קוצים לתלייה

קוצים לתלייה – "הסטנד" של העתיד

קוצים לתלייה הינם דרך מצויינת ונוחה לארגן ולסדר את תצוגת הקיר בחנות שלך, בין אם מדובר על מוצרים גדולים או קטנים הקירות המחורצים והקוצים לתלייה יסייעו לך במשימה תוך כדי פינוי שטחים חשובים בחנות.
העובדה כי סידור פריטים קטנים הופכת לנעימה לעין ולמשדרת סדר במקום כאוס ובלאגן תסייע לעסק שלך לצבור יותר לקוחות שכן חווית הקנייה תהיה נעימה יותר וקלה יותר.

קוצים לתלייה – פתרון מושלם למקומות קטנים

אצלנו בריג'נסי תמצאו מגוון נרחב ומרשים של פתרונות לתלייה אשר יתאימו לכל עסק ולכל מטרה. היתרון הבולט ביותר בקוצים לתלייה הוא היותם נוחים לשימוש, זולים בעלותם ומספקים תצוגה נקייה מבלי שתאלצו לעמול עליה שעות רבות.
הצורה בה תשתמשו בקוצים לתלייה או בכלל, כיצד תעצבו ותסדרו את המוצרים הקיימים בחנותכם, תשפיע באופן ישיר על הקופה הרושמת, ככל שתשכילו להשתמש בפתרונות השילוט והמידוף הקיימים כך תוכלו להגביר את הרווחים שלכם. הצרכנים כיום הופכים להיות מודעים יותר ויותר ולכן ישנה חשיבות מכרעת ביצירה חווית קנייה מזמינה ורגועה. על פי המגזין הרשמי של חנויות מזכרות במוזיאונים הסידור של החנות והשימוש בקוצים לתלייה יכול להגביר מכירות בכ-10 אחוזים.

קוצים לתלייה

כיצד לשפר את עיצוב החנות שלכם?

  • צרו חווית קנייה רב ממדית – מרבית העסקים יוצרים תצוגה חד ממדית בלי עומק ונפח. על ידי פיזור המוצרים ויצירת מנעד צבעוניות אתם יכולים להגביר את הרושם הראשוני של הלקוח ולייצר אצלו נוחות ויזואלית.
  • יותר מידי מאמץ פוגע בכם- הרבה חנויות אוהבות להראות שפע, על מנת לייצר את התחושה הזו בעלי החנויות מעמיסים מוצרים אחד על השני ויוצרים תחושת בלבול וחוסר סדר. אם תבנו את תצוגת החנות שלכם סביב נקודת מבט אחת ותפשטו את התכולה להכרחי תוכלו להגביר את תנועת הלקוחות.
  • אתם חולמים בגדול מדי- נכון, חלומות בגדול הן דבר חיובי ונפלא, אבל כשאתם מנסים לקפוץ מעל הפופיק ולהרוויח מכל העולמות אתם יכולים לצאת קירחים משני הצדדים.
  • מרווח משדר יוקרה- דמיינו לעצמכם חנות תיקים של מעצב על, כנראה שהמדפים לא יהיו עמוסים אלה כל תיק יקבל את הכבוד המגיע לו, אנשים לא אוהבים להרגיש כאילו הם בחנות של הכל בשקל כשהם נכנסים לקנות מוצר שעולה יותר משקל.
  • צרו אינטרקציה עם הלקוחות- כמובן שהעובדים שלכם הם האינטרקציה הטובה ביותר אך היא לא היחידה, האינטרקציה של הלקוחות עם המוצרים חשובה לא פחות מחיוך או מילה נחמדה שאומר המוכר.
  • הסתכלו על התמונה הגדולה וגם על הפריטים הקטנים – כל דבר שנמצא בחנות שלכם יכול וישפיע על הלקוח, תנו חשיבות לפריטים הקטנים באותה רמה שאתם מתייחסים לתמונה הגדולה, ונהפוכו.

איך קוצים לתלייה וקירות מחורצים ישפיעו על החנות

לפעמים קשה להוביל את נקודת המבט של הלקוח, הוא יכול להיות ביום רע או חדור מטרה, כאשר רוב התצוגה שלכם נראית אותו הדבר הוא בכלל יכול ללכת לאיבוד בתוך זה ולא למצוא כלום. לכן ישנה חשיבות מכרעת לעיצוב קיר מחורץ בצורה חכמה ושימוש נבון בקוצים לתלייה. השימוש הזה, אם מתייחסים אליו בכבוד ומוודאים למשל כי לפחות מהכניסה לחנות הוא תופס את העין, יעזור לכם להכווין את הלקוחות אל עבר הקיר הרצוי ועליו המוצרים שהייתם רוצים למכור.

הדרך הנפוצה והמוכחת ביותר לשימוש בקיר היא להשתמש בכל הקיר, נצלו את הקיר למקסימום גם בגובה וגם ברוחב, דאגו למצב שם צבעים חזקים שיתפסו את הלקוח בעין. אל תחששו ללכת לרשתות הגדולות (רצוי רשתות בינלאומיות שהרזומה שלהן מוכח בכל העולם) ולקבל רעיונות לעיצוב ושימוש נכון בקירות.

על ידי שימוש בקוצים לתלייה אתם יכולים לתעדף את המוצרים שהייתם רוצים להציג ולמכור. אל תשכחו להשתמש בעוד גורמים כמו צבעוניות החנות ותאורה על מנת להגדיל את המכירות שלכם.

לפרטים נוספים אודות פתרונות המידוף ומציאת הפתרון המושלם בעבור העסק שלכם אנא צרו עמנו קשר בטלפון או באמצעות האתר ונשמח להעמיד את אחד ממומחי המידוף שלנו שיסייע לכם למצוא את הפתרון הטוב ביותר.

5 (100%) 1 vote

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *