אחת הדילמות הניצבות בפני כל עסק המעמיד מוצרים שונים לתצוגה ולמכירה, הינה בעיית האחסון של המוצרים. מצד אחד, העסק מעוניין לקדם את המוצרים ומעוניין שהם יהיו בהישג ידו של המוכר בכל עת. מצד שני, השטח של החנות או העסק הוא מוגבל, ולא ניתן להעמיד שם מלאים גדולים בערימות או בכל צורה שהיא. מעבר לרושם הבעייתי שהדבר עלול לעורר, קיים גם העניין של שמירה על המוצרים, התקינות והזמינות שלהם. בין שני הקצוות, הצגת המוצר ללקוח מצד אחד ושמירה עליו מצד שני, קיים מתח מתמיד. בשורות הבאות נציג מספר פתרונות לאחסון דקורטיבי.

ארונות מעוצבים, ארונות קיר ומדפים

ארונות בגדים, כמו גם ארונות מכל סוג שהוא, משמשים מזה עשרות ואף מאות שנים כצורת האחסון האולטימטיבית. הארון עצמו נעול, מכיל כמה וכמה מדפים המשמשים לאחסון ומאפשרים לעשות סדר בפריטים המונחים עליהם. ככל שמספר הפריטים או הכמות שלהם גדולים יותר, כך מספר הארונות, הגודל והגובה שלהם גדולים יותר. נכון להיום ניתך להציב ארונות מעוצבים ואסתטיים, שיענו על הצרכים בצורה הטובה ביותר.

ארונות קיר מהווים צורה נוספת, משוכללת ואיכותית יותר של אחסון. היתרון הגדול של ארונות מהסוג הזה הוא היכולת שלהם להגדיל בצורה משמעותית את שטח האחסון, תוך פגיעה מינימאליות במרחב. בנוסף, ניתן לבנות ארון בגדים מעוצב, למשל, תוך שימוש בפינות כאלה ואחרות, שהן למעשה שטח מת, שלא ניתן לעשות בו כל שימוש אחר. פינות ומרחבים מהסוג הזה עשויים להפוך מבעיה ליתרון, המאפשר להגדיל את שטח האחסון מבלי לפגוע במראה הכללי של החנות ובמרחב.

מדפים מעוצבים עשויים להוות פתרון אחסון הולם, אם הם בנויים ומעוצבים באופן ההופך אותם לחלק מהמראה הכללי של החנות או המרחב. במרבית המקרים, העיצוב והמראה של החנות מהווים חלק חשוב במאמץ למשוך את הלקוח ולגרום לו לסיים את השהות שלו בחנות בקנייה. מדפים המציגים את הסחורה בצורה מחמיאה, מושכת ובולטת, מהווים דרך מצוינת למשוך את הלקוח ולשפר את חוויית השהיה שלו בחנות או בעסק.  המדפים יכולים להיות חשופים או מחופים בדלתות זכוכית, המאפשרות לצפות במוצר.

ריג'נסי

מעמדים ושימוש בחלל לדקורציה ואחסון

פתרונות אחסון נוספים לאמור לעיל, ואיכותיים לא פחות מאלה שהוצגו לעיל, הינם מעמדים דקורטיביים המוצבים בשטח החנות. המעמדים כאמור מהווים סוג חדש של עיצוב חנות ושוברים את הקונספט של שימוש בקירות ובחללים צמודים לתצוגה, ומעבירים אותה למרחב עצמו. ניתן לפזר מעמדים כאלה בצורה מושכלת, כך שישמשו לעשה כסוג נוסף של תצוגה. מדפים כאלה אינם פגעים במרחב, ומצד שני הם מושכים עת העין ומהווים דרך נוספת להצגת המוצרים שהעסק מעוניין למכור.

אם יש לך צורך במציאת פתרונות אחסון איכותיים לעסק שלך, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כעת, והמומחים של קבוצת ריג'נסי יסייעו לך להתאים את העיצוב בחנות או בעסק שלך לצרכים הייחודיים שלך, באופן שיסייע לך להגדיל את המכירות.