ציוד לחנויות זה ריגנסי

אחרי חודשים ארוכים ומייסרים שהחנויות היו סגורות, אנחנו מתחילים לחזור לעניינים ולשגרה. בזמן שעבר ראינו איך אבק ממלא את המדפים שלנו וכיצד הסחורה החמה ביותר הופכת ללא רלוונטית. אבל עכשיו, משחוזרים לשגרה, זה הזמן להתרענן בציוד לחנות שיסייע לעסק לחזור לעצמו ולעסקים לשוב לשגרה.
אצלנו בריג'נסי תוכלו למצוא ציוד לחנות (כל סוגי החנויות) שיעשה סדר בסחורה ויעזור לכם לסדר את החנות בצורה שתמשוך את הלקוחות. במאמר הזה אנחנו עתידים לסקור כמה מפתרונות המידוף והציוד לחנויות הבולטים ביותר שיש לנו, כאלו שכל בעל עסק חייב לעצמו ולעסק שלו.

ציוד לחנות שעושה סדר בעיניים

כשמדברים על ציוד לחנות, בדרך כלל מדברים על מגוון פתרונות מידוף לעסקים. אבל המהות שמסתתרת מאחורי המדפים לחנות היא לבנות היררכיה בעבור הלקוח. בידינו הכוח להשפיע בצורה לא מודעת על הבחירות שהלקוחות עתידים לעשות. כדי להצליח ולעודד את מכירתם של הפריטים שאנחנו רוצים למכור, אנחנו צריכים קודם כול להבין את הפסיכולוגיה של הרכישה.

מידוף לחנויות עוזר לנו להגביה את המוצרים הרצויים כך שיהיו בגובה עיניו של האדם הנכנס לחנות. אנחנו רוצים להציב בגובה העיניים של הלקוח את המוצרים הבולטים והמושכים ביותר, אלו שיסקרנו או יהיו נחשקים על ידי הנכנסים לחנות. כך, מרגע כניסתו לחנות הלקוח ישר נמשך. אפילו לקוחות שיעברו מבחוץ יוכלו לראות את המוצרים המובלטים כיוון שאלו יהיו גבוהים ובולטים מעל לשאר המדפים בחנות. אז למעשה ציוד לחנות משמש אותנו לא רק כדי לסדר סחורה, אלא הוא משמש אותנו גם כדרך להבליט מוצרים ולעודד כניסת לקוחות לתוך החנות.
מרגע שהלקוח נכנס אל תוך החנות שלנו, יש לנו את האפשרות לבנות את הדרך שהוא ייאלץ לעשות בדרכו אל המוצר שבעבורו הוא נכנס אל החנות. זה אולי נשמע מעט מניפולטיבי, אך בעזרת מדפים לחנות אנחנו יכולים לבנות מעין "מבוך" שיציג לראווה עוד מוצרים שאולי הלקוח צריך.

כל הציוד לחנויות שתחלמו עליו

אבל ציוד לחנות זה לא רק מדפים לחנות

לאורך השנים התפתחה מחשבה כי ציוד לחנות מכיל בתוכו רק מדפים לחנות. אך מדובר על מחשבה לא מדויקת. בפועל תוכלו למצוא אצלנו בריג'נסי מגוון נרחב של פתרונות מידוף לחנויות שיעזרו לכם לשלוט בצורה טובה יותר בלקוחות שנכנסים לחנות שלכם. מלבד מדפים לחנות תוכלו למצוא גם קירות מחורצים, סטנדים לתצוגה ועוד המון מתקני תצוגה וציוד לחנות שהזמן קצר מלהכיל.

קחו לדוגמה את השימוש שאפשר לעשות בספייסרים לקיר. על פניו ספייסרים נחשבים לשילוט פנים שמטרתו היא מיתוג או הכוונה לשם ציון מקומות ספציפיים (למשל שירותים). אך למעשה אפשר להשתמש בספייסרים לקיר גם בדרכים אחרות שיהפכו את החוויה בחנות לאחרת. הספייסרים ניתנים לעיצוב וזה אומר שבבחירת חומר הגלם הנכון אפשר לייצר מהם קישוט מרהיב, או שלט קבוע שמשאיר רושם אחר מכל המתחרים. השימוש במערכת שילוט הקיר הפשוטה והאלגנטית הזו הוא רק פתח להבנת המושג ציוד לחנות. כמובן שיש עוד המון מוצרים אחרים שיכולנו לציין, אך ספייסרים מסתמנים כפתרון עיצובי ושיווקי שתופס תאוצה בקרב בעלי עסקים בשנה האחרונה.

ריג'נסי מציעים פתרונות מידוף לעסקים ועוד הרבה יותר

אנחנו רוצים להזמין אתכן ואותכם להתרשם ממגון פתרונות המידוף לעסקים שזמינים בעבורכם באתר שלנו. הצוות המקצועי שלנו בריג'נסי ישמח לעמוד לשרותכם ולייעץ לכם מתוך ניסיון מקצועי עשיר. המלאי שלנו עשיר ומלא בחומרי הגלם האיכותיים ביותר שאנחנו מבצעים עליהם בקרת איכות קפדנית. ה"אני מאמין" שלנו הוא לספק את השירות המקצועי ביותר ואת המוצרים הטובים ביותר. אנחנו מאמינים באמת ובתמים כי פתרונות מידוף יכולים להשפיע עמוקות על הצלחת בית העסק ולכן אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כדי שנוכל להתחיל ולתכנן יחד את הנראות של החנות שלכם.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.