פתרונות מידוף לחנויות ריג'נסי

פתרונות מידוף לחנויות – טריקים ושיטות לעיצוב שמושך לקוחות

לעסקים קטנים (אבל לא רק) חנות ריקה יכולה להפוך במהירות לפשיטת רגל עסקית. על מנת למנוע הגעה למצב שכזה ישנן שיטות וטריקים אשר יכולים לסייע לעסק שלך למשוך יותר לקוחות ולהניב רווחים מבלי להיכנס להרפתקה כלכלית אלא רק על ידי ביצוע של פתרונות מידוף לחנויות בצורה חכמה ויעילה.

זו בדיוק המטרה של מאמר זה, לסייע לכם להבין כיצד המדפים בעסק שלך יכולים לעבוד בשבילך ולעודד מכירות רק על ידי מילוי יעדם ושימוש נבון ויצירתי בהם.

שלושת השלבים העיקריים בבנייה ועיצוב יעיל של מידוף לחנויות

  • זיהוי והבנה של נכסים בתוך החנות- חברות מובילות עושות את זה כבר שנים, על ידי הבנה מעמיקה של צורת הצריכה של הלקוח (הפילוסופיה שמאחורי תרבות הצריכה) בשילוב עם נתוני מכירות הם יודעים היכן למקם את המוצר ואילו שלטי פנים לשלב בסמוך אליו. כך למשל תמצאו בהרבה חנויות ומכולות חטיפים ומסטיקים שממתינים בסמוך לקופה.מידוף לחנויות
  • תכננו את "אחורי החנות" ולא את השיווק בקדמת החנות– זה אולי נשמע לכם כמו משהו שגוי ולא כמחשבה שיווקית נכונה אבל הבנה עמוקה של המוצרים שאתם מוכרים ומידת הפופולריות והביקוש שלהם היא מפתח הכרחי להצלחה, אם אתה יודע שיש לך מוצר שהוא הסיבה שהלקוחות נכנסים לחנות או לעסק שלך, מקם אותו בעומק החנות וכך תגרום ללקוח לצעוד זמן רב יותר בתוך השטח בו אתה שולט וכך תצליח לייצר יותר הזדמנויות למכירה.
  • בנה תוכנית מכירה כוללת– ככל שתשלוט ברזי תוכנית המכירה וככל שהיא תהיה מפורטת יותר כך יגדלו סיכויי המכירה. לא מדובר רק על פתרונות מידוף לחנות אלא גם על תסריט המכירות של המוכר המכוון לכל שלב ושלב בשרשרת הקניות של הלקוח. זה בשילוב עם בניית צעדים ברורים שהלקוח צריך לעבור ולחוות בעסק שלך, כמו למשל יצירת מדפים מיוחדים למוצרים ספציפיים ודאגה למה שהלקוח רואה על המדפים בכל שלב ושלב הם אבני היסוד להצליחה.

 חוקים בסיסיים לתצוגה נכונה של פתרונות מידוף לחנויות

  • חוק שלושת האצבעות- המרחק בין המדף העליון ביותר למדף שתחתיו צריך להיות לפחות שלוש אצבעות על מנת לאפשר ללקוח לתפוס את המוצר ולקחת אותו מהמדף בצורה נוחה
  • מידוף תחתון- במדפים התחתונים ניתן לדחוס מעט יותר מוצרים (בצורה אסתטית כמובן) וזה עדיף ויעיל יותר מאשר להניח סתם על הריצפה
  • חפצים כבדים למטה, חפצים גדולים ימינה- חפצים כבדים בלמטה זה אך הגיוני שכן כך אין חשש שיפלו על הלקוח וגם שהמדף לא יעמוד במשקל. כיוון שמרבית האנשים הם ימניים בידם חשוב להוביל אותם לצד ימין ובו המוצרים הגדולים שהם יכולים פשוט לתפוס ולקחת.
  • מוצרים משלימים ליד המוצרים העיקריים- טעות בסיסית שהרבה בעלי עסקים עושים זה להציג במרכז את המוצר המרכזי ואז במקום אחר לגמרי את המוצרים המשלימים שלו, קבצו אותם ביחד ותראו את המכירות עולות.
  • דאג לתצוגה מרשימה- זה לא אומר בהכרח להעמיס את כל המלאי על המדף אבל גם לא להניח מוצר אחד, הלקוח צריך להרגיש מצד אחד שהוא אמור לקחת את המוצר ומצד שני לא להרגיש מאוים על ידי הכמות.

מדפים לחנויות

אצלנו בריג'נסי תמצאו את המקצוענים במתן פתרונות מידוף לחנויות, זה מה שאנחנו עושים כבר שנים ונהנים מכל רגע. אם אתם רוצים לדעת שהעסק שלך בדרך הנכונה וצועד קדימה בבטחה אז אתם צריכים רק להתקשר אלינו ל 072-3341120 או ליצור עמנו קשר באמצעות אתר האינטרנט שלנו ונחזור אליכם עם כל המידע שתצטרכו.

5 (100%) 1 vote

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *