שלט שמשונית הוא פתרון חזותי יעיל ומרשים לכל פרסום באשר הוא, משרדים, חנויות, באנרים, אתרי בנייה, אירועים קטנים כמו חתונות והרשימה עוד ארוכה. מהם היתרונות ולמי מיודעים השלטים הללו תכף נברר, רצוי לציין שהשלטים, איכותיים, גמישים, מוגנים מפני איתני הטבע ומעבירים את המסר באופן חד חלק ובולט.

מה זה בעצם שלט שמשונית?

שלט שמשונית הוא שלט העשוי מחומר שנקרא PVC ממשפחת הויניל. כחומר התחלתי יסודי, לפני הוספת חומרים כימים הינו קשה וקשיח, שקוף ואף מזכיר זכוכית, אך לרוב אינו משומש באופן היסודי שלו, בדר״כ מוספים לו מרכיבים כימים אשר משנים את תכונותיו הפיזיים והופכים אותו לגמיש ורך והאפשרויות לשימוש בחומר רחבות יותר, דוגמת שלטי שימשונית.

את השלט מדפיסים בבית דפוס, ניתן להדפיסו בגדלים שונים, שלטים, באנרים, במות, פוסטרים, תמונות, כרזות וכו.. אחד היתרונות של שמשונית הוא שהחומר גמיש לכן ניתן להשתמש בו כמעט לכל סוג של פרסומות, שלט, תצוגה וכן הלאה וניתן לגלגל את החומר לשנע את השלט בקלות רבה.

בדרך האיכות שמציע החומר היא גבוהה וכל התהליך אינו יקר.

אחד היתרונות הבולטים של שלט שמשונית מלבד האיכות והמחיר הוא שהמוצר מוגן, כלומר השמשונית עומדת בתנאי חוץ מוגנת משמש ומי גשם וכן ניתן לנקות את השלט עם מים וסבון.

 

שלט שימשונית

למי מיועד שלטי שמשונית?

בעקרון לכל מי שמעוניין בפרסום של החברה או המשרד או העסק אשר בבעלותו יכול ומוזמן ואף רצוי שישתמש בשלטי שמשונית.

שלט שמשונית מיועדים כחלק מתצוגה לחנות משרד, לבתי ספר, משרדים ועסקים בכלל, שלטים, באנרים כחומר קבוע, או אף לפרסום זמני כמו אתרי בניה ואף הזמנות לחתונות וכיוצ״ב.

השלטים מיועדים לאנשים המחפשים איכות ומחיר. ההדפסה על השלטים נערכת בבתי דפוס באופן איכותי ויעיל בדרך כלל הדפסה דיגיטלית והצבעים המוצגים על השלטים הינם איכותיים ולא מוגבלים והמחירים הוגנים ושווים כל כיס.

 

גימורים ומחיר

מה היעוד של שלטי שמשונית? זה תלוי בכם, מה שעוד תלוי בכם זה הגימורים של השלטים, באיזו תצורה תרצו אותם ואיך תרצו לתלותם, ישנן מספר אפשרויות לכך, תפירת שרוולים על גבי השלט מה שיהיה אפשר להשחילם על מוט עץ או ברזל.

ניתן לתפור טבעות במרווחים הרצויים לכם, אז יהיה אפשר לתלות את השלט ע״י חבלים בידיעה שהשלט חזק דיו כך שלא יפגע, או יקרע.

המחירים של הדפסת שלטי שמשונית בבית דפוס נעים בין 80-140 למ״ר, כ-180 לשני מ״ר, 300+ לארבעה מ״ר. כמובן שהמחיר עלול להשתנות בהתאם לצרכים.

 

סיכום

שלטי שמשוני הם שלטים יעילים המתאימים לכל אחד ולכל יעוד פרסום באשר הוא, הם לא יקרים, גמישים ואם אתם מעוניינים לפרסם או להשתמש בשלט שמשוני כחלק מתצוגה לחנות משרד, אז המוצר בהחלט אידאלי.