כל אדם העובד בתחום הפרסום ובעולם העסקים יודע  את התפקיד החשוב שמשחק מיתוג בהצלחה של כל בית עסק. מדובר במרכיב שעשוי להכריע האם בית העסק יצלח את מספר השנים הראשונות לקיומו ויהפוך למותג אמיתי,שילוט פנים בחנויות הלבשה והנעלה

או שמא יקרוס תחת כובד הציפיות שהונחתו עליו ללא אמצעים המתאימים למימושן.  יתר על כן, כלל זה רלוונטי אפילו למותגים מבוססים לכאורה. ללא שימוש נאות בשיטות המקובלות כיום למיתוג העסק – השם לכשעצמו לא ישיג את המטרה. לדוגמא, כאשר פותחים חנות מותג כלשהו בזכיינות, אך משתמשים בפרטי מיתוג מועטים בתוך החנות ומחוצה, קיים סיכוי רב שהמקום לא יצלח את התחרות עם שאר החנויות (בעיקר כאשר מדובר בקניון). בפסקאות הבאות נעבור על השיטות החשובות ביותר בעולם המיתוג המסייעות להשיג את תשומת הלב הדרושה מציבור הקונים ומאפשרים מיתוג חזק, עמיד לאורך זמן ובעל תדמית מתאימה.

שילוט פנים ושאר אלמנטים בפנים בית העסק

כאשר מדובר במיתוג וויזואלי, חשוב מאוד ליצור את האיזון המושלם בין הכמות, האיכות והמיקומים הנכונים. ניתן לראות חנויות שונות ומגוונות, כאשר חלקן עושות את המיתוג בצורה טובה יותר, וחלקן פחות. אלה שעושות זאת נכון מאופיינות בכך שיש תפקיד דומה לפרטי הפרסום – והמוצרים עצמם. על מנת ליצור איזון זה, חשוב מאוד לנצל את האפשרויות שמעניקים מתקני תצוגה מודולריים וחיפוי קירות בבית העסק. שני פריטים אלה לכשעצמם יעזרו ליצור במשרד או בחנות אווירה של יוקרה ולשדר בדיוק את המסר שרוצים: אמינות, מכובדות וכו'. בשילוב עם שילוט פנים המציג את הלוגו של בית העסק ואת החומרים הפרסומיים הטובים ביותר (צילומי פרומו, תצלומי מוצר, וכו'). כל אלה יחד, בשילוב מודגש וחכם, יעזור ליצור את החוויה הדרושה ולהביא לכך שכל אדם שאי פעם הניח עיניו על בית העסק שלכם – ישר יזכור הין רוחו איך הוא נראה וכן את הרושם החיובי שהוא משאיר.

אמצעי מיתוג להפצה בעולם הרחב

מלבד מיתוג בתוך בית העסק עצמו, חשוב מאוד להקדיש תשומת לב רבה גם לפרטים ש"יוצאים" מתוך בית העסק ונודדים להם בעולם מחוצה לו. אחד המוצרים הנפוצים ביותר למטרה זו – שקיות אל בד למיתוג העסק. שקיות אלה אהובות על הרוב המוחלט של הלקוחות, ובמידה והוא מעוצב נכונה, הם ישתמשו בשקיות אלה לאורך זמן, מה שמעניק כלי חשוב להשגת המטרה המבוקשת: הנחלת המותג והלוגו לתוך התודעה הציבורית. ככל שיותר אנשים יראו בכל מקום את מוצרי המיתוג שלכם, כך התהליך יתבצע בצורה מהירה ויעילה יותר.

קבוצת רג'נסי בע"מ מספקת את המגוון הרחב ביותר של שירותי מיתוג מתקדמים לקידום בתי עסק גדולים וקטנים כאחד. החברה תעזור לכם לגבש את תכנית המיתוג המתאימה ביותר לבית העסק ולתקציב העומד לרשותכם. מומלץ להתחיל בתהליך לפני השקת העסק, להשגת תוצאות מיטביות ובפרקי הזמן הרצויים.