סקירת מוצר: שילוט פנים לעסקים

כחברה המתמחה בייצור של שילוט פנים לעסקים אנחנו נשאלים לא אחת ולא פעמיים על אודות המוצרים שלנו. הרבה מהשאלות שאנחנו מקבלים הם מצד בעלי עסקים שמעוניינים לדעת איך הגברת מערך השילוט בעסק יכולה לסייע להגביר מכירות, אך לא כל המקרים הם כאלו. חלק מהשאלות שאנחנו מקבלים הם גם מאנשים שכבר מודעים ליתרונות הרבים שבשילוט עסקי והם מחפשים להבין לעומק את השימושים ואת החידושים שיש בתחום זה. אז החלטנו לנסות ולרקוד על שתי החתונות ולייצר סקירת מוצר שתענה על השאלות של אלו שמכירים ושל אלו שלא מכירים את תחום השילוט לעסקים.

מטרות וסוגים של שילוט פנים לעסק

אנחנו רוצים להתחיל מהבסיס ולבחון רגע אחד את המטרות והסוגים השונים של שילוט עסקי שקיימים. חשוב להבין כי כאשר אנחנו מציבים שלטים בעסק, אנחנו לא עושים את זה רק כדי לכוון לקוחות או להצהיר על מבצעים ועל מחירים נמוכים. אנחנו משתמשים בשילוט ככלי שיווקי שאמור להיות מורגש פחות וככזה יותר יעיל. הלקוח הממוצע מצפה לראות ברחבי החנות שלכם שלטי הכוונה, הוא גם באיזשהו אופן מצפה שתנצלו את השילוט הזה ככלי שיווקי, וזוהי בדיוק מטרתו של שילוט פנים לעסקים – לענות על ציפיות הלקוח, אך בכל זאת להכניס פנימה אלמנט שיווקי לא אגרסיבי.

אחרי שהבנו למה אנחנו משתמשים בשילוט בעסק, בואו ונראה את סוגי השלטים שמתוכם אפשר לבחור את השילוט המתאים לנו:

  • שילוט ג'ל – שילוט ג'ל הוא מהחידושים הבולטים ביותר בתחום השילוט לעסקים. מדובר על שילוט ייחודי אשר אפשר להדביקו ולהסירו בקלות כדי לקדם מוצרים ומבצעים והוא מגיע במגוון של גדלים ותצורות. זהו שילוט שנחשב לשייך לתחום שילוט חלונות הראווה, אך אפשר להשתמש בו גם בפנים העסק.
  • שלטי הכוונה – אולי סוג השילוט הנפוץ ביותר בעסקים ובמתחמים סגורים הוא שלטי ההכוונה. המטרה הראשונית שלהם היא לכוון ולסייע ללקוחות לנווט במרחב, אך הם מזמן הפכו לאלמנט שיווקי מהמעלה הראשונה ולאחד הדברים הראשונים שלקוחות יחפשו כאשר הם יכנסו לחנות שלך.
  • שילוט פרספקס – הפרספקס הוא מחומרי הגלם הנפוצים ביותר בעולם השילוט, בעיקר כי הוא מזכיר את הזכוכית אך עמיד בהרבה, ומעמד פרספקס לתצוגה נחשב בעיני רבים לכלי מכירתי רב עוצמה. בזכות היכולת לעצב אותו בכמעט כל צורה שרוצים, הפרספקס מצליח להפתיע ולרגש בכל פעם מחדש.
  • שילוט תלוי – נכון שבהרבה משילוט שנמצא בתוך העסקים הוא כזה שעומד בפני עצמו בצורה של מעמד, או כזה התלוי על הקירות כמו שלטי הג'ל, אבל שילוט כבלים תלויים הוא אופציה נוספת שקיימת ובזכות החריגות שלה היא גם מצליחה לתפוס תשומת לב בצורה יוצאת מן הכלל.
  • פוסטרים וקאפות – עוד אפשרות של שילוט היא האפשרות להדפסה של פוסטרים, קאפות ובאנרים שאותם תולים עם קירות העסק. מדובר על פתרון שאולי לא נחשב למעודן במיוחד, אך היעילות שלו לא מוטלת בספק וכראייה הוא נמצא במאות אלפי חנויות ועסקים ברחבי העולם.
  • שילוט למשרד – לא רק חנויות ועסקי קמעונות נדרשים לשילוט, גם משרדים זקוקים לשילוט למשרד כדי לקדם ולשווק את עצמם והשירותים שלהם. השילוט המשרדי, בשונה משילוט בחנויות, נועד לענות על צרכים נקודתיים ופונקציונליים אך לצד זאת הוא צריך להשתלב באווירה העיצובית של המשרד. מדובר על תחום עצום שדורש תשומת לב וחשיבה קפדנית כדי להצליח ולשלב את כל האלמנטים השונים לכדי שילוט הרמוני ואפקטיבי.
מה זה שילוטא פנים לעסק ואיך זה עובד

מחירים ומאיפה מזמינים שילוט פנים לעסקים?

בכל הקשור לשילוט עסקי ופתרונות תצוגה אנחנו בריג'נסי נספק לך את הפתרונות המתקדמים והאיכותיים ביותר שקיימים. אך טווח המחירים של שילוט עסקי הוא רחב כמעט כמו האפשרויות העומדות בפניכם וכדי לקבל הצעת מחיר מדויקת אנחנו צריכים להבין בדיוק מה אתם מחפשים, ואת זה נוכל לעשות לאחר שיחה קצרה. צרו איתנו קשר עוד היום בריג'נסי תעשיות שלטים ואחד מנציגנו יעמוד לשרותכם ויסייע בהתאמת השילוט המושלם לכם.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .