצת ריג'נסי, יש אפשרויות הדפסה מגוונות, בניהן הדפסה של שילוט מתחלף באופן עצמאי במדפסות שלכם, וההחלפה בקלות רבה.

בריג'נסי תוכלו למצוא שילוט למשרד במראה יוקרתי ומכובד שיכול לשדרג כל חלל ולשוות לו מראה נקי ומעוצב. ההתקנה של שילוט פנים במשרדים היא קלה, והיא עוד יותר קלה בקניית קיטים מוכנים לשילוט וקטלוגים מבית ריג'נסי.

Rate this post

חייג עכשיו 072-334-1120

שם

טלפון
דוא"ל
נושא

 

קבוצת ריג'נסי - מתקני תצוגה

רחוב אפעל 23, קרית אריה, פתח תקווה
שעות פעילות: ימי ראשון - חמישי, 8:00-17:00
חנייה במקום

 • sales@regency-ltd.com
 • טלפון:0723341120
 • פקס: 03-923-50-30

  אודותינו בקצרה

  קבוצת ריג'נסי הינה חברה בינלאומית הקיימת משנת 1996, ומתמחה בייצור, עיצוב ומתן פתרונות לעיצוב ומסחור חזותי. בריג'נסי מעצבים ומתכננים עבורכם מתקני תצוגה ומערכות שילוט לחנויות קימונעיות, אולמות תצוגה, תערוכות, משרדים ועוד.

   

  היקף עסקאות

  קבוצת ריג'נסי הינה ספק בינלאומי מרכזי לקמעונאים הגדולים בישראל. היקף עסקת מינימום עומד של 1000 ש"ח ובהזמנת כמות תוכלו לקבל הנחות כמות.

   

  הרשם לניוזלטר שלנו

  שתפו אותנו ברשתות חברתיות

  צ'ט

  Top
    העתיקו למקלדת סגרו סקריפט מורחב