תצוגה בחנות בגדים

סידור חנות נכון- הכללים

כדי לייצר סידור חנות שהוא נכון, מושך לקוחות, מגדיל מכירות, כדאי להצמד לכמה כללים. ריכזנו עבורכם טיפים ליצירת סידור נכון של חנויות. מתחילים:

מדריך עיצוב לסידור חנויות- סדרת המדריכים של קבוצת ריג'נסי

הכלל ה-1: חלון הראווה

חלון הראווה ממחיש ללקוחות את סגנון המוצר שלכם. לכן מומלץ להציג בחלון פריטים מובילים מכל קטגוריה, המייצגים את המבחר והסגנון שאתם מציעים, אך מבלי להעמיס יתר על המידה.  לדוגמא-  תוכלו להיעזר   במערכות תצוגה תלויות שנותנת את כל הבמה למוצרים שמונחים עליה

הכלל ה- 2: מוצרים מנצחים – בקו הראיה הראשון של הלקוח

אם הלקוח התרשם מספיק מחלון הראווה ובחר להיכנס לחנות, יש לכם טווח זמן של כ-3 שניות נוספות לפני שהוא מגבש את דעתו ובוחר אם להמשיך להסתכל או לצאת מהחנות.
כדי להפיק את המקסימום מהזמן הזה, זהו את המוצרים המנצחים שלכם והציבו אותם בקו פרונטלי ישר מול הדלת – כך גדל הסיכוי שהלקוח יישאר בחנות

הכלל ה-3: צרו נקודת מיקוד (Focal Point) לחנות

החנות שלכם צריכה להעביר חוויה שתואמת לרוח המוצרים שאתם מוכרים. בחרו אלמנט עיצובי אחד המהווה נקודת מיקוד שמושכת את תשומת לב הלקוחות ו'שואבת' אותם פנימה.
תוכלו למשל להציב קיר דקורטיבי המאפשר לסחורה להיות מוצגת כחלק ממנו. פתרון אפשרי הוא קיר מחורץ המהווה אלמנט עיצובי מודרני ומאפשר תצוגה יעילה של שפע באופן מסודר.

דוגמא לאלמנט עיצובי שהוא גם פרקטי וחוסך מקום- קיר מחורץ מעוצב צבעוני מפרספקס

מתקני תצוגה לחנויות

הכלל ה-4: התאמה לשטח החנות

תכנון התצוגה בכל חנות, ועל כל שכן בחנות בגדים- צריך להיעשות בהתאם לגודל ומבנה החלל שבו החנות נמצאת. כל פתרון עיצובי, צריך להיות כזה שמאפשר ניידות, תצוגה אופטימלית וגישה נוחה ללקוחות.
לכן, מומלץ להיעזר בפתרונות מודולרים שיקנו לכם גמישות מירבית ואפשרות להתאים את התצוגה לכל סוג שלל חלל

פתרונות מודולרים לחללים קטנים- סטנדים

סטנדים להצגת סחורה

הכלל ה-5: חוק השלשות

זהו חוק ידוע בעולם העיצוב שלפיו, בתכנון התצוגה בחנות, רצוי לעבוד עם סדרות של 3 פריטים.
כלומר, בהתאם לאופן שבו אתם מארגנים את הסחורה, השתדלו ליצור מקבצים של שלשות – למשל, אם אתם מארגנים את הפריטים לפי גובה, צרו 3 קבוצות של גבהים – נמוך, בינוני וגבוה

תצוגה נכונה בחנות


עם סדרה בלעדית של פתרונות מידוף ותצוגת סחורה מודולרית, ריג'נסי מובילה את ענף העיצוב והתצוגה של חנויות ומשרדים ומספקת פתרונות תצוגה לחנויות,רשתות, אולמות, משרדים ועוד.

אצלינו בריג'נסי תמצאו מגוון ייחודי וענק של פתרונות תצוגת סחורה, שילוט וחיפויי קיר במחיר שווה לכל נפש ובאיכות בלתי מתפשרת.

צרו קשר לשיחת ייעוץ ואנו נתאים את הפתרונות שלנו
לחלל, לקטגוריה ולתקציב שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.