פתרונות מידוף לעסק ב – 2023: כך תעשו זאת נכון

העובדה שעיצבנו ותכננו את החנות שלנו לא אומרת שאנחנו יכולים לנוח בשקט על זרי הדפנה. למעשה, כחלק מהאסטרטגיה שלנו למשיכת יותר לקוחות, עלינו לרענן את התצוגה שלנו ולוודא שהיא תמיד מושכת ומסקרנת לקוחות. כמו בכל דבר בחיים, גם בתחום פתרונות המידוף לעסקים יש לנו טרנדים וקווים עיצוביים שמשתנים משנה לשנה ובמאמר זה אנחנו רוצים להביא בפניכם את פתרונות המידוף הטובים ביותר לעסקים בשנת 2023, ובעיקר אנחנו רוצים להראות לכם כיצד תוכלו לשלב אותם בצורה היעילה והטובה ביותר בעסק שלכם.

עולם המסחור החזותי עובר מהפכה בשנים האחרונות וכל מה שהכרנו מקבל תפנית רעננה ומקורית יותר. אנחנו בריג'נסי פתרונות תצוגה גאים להיות חלוצים במתן פתרונות פרקטיים לתצוגה מסחרית בעידן חדש זה. לקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים ומוזמנות ליצור איתנו קשר.

מגמות בתחום פתרונות המידוף לעסקים בשנת 2023

הוויזואליות של החנות שלנו משחקת חלק מהותי במשיכת הלקוחות וביצירת הסקרנות. לאחרונה אנחנו רואים כי יותר ויותר חנויות מייצרות תצוגה חווייתית ומנסות להעניק ללקוחות תחושה שהם נכנסו אל תוך משהו שהוא הרבה יותר מעוד חנות. מדפי תצוגה לחנויות השתנו מאוד בעשור האחרון וכיום למשל אפשר לראות כיצד המינימליזם העיצובי שולט בתחום חנויות הבוטיק. עיצוב זה מאפשר לבעל החנות להדגיש כל אחד ואחד מהמוצרים שאותם הוא מוכר ועל ידי כך הוא מגדיל את החשיבות שהמוצר מקבל. בואו ונבחן עוד כמה מגמות ששולטות בתחום פתרונות המידוף ב – 2023:

מגמות בתחום פתרונות המידוף לעסקים בשנת 2023

  • חלון ראווה דינמי ואומנותי

    במבט ראשוני פתרונות מידוף לא בהכרח נתפסים כחלק מחלונות הראווה, אבל בשנים האחרונות (וב – 2023 במיוחד) אנחנו רואים שינוי שבו יותר מעצבי חלונות ראווה מוותרים על בובות ועל האלמנטים הקלאסיים שאפיינו חלונות ראווה. חלונות הראווה כיום משתנים באופן תדיר וככל שהשינוי נועז יותר, כך הוא משיג אפקט חזק יותר על הלקוחות. בהקשר זה אפשר לראות שמדפים מודולריים הפכו לחלק בלתי נפרד מעיצוב חלונות הראווה בזכות הוורסטיליות שלהם. עוד דבר שחשוב לציין, חלונות הראווה החלו להיות סיפוריים יותר וככל שהסיפור מגרה יותר, כך הסקרנות של העוברים והשבים גוברת והם ייכנסו אל תוך החנות.

  • נגישות היא שם המשחק

    בעבר חלק מהדרכים שבהם היינו מציגים מוצרים בתוך החנות שלנו הייתה מאחורי תיבות סגורות ובתוך קופסאות ייעודיות. אז נכון שלאמצעי זה יש את היתרונות שלו, אך בשנים האחרונות הלקוחות רוצים לחוות חוויית קניה אחרת וחלק ממנה נעוץ ביכולת לגעת ולהרגיש את המוצרים. מדפי אחסון רגילים עדיין שימושיים, אך נוסף עליהם עלינו לוודא שאנחנו גם מאפשרים ללקוח לחוות את המוצר בעוד דרך. אפשר לעשות זאת בדרכים רבות, אך לא משנה באיזו דרך תבחרו אתם, זכרו כי העקרון השולט הוא ההנגשה של המוצר ללקוח.

  • שילוב טכנולוגיות

    עוד היבט שחשוב להתייחס אליו, וככל הנראה שהוא גם זה שיהפוך בעתיד לחשוב ביותר, הוא שילוב טכנולוגיות מתקדמות בחנות ובחלון הראווה. עיצוב דינמי שמשלב בתוכו טכנולוגיות מאפשר לנו לשנות את פני החנות, בלי לשנות את הסחורה הקיימת, וכך אנחנו יכולים לייצר בעבור לקוחותינו את התחושה שתמיד משהו מתרחש וקורה בחנות ושתמיד שווה להם להיכנס פנימה. נסו לחשוב על דרכים לשלב בין הישן לבין החדש, כמו למשל על ידי התקנה של מסך תצוגה על גבי מדפים מעץ לחנות, או שילוב של קירות מחורצים שידועים בדינמיות שלהם.

מדפי תצוגה לחנויות – איך לנצל את שטח החנות כראוי

ממחקרים עולה כי אחד הגורמים שהכי משפיעים על הפדיון למטר הוא שטח החנות. ככל ששטחה של החנות גדול יותר, כך עולה גם הפדיון למטר שאותו נרוויח. אחת הבעיות הגדולות שעולות בעקבות כך היא שחנויות רבות מנסות להבין איך הן יכולות להוריד מדפים מצד אחד, אך עדיין לשמור על הפריטים הרלוונטיים שלהם בתצוגה. אנחנו בריג'נסי מציעים שלא לוותר על תצוגת פריטים ללקוחות, אלא פשוט להקדיש יותר זמן לתכנון ולעיצוב של החנות.

קיימים כיום פתרונות מידוף רבים אשר מאופיינים בדינמיות שנחשבים לפתרונות מידוף חכמים. פתרונות אלו מאפשרים לכם לשחק עם התצוגה ולהתאים אותה באופן פרטני לגודל החנות שלכם, וכך אתם יכולים לשלב מדפים ופתרונות תצוגה גם בשטחים המתים. כיום אפשר למצוא אפילו מדפים למשרד שהם מודולריים כך שאפשר לשלוט על מרווחי הגובה של כל מדף ומדף שתלוי על הקיר ואפילו לשנות את מיקום המדפים בהתאם לצרכים המשתנים שלכם.

חייגו אלינו לריג'נסי פתרונות תצוגה והמומחים שלנו ישמחו לעמוד לשרותכם בכל שאלה שיש לכם.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .