מיתוג עסקי עם טיפים פשוטים

כל בעל חנות מכיר את התחושה הזו שאתה עובד קשה על הקמת החנות, משקיע כספים ואנרגיה בעיצוב ושיווק, אבל בסופו של יום הלקוחות פשוט לא נכנסים פנימה אל תוך החנות ואתה נישאר קירח משני הצדדים. גם הוצאת המון כסף כהשקעה וגם אין תוצאות בשטח. אל דאגה! לא מדובר על מקרה חריג. לצערנו הרבה בעלי חנויות ברחבי הארץ, במיוחד בתקופה האחרונה, מדווחים על ירידה לא רק בהכנסות אלא בכמות המבקרים בחנות באופן כללי. למזלנו יש כמה דברים שאפשר לעשות כדי להתמודד עם הבעיה ולכן החלטנו להגיש לציבור לקוחותינו כמה טיפים שיעזרו לכם להניע את הלקוח להיכנס אל תוך החנות בעזרת כלים פשוטים שניגשים לכל אחד כמו ארון תצוגה שקוף ושילוט.

איך ארון תצוגה שקוף ישכנע אנשים להיכנס לחנות שלך

כל המהות שעומדת מאחורי מתקני תצוגה לחנות שמביאים תוצאות היא להציג את הסחורה בצורה מושכת שתוביל לעלייה במכירות. אבל בעולם הצרכנות המודרני למוצר עצמו כבר אין ערך אמיתי והלקוחות מחפשים דברים שיעניקו להם תחושה טובה יותר מאשר מוצר איכותי. אחת הבעיות שאנחנו רואים בשטח היא שבעלי החנויות עדיין מתייחסים לנושא מידוף החנויות בצורה מבטלת ולא משקיעים מאמץ בלייצר את מה שנקרא – אפקט הוואו.

דווקא ארון תצוגה שקוף, שנחשב בעיני רבים כאחד ממתקני התצוגה הפשוטים ביותר לחנויות, יכול לסייע לכם למשוך לקוחות אל תוך החנות שלכם. הסיבה המרכזית היא שארון תצוגה שקוף מאפשר להציג בתוכו פריטים יקרים ומושכים, שזה כבר בפני עצמו יתרון, אך מעבר לכך העובדה כי מדובר על מיכל סגור מאפשרת לנו לשחק עם העיצוב שלו במאת האחוזים. אפשר למשל לצבוע חלקים ממנו או לייצר ממנו משהו חדש לגמרי כמו אקווריום או חלל תצוגה. למעשה את הקו היצירתי הזה שווה לאמץ באופן כללי בבואכם לעצב את החנות שלכם. נסו להשתמש בציוד לחנות, שכבר קיים אצלכם, באופנים חדשניים ומקוריים כדי לרענן את התצוגה.

4 טיפים שיעזרו לכם להניע את הלקוח להיכנס לתוך החנות

ארונות תצוגה שקופים הם רק חלק מהארסנל שלכם

בואו נדבר רקע על מידוף לחנויות ועל איך הוא משתלב עם אביזרי שילוט לקד"מ. כמו כל תחום מתקני התצוגה לחנויות, גם המדפים הומצאו כדי לאחסן סחורה ורק מאוחר יותר הם הפכו לאמצעי תצוגה. אומנם המהות העיקרית של מדפים בחנויות היא עד היום להראות שפע ומבחר. אבל עמוס יתר על המדפים עלול גם לבוא עם בעיתיות שתנבע מתחושת עומס שמוזילה את המוצרים. לכן אנחנו ממליצים לא להתייחס למידוף לחנויות רק ככלי אחסון לסחורה שלכם, אלא התייחסו אל המדפים כחלק ממכלול התצוגה שלכם.
אנחנו ממליצים תמיד להוסיף על המדפים או ארונות התצוגה השקופים שילוט ייעודי שיסביר על המוצר ויקדם מצבעים יחודיים. זכרו כי ארונות תצוגה שקופים הם מרחב פעולה נפלא ואפשר להשתמש בהם באופן ייחודי כאמצעי קידום מכירות.

כדי להמחיש את הרעיון הזה, נשתמש בארון תצוגה שקוף שכבר דיברנו עליו במאמר זה. במקום לתלות מדף או להשתמש במדפי גונדולה, אתם יכולים לחשוב על שימוש מקורי בארון שקוף שיציג את הסחורה. שימוש כזה לא רק יהיה מקורי אלא גם ישחק עם הצדדים הפסיכולוגים של הלקוח וישדר לו שקיפות ואומץ. זיכרו כי כמו שאמרנו בתחילת המאמר, הצרכנים היום מחפשים לרכוש חוויה ולאו דווקא מוצר ואתם צריכים לספק להם את החוויה הזו באמצעות היצירתיות שלכם. אך בנוסף לחוויה, הלקוח הישראלי רוצה שלא לצאת פראייר ועליכם להבליט בעבורו את היתרונות ואת הסיבות שבגינן הוא צריך לבחור במוצר שלכם.

4 טיפים שיניעו את הלקוח אל החנות שלכם

 • הפכו את הלקוח לשותף ולא לצרכן
  הלקוחות היום מחפשים להזדהות עם המוצרים שהם רוכשים, הם לא מחפשים רק מוצר שיהיה איכותי אלא חברה שיש לה עקרונות. המטרה שלנו היא להציג בעבור הלקוחות את ה"אני מאמין" של החברה בצורה מקורית שלא תרגיש לו כמו הטפת מוסר ותגרום ללקוח לרצות ולהיות מזוהה עם העסק שלנו כי הזיהוי הזה ישליך על מי שהוא.
 • שימוש בצבעים בהירים ובוהקים יסייע למשוך אנשים
  נסו להעדיף לקשט את החנות שלכם בצבעים בהירים, אך כאלו שנראים למרחקים. המטרה שלנו היא לייצר חנות שתהיה צבעונית ומושכת, ולא כזו שתשדר ריחוק או ניכור. מחקרים מצאו כי שילוב של צבעים בהירים מייצר אווירה רגועה יותר עבור הלקוחות ומסייע להגברת המכירות בחנות.
 • קבלו את פני הלקוחות
  הדבר הכי טוב שאתם יכולים לעשות למען העסק שלכם זה להציב אדם שיברך לשלום כל מי שנכנס אל תוך החנות. בני אדם אוהבים שמתייחסים אליהם באופן אישי וקבלת פנים חמימה תסייע ללקוח להרגיש כבן בית וכתוצאה מכך הוא ירגיש בנוח יותר לרכוש אצלכם. אבל לא תמיד אנחנו יכולים להרשות לעצנו דייל או דיילת שיברכו ויחייכו לכולם ולכן חשוב לגעת כי גם שלט על מדף בכניסה יכול לספק את העבודה ולא חייבים אדם שיברך אותם.
 • קבצו מוצרים רלוונטיים על אותם המדפים בחנות
  אחד משיטות המכירה היעילות ביותר נקראת באנגלית Upsell והרעיון שעומד מאחוריה הוא לאפשר ללקוחות למצוא במקום אחד את כל הפריטים הקשורים לאותו נושא. למשל אם אנחנו מציבים במרכז החנות שלנו אוהל או שק שינה לקמפינג, שווה שנוסיף ליד את שאר ציוד הקמפינג שאנחנו מוכרים כמו גזיה, פינג'אן או כל ציוד למחנאות שיכול להשתלב.

הצוות שלנו בריג'נסי ישמח לענות על שאלות ולסייע לכם בבחירת פתרונות מידוף לחנויות המותאמים לצרכים הספציפיים שלכם. במשך עשרות שנים שאנחנו עובדים באופן שוטף עם כל סוגי החנויות ולאורך הזמן פיתחנו שיטות ייחודיות להגברת התנועה לחנויות בעזרת מתקני תצוגה. אנחנו מציעים התאמה מלאה של המדפים לצרכי החנות ומסוגלים לייצר כל מדף ואמצעי תצוגה שתחלמו עליו.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .