בעת עיצוב מחדש של הבית, חשוב לזכור את חשיבותו הגדולה של עיצוב המטבח. כיוון שבמטבח ובפינת האוכל אנו אוכלים ומארחים משפחה וחברים, בחירה בסוג עיצוב המטבח ובפרט עיצוב קירות לפינות אוכל הינה החלטה לטווח הארוך.

עלויות הרהיטים, מוצרי השיש והקרמיקה אינם מאפשרים לכל אחד ואחת תחזוקה כל מספר שנים. לכן, כשאתם רוצים לבנות מטבח חדש, התאימו את המטבח לצרכי המשפחה שלכם וזכרו כי הם משתנים עם הזמן.

המטבח הוא לב הבית

המטבח הוא לב המשפחה, המקום החם בו אוכלים ארוחות, נפגשים לקפה ועוגה או סתם מפטפטים. עיצוב קירות פינת האוכל, והתאמתם אל אווירת המשפחה הינו הכרחי, כאשר כל חומר מסוג שונה המותקן בטכניקת חיפוי על הקירות יוצר אווירה שונה.

כשניגשים אל עיצוב קירות הבית, יש להתאים אותם לסגנון בני הבית ולבית בפני עצמו. על מנת שלא ייווצר ניתוק בין קירות חלקי הבית וקירות פינת האוכל, רצוי לעצבם באותם סגנונות, צבעים וחומרים דומים.

 

חיפוי קיר – הפתרון האולטימטיבי לעיצוב פינת האוכל שלכם?

בעבר, מטרת חיפוי הקיר הייתה לספק הגנה ושמירה מפני נזקי מזג האוויר, ובידוד הטמפרטורה של הבית מבחוץ. אך כיום מטרתו הנוספת הינה עיצוב והכנסת מראה חדש לבית.

חיפוי קיר הוכתר לעיצוב האולטימטיבי והשיקי של קירות מעוצבים. חיפוי קירות פנים וחוץ הינו הפתרון המושלם המספק לבית בידוד טמפרטורה, מונע חדירת מים ושחיקה של הקירות לאורך זמן.

 

סוגי חיפוי קירות הנפוצים

קרמיקה/גרניט פורצלן – היתרון העיקרי של חיפוי זה, הוא רמת העמידות בפני מים לאורך זמן.

אבן – חיפוי קירות פנים על ידי אבן משרה אווירה כפרית, חמימה וביתית. קיימים אבנים מחומרים שונים, כמו למשל:
צפחה, שיש, ירושלמית ועוד. כאשר רמת העמידות בפני מים שונה מאבן לאבן.

זכוכית – משטח זכוכית המותאם לחיפוי קיר, משדר מראה יוקרתי ומפואר. בנוסף, זכוכית זו חסינה מפני שברים, מתנקה בקלות וקלה להתקנה.
לפני קניית המשטח חשוב לבדוק את עמידות הזכוכית לחום.

מדבקת קיר/טפט – ולבסוף, המדבקה הפופולרית, שנמכרת בכל חנות עיצוב לקירות פנים הבית – מדבקות הטפט.
המגוון העצום של סגנונות וצבעים שונים של המדבקות שתמצאו בקבוצת רג'ינסי, המחיר המשתלם ואיכות המדבקה לאורך זמן, הופכים את מדבקת הקיר לפתרון המושלם לעיצוב קיר ייחודי משלכם

תוכלו למצוא אצלנו באתר ריג'נסי חיפויי קירות במגוון עיצובים וגדלים המתאימים במיוחד לקירות הפנים של המטבח שלכם.

 

אנו בריג'נסי דואגים לכם למטבח המושלם. למידע נוסף וייעוץ מקצועי צרו קשר ונשמח לעזור!
לפרטים נוספים אנא צרו קשר דרך האתר או בטלפון 072-3341120

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]