בין אם אתם נערכים לכנס, משפצים את החנות או משיקים משרד חדש, מתקני תצוגה הם חלק בלתי נפרד מהנראות והעיצוב של החלל. קבוצת ריג'נסי בישראל מציעה מגוון רחב של מתקני תצוגה שונים לחנויות, משרדים, תערוכות וכנסים, לצד שילוט מתקדם.

אילו פתרונות מיתוג לעסקים תמצאו אצלנו? סקרנו עבורכם את כולם על קצה המזלג.

מערכות שילוט 

משילוט לעסקים שמתאימים לתערוכות ועד מתקני תצוגה לכנסים ואירועי השקה, מערכות השילוט שלנו בולטות בשטח. אפשר למצוא אצלנו מתקנים לתערוכות ושלטים למשרד ולחנות, שמספקים את כל המידע המיתוגי והפרסומי על העסק, בגדלים שונים, בסוגי תליה שונים ובמגוון רחב של דגמים.

מתקני תצוגה לחנויות 

אנחנו מציעים לחנויות ליצור התאמה אישית, ממוקדת ויעילה שתאפשר ללקוחות להכיר אתכם בצורה הכי ברורה ונגישה. מתקנים לחנויות בהתאמה מיוחדת, לפי סוג הפעילות בחנות וסוג המוצרים, מאפשרים לכם ליצור מרחב נינוח בו הלקוח שלכם נפגש עם המותג, מכיר את מה שהוא מייצג ויכול לראות בצורה הטובה ביותר את מגוון המוצרים או השירותים שאתם מציעים.

אנחנו מציעים מתקנים לחנויות במגוון גדלים, המתאימים לתצוגת בגדים, נעליים, ספרים, חפצי נוי, אלקטרוניקה ועוד, בהתאם לסוג המוצרים שנמצא בחנות. כל מוצר מקבל את הכבוד שלו בחנות וכתוצאה מכך המיתוג שלכם ברור, מובן ומכובד.

מתקנים למשרד 

במשרדים רבים רוצים ליצור נראות ויזואלית לעסק. לשקף את ערכי המותג דרך שילוט או מתקנים למשרד שמציגים חומרים פרסומיים, צילומי קטלוג, שילוט שיווקי ועוד. אנחנו מציעים מגוון רחב של פתרונות למשרדים, ביניהם חיפוי קירות למשרד עם מיתוג החברה, שילוט לעסקים, שילוט או מתקנים לתערוכות, מדפים למשרד לתצוגה של מוצרים או חומרים פרסומיים וסטנדים לשילוט משרדי. בנוסף, אנחנו מספקים התאמה אישית לכל לקוח.

חיפוי קירות למשרדים - דגם רוביק

 

מתקנים לתערוכות 

בין אם מדובר בתערוכה שיווקית, בכנס גדול או באירוע השקה בו אתם מציגים את המוצרים שלכם, העיצוב המוקפד, התצוגה הנכונה והתכנון הנכון מראים שהשקעתם בכל פרט ושאתם גאים במותג שלכם. אנחנו מספקים לחברות וארגונים מגוון גדול של מתקנים לתערוכות אשר ניתנים להתאמה אישית בהתאם לסוג המוצר או השירות.

על המתקנים אפשר להציג חומר פרסומי, קמפיין, תמונות מוצר או להזמין מתקני תצוגה המיועדים למוצרים עצמם.

מגוון פתרונות תצוגה לחנויות

 

מבחר גדול של פתרונות תצוגה לכל עסק

לצד המוצרים שסקרנו כאן ממש על קצה המזלג, בכל קטגוריה תוכלו למצוא אינספור מוצרים שיספקו מענה למגוון רחב של מוצרים. מסטנדים לבגדים וקטלוגים דרך מדפים בעיצוב מיוחד ועד לחיפויי קירות, מוצרי קידום מכירות, פס דקור, צינורות וכבלים, שילוט מסוגים שונים ועוד ועוד.

כל לקוח שפונה אלינו יכול ליצור שילובים בין מערכות התצוגה והשילוט השונות שיתאימו למיתוג שלו, לסוג המוצר שהוא מציע ולמקום שבו הוא הולך להציג את המוצר. אנחנו דואגים לייעץ ולכוון לאורך כל הדרך.