היתרונות של חדר ארונות מודולרי

חדרי ארונות נחשבו בעבר למשהו שרק אנשים עשירים יכולים להרשות לעצמם. האפשרות להקנות חלל ייעודי רק כדי שישמש לאחסון בגדים, העובדה כי גודלם של המדפים דרש חלל רחב, כל אלו ועוד מנעו מרבים ליהנות מהיתרונות שיש לחדר ארונות פרטי. למזלנו הטכנולוגיה הביאה לכך שבאפשרותנו לייצר חדרי ארונות חכמים שלא דורשים חלל גדול במיוחד. חדר ארונות מודולרי הוא פתרון חדשני ומתקדם לאחסון בגדים ואביזרים שונים שעושה מהפכה בכל מה שחשבנו על חדרי ארונות.

בריג'נסי פתרונות תצוגה אנחנו נרגשים להיות מחלוצי חדרי הארונות המודולריים בישראל ולאפשר לכם ולכן לבנות חדר ארונות איכותי בביתכם. לקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים ומוזמנות ליצור איתנו קשר עוד היום, או להמשיך ולקרוא את המאמר הזה שבו נספר לכם על היתרונות של חדר ארונות מודולרי.

יתרונות חדר הארונות המודולרי

במשך שנים ארוכות חדרי הארונות שלנו, וכמובן שגם הארונות, היו מקובעים ובלתי ניתנים לשינוי. אם היינו צריכים לעשות למשל החלפה של בגדי חורף וקיץ, נדרשנו פעמים רבות גם לשינוי מחשבתי כדי שכל הבגדים שלנו יכנסו בארונות הקיימים. ארון בגדים מודולרי מאפשר לנו להשתחרר מהקונבנציה הזו ובחלק זה אנחנו רוצים להתמקד בכמה מהיתרונות הבולטים ביותר של חדרי הארונות המודולריים.

חדרי ארונות מודולריים של ריג'נסי

 • גמישות והתאמה אישית

  זהו אחד מהיתרונות הבולטים ביותר שיש לחדר ארונות מודולרי, הוא מעניק לנו גמישות ואפשרויות עיצוביות רבות לסידור החפצים שלנו. העובדה שלא מדובר על מדפים לחדר ארונות אשר קבועים במקומם, אלא הם דינמיים ומודולריים, אומרת בהכרח שבאפשרותנו להוסיף או לגרוע אלמנטים שונים כדי להתאימם בצורה מושלמת לצרכים המיידים שלנו.

 • ניצול מקסימלי של השטח

  לא משנה אם יש לך שטח רחב או שטח מצומצם, חדרי הארונות שלנו מותאמים בצורה מלאה לחלל שזמין בעבורך וכך תמיד נוכל לסייע בהתקנה של מקומות אחסון. כך למשל בעזרת מידוף לחדר ארונות שמותאם בדיוק לכך, אנחנו יכולים להפוך נישה קטנה שיש לכם לארון בגדים לכל עניין ודבר. הארונות הרגילים מגבילים את השימוש שלנו כיוון שהם אחידים בגודלם, אך המודולריות שבבסיס חדרי הארונות והארונות שאנחנו מציעים הופכת את החשיבה העיצובית שלנו על מקומות אחסון על פיה.

 • אפשרויות אחסון מגוונות

  חדרי הארונות הקלאסיים היו מורכבים ממדפים, קולבים ואולי כמה מגירות בודדות. כל זה היה נדחס לפינה קטנה בסוף הבית, בהרבה מקרים אותו חלל גם היה הממ"ד, והתוצאה הייתה של חלל מחניק שהבלאגן חוגג בו. הוורסטיליות שיש לארונות שלנו מאפשרת לכם לבחור את המדפים ואת פתרונות התצוגה באופן פרטני. כך למשל תוכלו לבחור מדפי רשת לחדר ארונות אשר מאפשרים לך לראות בבירור את כל הפריטים שלך.

 • סדר וארגון

  חדר ארונות מודולרי מסייע באופן משמעותי בשמירה על סדר וארגון בבית בכלל, ובחדר הארונות בפרט. כאשר לכל פריט יש את המקום שלו, וכאשר באפשרותנו להתאים את אמצעי האחסון לכל סוג של פריט, אפשר למצוא בקלות כל דבר ולמנוע מקרים של חיפושים ארוכים ומייגעים. העובדה שהמדפים משתנים מאפשרת לנו להימנע גם ממצב של בגדים שמפוזרים בכל מקום כיוון שאנחנו יכולים לייעד ארגז שכל תכליתו תהיה לבגדים שממתינים לתורם בכביסה, או מתלה לאוורר עליו את הבגדים שעוד לא צריכים להיכנס לכביסה.

חדרי ארונות מודולריים של ריג'נסי

אצלנו בריג'נסי אנחנו מאמינים שדינמיות וורסטיליות היא שם המשחק בעולם הקמעונאות וגם בעולם הפרטי. זאת הסיבה שפתרונות התצוגה שלנו, כמו גם חדרי הארונות שאנחנו מציעים, משלבים בבסיסם את הרעיון המודולרי. אנחנו מאמינים ששלהוב הלקוחות חייב להתבצע באופן קבוע וכי אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא על ידי תנועתיות ודינמיות מתמדת.

לקבלת פרטים נוספים על השירותים שאנחנו מציעים – חייגו אלינו עוד היום.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .