עיצוב חנות לקראת החזרה לבית הספר

החזרה לבית הספר נמצאת ממש מעבר לפינה, זאת בתקווה שלא תהיה שביתה בימים הראשונים, וזה אומר שעלינו לחשוב על עיצוב החנות שלנו מחדש. החזרה לבית הספר מביאה איתה גל של מבצעים ושל מוצרים ייחודיים לתקופה זו – תיקים, מחברות, קלמרים, עפרונות ועוד המון ציוד וסחורה שתלמידים צריכים לקראת שנת הלימודים. התקופה שלפני החזרה לבית הספר היא אחת מתקופות הקניות החמות ביותר בלוח השנה וכדי שנוכל להגיע אליה ערוכים ומוכנים, עלינו לעצב את חנותנו במיוחד לרגל המאורע.

חברת ריג'נסי מתמחה בפתרונות תצוגה לחנויות ולעסקים. לאורך השנים סייענו לאלפי חנויות בעיצוב, תכנון וסידור החנות בצורה שתייצר עוד רווחים. במאמר זה אנחנו רוצים להציע לכם, בעלי החנויות, את המדריך המלא לעיצוב חנות לקראת החזרה לבית הספר. לקבלת פרטים נוספים על המוצרים ועל השירותים שלנו – חייגו אלינו.

מיפוי צרכי הלקוח – המפתח לעיצוב חנות ולתכנון מערכות תצוגה

בבואנו לעצב את החנות שלנו לקראת החזרה לבית הספר, ולמעשה בכל פעם שאנחנו מעצבים חנות, הדבר החשוב ביותר שעלינו לעשות לפני הכול זה להבין את הלקוחות שלנו בצורה המעמיקה ביותר שאפשר. עיצוב חנות צריך להיעשות מנקודת המבט של הלקוחות וזאת כדי שנוכל לדייק ולקלוע בדיוק לרצונות ולצרכים שלהם. לצורך העניין, לקראת החזרה לבית הספר יש לנו שתי קבוצות עיקריות של לקוחות – הורים וילדים. כדי לספק להם את חווית הקנייה המוצלחת ביותר, עלינו להבין קודם כול מה המוצרים שהם מחפשים. ככל שנכיר אותם ואת הצרכים שלהם לעומקם, כך נוכל לתכנן ולסדר את מערכות התצוגה לקראת החזרה לבית הספר.

בתקופה שלפני הראשון בספטמבר, הורים ותלמידים זקוקים למגוון רחב (אך ספציפי) של מוצרים לבית הספר. החל בבגדי בית ספר ומדים אחידים, דרך ציוד כתיבה ועד תיקים וקלמרים. בהתאם לאופי החנות שלנו ואופיו של קהל הלקוחות שלנו, עלינו להבין האם להתמקד במוצרים ממותגים ומגניבים או שמה עלינו לספק מוצרי בסיס איכותיים במחירים נוחים. זוהי רק דוגמה אחת לשאלות שעלינו לשאול את עצמנו, אבל ברגע שנדע מה הלקוחות שלנו רוצים נוכל לדעת גם בקלות איך להציג להם את הסחורה.

חברת ריג'נסי מתמחה בעיצוב, בתכנון ובמציאת פתרונות תצוגה לעסקים, תוך התאמה מלאה לצרכי הלקוח הייחודיים. מניסיוננו הרב אנחנו יכולים להמליץ על שילוב של מערכת ורטיק בתצוגת החנות כדי להציג עליה שילוב של תיקי בית ספר וחולצות. כמו כן, מומלץ להשתמש בפלטות חריצים כדי להציג סחורה כמו עטים ועפרונות וזאת כיוון שהפלטה עצמה לא תופסת מקום מחלל החנות, והיא מאפשרת תצוגה נוחה של הרבה מוצרים.

עיצוב תצוגה לחנויות שמייצר חוויית קניה מוצלחת

עיצוב תצוגה לחנויות שמייצר חוויית קניה מוצלחת

לאחר שהבנו את צרכי הלקוחות שלנו וזיהינו מה המוצרים שאותם הם מחפשים לרכוש, השלב הבא הוא לתכנן את העיצוב הפנימי של החנות כך שיענה על הצרכים שזיהינו בצורה מיטבית. בשלב זה עלינו לשים דגש רב על כמה פרמטרים מרכזיים:

  • ניצול שטח החנות

    חשוב שהחנות תראה נקייה ומוקפדת, ולא עמוסה ומבולגנת. מחקרים גילו כי ניצול נכון של שטח החנות הוא הגורם שמשפיע בצורה הדרמטית ביותר על הגדלת הפדיון למטר ולכן חשוב שנוודא כי אין לנו שטחים מתים ולא מנוצלים, אך שגם לא נעמיס יתר על המידה. זכרו כי ניצול נכון של שטח החנות אפשרי בראש ובראשה על ידי בחירת מערכות תצוגה שנכונים למתווה החנות שלנו.

  • יצירת מסלול מכירה

    מכירים את זה שבסופר החלב תמיד נמצא בסוף? אז זה חלק ממסלול המכירה הקלאסי של סופרים. מסלול המכירה הוא המסלול שבעל החנות תכנן מראש כדי למשוך את הלקוחות הפוטנציאליים לשוטט יותר בשטחי החנות. על אותו משקל של הצבת החלב בסוף, בבואנו לעצב חנות לקראת החזרה לבית הספר אנחנו יכולים להציב את מוצרי הבסיס במקום בולט בעומקה של החנות. בעושנו זאת נוכל למשוך את הלקוחות להתרשם מיתר המוצרים שלנו וכך נגביר את הפדיון היומי.

  • פתרונות תצוגה מודולריים

    עוד אחד מהדברים שהופכים את הקנייה בחנות שלכם לחוויה היא פתרונות התצוגה עצמם. אם תבחרו במדפי תצוגה רגילים, אתם מסתכנים בכך שהחנות שלכם תראה כמו עוד חנות שמוכרת מוצרים לקראת שנת הלימודים. אבל תתכננו את החנות שלכם בצורה נכונה ותדעו להשתמש בפתרונות תצוגה חווייתיים וייחודיים תוכלו לייצר חוויית רכישה הרבה יותר גדולה. קחו למשל את פתרונות התצוגה המודולריים. פתרונות אלו מאפשרים לכם לשנות את עיצוב החנות במהלך יום העבודה בצורה קלה, וכך אתם כל הזמן מגיבים למציאות ומייצרים סקרנות גדולה יותר אצל הלקוחות.

כפי שאפשר לראות, המפתח לעיצוב חנות מוצלח לקראת החזרה לבית הספר הוא הבנה שנכונה של צרכי ורצונות הלקוח ויישום עקרונות של ניצול שטח יעיל, יצירת מסלול מכירה מותאם ושימוש בפתרונות תצוגה מקוריים. על ידי התמקדות בפרמטרים אלו בעלי עסקים יכולים למקסם את הפוטנציאל הכלכלי של עונת הקניות לקראת תחילת שנת הלימודים.

אנחנו בחברת ריג'נסי פתרונות תצוגה נשמח לסייע לכם לתכנן, לעצב ולסדר את החנות שלכם לקראת שנת הלימודים. יחד נוכל להפוך את החנות שלך למושכת יותר עבור הלקוחות שלך. לפרטים נוספים צרו איתנו קשר עוד היום.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .