אחת הדרכים הטובות ביותר למתג ולשווק את המוצרים שלנו היא כמובן להקים מערכות תצוגה אסתטיות ומעוצבות, שייצגו את המותג בכבוד. מדוע חשוב להשקיע בפתרונות תצוגה איכותיים?  מהו המחיר שנשלם אם לא נשקיע בתצוגה מכבדת? אילו מתקני תצוגה נוכל למצוא כיום? על כל השאלות האלו נענה כאן.

מערכות תצוגה מעוצבות – הדרך המכובדת להציג את המוצר שלך

כולנו יכולים להבחין מיד בהבדל בין חנות ממותגת וחנות שלא עברה עיצוב מחושב. אם נשווה בין חנות בגדים של רשת ממותגת ובין בוטיק פרטי שלא עבר מיתוג נוכל להבחין בהבדלים. החנות הממותגת תהיה מסודרת ומאורגנת לנוחות הלקוח. היא תבליט באמצעות מתקני תצוגה מעוצבים ואחידים את הפריטים שהחנות רוצה לקדם באותו הרגע והיא תאפשר ללקוח להגיע אל הפריטים האלו ולבחון אותם.

חנות שלא עברה תהליך מיתוג ועיצוב מחושב מסודרת בדרך כלל בלי מחשבה או יד מכוונת. לעיתים קרובות מדובר בערימות של בגדים או מוצרים שאינם מסודרים בצורה מושכת לעין. ההבדל בין שתי החנויות יתבטא גם במכירות – כשהשיווק של הראשונה יהיה מוצלח יותר מזה של השנייה.

מערכות תצוגה מעוצבות מאפשרות למעשה ליצור אחידות, לשקף את הערכים של החברה ולהציג קולקציה של ביגוד או הנעלה בצורה הנגישה ביותר ללקוח. מתקני תצוגה איכותיים ומעוצבים יוצרים אצל הלקוח תחושה מכבדת יותר, הוא מבין שמדובר בחנות או רשת שיש להן שפה עיצובית ושהמוצרים מקבלים את הטיפול הטוב ביותר.

כאשר אנחנו לא משקיעים מחשבה בפתרונות התצוגה שלנו, אנחנו עושים עוול למוצרים שלנו. פתרונות מידוף לחנויות שמציעים סדר בבלגן ומציגים את המוצרים שלנו בצורה טובה מסייעים לנו בסופו של דבר לשיווק, בין אם מדובר בעסק של אופנה או נעליים או כל פריט ומוצר אחרים.

מתקני תצוגה לשיווק חנויות הלבשה והנעלה

מתקני תצוגה רגי'נסי – בחנות אדידס, ניו-יורק

מתקני תצוגה חכמים לחנויות הלבשה והנעלה

אז איך אפשר ליצור שיווק איכותי באמצעות פתרונות תצוגה? מערכות מידוף לחנויות הנעלה והלבשה יוצרות עבורנו תצוגה מושכת לעין.

מערכות מידוף לתליית בגדים: בחנויות אופנה הבגדים הם חלק בלתי נפרד מהמיתוג וכל קולקציה תדבר בזכות עצמה ותהיה חייבת להציג את ערכי המותג בצורה טובה. כדי שהלקוח יוכל להתרשם מהמוצרים ולבסוף לקנות אותם, צריך לתלות את הבגדים בצורה אסתטית ונוחה.

מערכות תצוגה לנעליים: בחנויות נעליים הדרך שבה אנחנו מציגים את הדגמים השונים חשובה מאד. זו דרך ליצור מראה יוקרתי ואלגנטי. תצוגה מעוצבת יוצרת אצל חובבות הנעליים חשק מיידי להיכנס, להכיר את המותג ולבסוף לרכוש אותו. מערכות לנעליים מגיעות במגוון דגמים ומציעות תצוגה אסתטית מאד של הדגמים השונים בחנות.

מערכות לבגדים מקופלים: חנויות הלבשה משלבות בדרך כלל תצוגת תלייה של הבגדים לצד בגדים מקופלים. ערימות הבגדים זוכות לקיפול מהודק ומקצועי ואת הערימות הצבעוניות כדאי להציג בצורה אסתטית ונגישה ללקוחות. את זאת משיגים באמצעות מתקני תצוגה לבגדים מקופלים.