משרד צריך להיות מעוצב, זה תורם להרגשה של העובדים ותורם לאפקטיביות העבודה שלהם ועיצוב הוא שם כולל של לא מעט דברים שאפשר להכניס, לשנות ולהוסיף. שלטים יכולים לקחת חלק חשוב בעיצוב משרדים הן בשביל שילוט ומיתוג פנים והן בשביל הכוונה ומתן סיוע ללקוחות, לספקים ולכל מי שעובר באזור. משרד צריך לשדר פרקטיקה, איכות ורצינות והנה לפניכם כמה יתרונות ייחודים של עיצוב משרדים יוקרתיים עם שלטים מיוחדים ואיך שלטים יכולים להיות מרכיב מרכזי במשרד.

שילוט – הרבה יותר מעוד תמונה

שילוט איכותי ומיוחד אומנם יגרור עלויות בהתאם אך הוא יכול להועיל למשרד, למיתוג שלו ולמראה שלו. שילוט יפה ומעניין כמו גם כזה שמושך את העין הוא לא עוד תמונה או טפט אלא פריט מיתוגי ראשון במעלה. לכל משרד יש את האופי והסגנון שלו וכל בעל עסק רוצה להעביר את המסרים שלו בצורה הברורה ביותר. שלטים מתאימים יכולים ליצור את האוירה הרצויה ויכולים להיות מרכיב מרכזי במיתוג המשרד.

שלטי חדרים והכוונה

שלטי חדרים ברורים קודם כל מסייעים למי שצריך הכוונה ובנוסף, הם משדרים אמינות ורצינות. כך לדוגמא שילוט מתאים המצביע על חדר המנכ"ל יספק לו את הכבוד הראוי לו. גם עליהם צריך לתת את הדעת מבחינת צבעים, פונטים ודברים אחרים מכיוון שלכל דבר יש חשיבות במה שהשלט משדר

טיפים נוספים לעיצוב המשרד

שלטים הם אם כן אלמנט עיצובי שמשתלב במשרד ויכול לתרום תרומה משמעותית והנה עוד כמה טיפים לעיצוב המשרד שצריך לדעת עליהם.

  • ריהוט לגובה – אחד הדברים החשובים בעיצוב משרד הוא הפחתת העומס שבו, וכשיש יותר מידי ארונות ומגירות כמו גם פריטים אחרים הוא הולך וסוגר על העובדים. כשמתכננים את עיצוב המשרד כדאי לתכנן אותו לגובה מה שאומר לחסוך מקום במרחב ולבנות עוד ועוד מדפים.
  • תחשבו פרקטיות – עם כל הכבוד לעיצוב ויש הרבה כבוד, אל תתפשרו על פרקטיות. זה אומר חשיבה על נוחות העובדים וזה אומר לקחת בחשבון מה יהיה להם קל ופשוט יותר, מכיוון שיש עיצובים שלא מתאימים לרוח המשרד ולפעילות בו. העובדים צריכים כמה שיותר מוטיבציה ועיצוב נכון יחד עם חשיבה על ארגונומיה, סדר וארגון ייתנו את המענה הנכון לצורך הזה ויגבירו אפקטיביות.
  • בחירת גוונים – בחירת הגוונים במשרד קשורה בקשר ישיר לסוג העסק ולפעילות שבו. כעיקרון, קו מינימלי ונקי, עיצוב בצבעים בהירים ייצרו אוירה נינוחה ונעימה. אפשר לשלב גם צבעים חמים בשביל לקבל את האפקט הביתי. יש משרדים בהם צריך לעצב בגוונים קלאסיים ויוקרתיים ויש כאלו שדורשים סגנון חי וצבעוני. שוב, בהתאם לעסק ולמה שהוא רוצה לשדר.

בחירת שלטים בצורה נכונה וחכמה יכולה לשדרג את עיצבו המשרד ויכולה להפוך אותו לנעים יותר, מזמין יותר ומעניין הרבה יותר. הם צריכים להיות גם פרקטיים ואיכותיים.