בעלי חנויות שואלים את עצמם לא פעם כיצד ניתן לבדל את החנות שלהם בין שלל החנויות והרשתות שממוקמות לפעמים במרחק נגיעה, במיוחד אם החנות ממוקמת במרכז מסחרי או קניון. לפעמים הבידול נמצא בפרטים הקטנים, בין היתר במתקני התצוגה ובפתרונות שילוט פנים המהווים את מיתוג, סגנון ועיצוב החנות מבפנים, בין אם מדובר בחנות צעצועים או חנות אופנה והנעלה.

איך פתרונות תצוגה יכולים ליצור מיתוג רווחי לעסק?

רבים מבעלי החנויות לוקחים כמובן מאליו את התהליך של בחירה והקמת מערכות תצוגה בכל החנות. כל מה שצריך הם כמה מדפים שעליהם יהיה ניתן להציג את המוצרים וזהו. בעצם, הדרך שבה אנחנו מציגים את המוצרים בחנות יוצרת בידול משמעותי. לכך מצטרפת גם בחירה של שלטים לחנויות שמדברים בשפה של העסק ויוצרים את המיתוג.

מתקני תצוגה איכותיים שמתאימים למוצרים ומציגים אותם בצורה הטובה ביותר והשילוב שלהם עם שילוט פנים לחנויות שמתאימים לחנות יוצרים שפה אחידה וייצוגית, שעוזרת לעסק לצמוח. זאת בין אם מדובר בחנות הנעלה או הלבשה, ספרים או צעצועים.

תצוגה ושילוט פנים בחנויות הלבשה והנעלה

אילו מוצרים משתלבים לצד שילוט הפנים ומסייעים למיתוג?

מערכות תצוגה: מערכות התצוגה מאפשרות למעשה להציג את המוצרים בצורה הטובה ביותר. היום ניתן למצוא פתרונות מידוף לחנויות הלבשה, הנעלה או כל תחום אחר שמותאמים באופן מיוחד לצרכי החנות ולמוצרים שמוצגים בה.

מדפים מודולרים: מדפים מודולרים מאפשרים לבעל החנות בכל רגע נתון לשנות את התצוגה בחנות ובכך ליצור גיוון.

כשאנחנו מראים ללקוחות שלנו שהחנות מתעדכנת באופן קבוע ויש בה מוצרים חדשים שמוצגים על המדפים, אנחנו יוצרים סקרנות אצל הלקוחות הפוטנציאליים ויותר מכך, גורמים לאלו שמכירים את המותג להיכנס בכל פעם מחדש ולראות מה התחדש מאז שביקרו בחנות בפעם האחרונה.

הרושם שנוצר הוא של חנות תזזיתית ומעודכנת שמשתנה ומציעה דברים חדשים בכל פעם.

כיצד משלבים שלטים לחנויות עם עיצוב מערכות התצוגה?

מתקני תצוגה צריכים להיות אסתטיים ומעוצבים כדי לעזור לנו להציג מיתוג מסוים. החיבור ביניהם ובין השלטים בחנות ושאר האביזרים הפרסומיים ייצור את המיתוג המושלם. לכן, חשוב להשקיע ולבחור שלטים לחנויות שמתאימים למסר שלנו.

כשאנחנו שמים דגש על בחירה נכונה של מערכות תצוגה, פתרונות מידוף ושלטי פנים אנחנו יוצרים שפה משותפת בכל החנות. אנחנו מוודאים שבכל פינה של החנות יהיה ברור ללקוח איפה הוא נמצא, מהי האווירה של המותג, מה הוא רוצה להציע ללקוח.

עיצוב השלטים בצורה שמתחברת למיתוג העסק, לצד סידור החנות באמצעות פתרונות המידוף הנכונים, יאפשר ללקוח לזכור את החוויה שעבר בחנות ולזכור את החנות גם לפעמים הבאות שבהן הוא מגיע לאזור או מחפש מוצר מסוים.

לפעמים הפרטים הקטנים ביותר נראים לנו זניחים ולא חשובים, אבל דווקא הדרך שבה אנחנו מסדרים את החנות, לצד הנראות הויזואלית שלה, יכולים להשפיע יותר מהכל על חווית הלקוח. תשומת לב לפרטים אלו יכולה בהחלט ליצור מיתוג שהוא רווחי יותר.