מיטוס סטנדים
מתכננים עיצוב של חנות חדשה? לפני שאתם ממהרים לקנות מתקני תצוגה, חשוב שתעברו כמה שלבים של תכנון ובדיקה, שיעזרו לכם להימנע מטעויות, ולבחור את המתקנים המתאימים ביותר לחנות שלכם, שיאפשרו לכם להציג את הסחורה בצורה אופטימלית.
כדי לסייע לכם, הכנו מדריך מקצועי שכולל את כל השלבים שיש לעבור לפני שבוחרים מתקני תצוגה.

הגדרת קהל יעד וסגנון

האם החנות שלכם מכוונת לסגנון יוקרתי ואקסקלוסיבי? או לחלופין, למחירים נמוכים ושפע בסגנון שוק?

הגדרה ברורה של סוג החנות, הסגנון והתחושה שאתם רוצים להעביר לקונים, כמו גם הגדרת קהל היעד הם שלב ראשון והכרחי לתכנון עיצוב החנות. רק לאחר שקבעתם את כל אלה תוכלו לפנות לבחירת מתקני התצוגה שתואמים את הטון והסגנון של החנות.

כך, למשל, אם אתם מתכננים סגנון יוקרתי ומינימליסטי, תוכלו לבחור מערכות מדפים שמאפשרות תצוגה מרווחת ומרשימה.בדקו גם- מדפי עץ וזכוכית לחנויות

זכרו שהעמסה של פריטים מייצרת אצל הלקוח ציפייה למחיר נמוך ומשדרת אווירת שוק, או מבצע. ואילו הצבת מיעוט פריטים משדרת תחושת יוקרה ודומיננטיות, אשר בהתאם מייצרת אצל הצרכן ציפיה ומוכנות למחיר גבוה יותר.

הכירו את החלל

במקביל להגדרת הסגנון, חשוב להביא בחשבון גם את שטח החנות שעומד לרשותכם. לשם כך חשוב לבצע מדידות מדויקות של החלל, לבחון את המגבלות והיתרונות, ולהעריך את כמות הסחורה שתרצו להציג. בתאם לכך תוכלו לבחור את מתקני התצוגה שיסייעו לכם לנצל את השטח כראוי ולהציג את המוצרים בצורה הטובה ביותר.

כך למשל, אם מדובר בשטח קטן יחסית, תוכלו לבחור מערכות חריצים​, או קיר חריצים שיעזרו לכם להגדיל את שטח התצוגה על ידי שימוש בתליה לגובה ובהם שלבו גם- אביזרים לקיר מחורץ

גבשו חזון עיצובי

בין אם אתם נעזרים במעצב מקצועי, או מתכננים את העיצוב על סמך החזון האישי לשכם, מומלץ להיכנס לחנויות אחרות, לקרוא מאמרים ומגזינים בתחום עיצוב חנויות וכך לאסוף ידע, רעיונות והשראה. כל אלה יעזרו לכם לגבש את הטון העיצובי שישקף את סגנון החנות והמוצרים שלכם ויתאים לקהל שלכם. ברגע שכל אלה יתגבשו, יהיה לכם הרבה יותר קל לבחור מתקני התצוגה התואמים את החזון שגיבשתם.

הגדירו את התקציב

כמובן שכל היכולת שלכם לעצב ולסגנן את החנות תלויה גם במגבלות התקציב שלכם. לכן, לפני שאתם ממהרים לבצע רכישות, חשוב שתגדירו מראש את התקציב העומד לרשותכם, ותקצו לכל נושא את הסכום המקסימלי שתוכלו להשקיע בו. ואל דאגה – תוכלו למצוא מגוון פתרונות תצוגה גם בתקציב מוגבל. לנו, בריג'נסי, יש מגוון פתרונות תצוגה במחירים המתאימים לכל תקציב.

חיפוי הקיר שאתם חייבים להכיר

דגם יוניברס
זרימה ורכות שמשדרגים כל חלל

דגם יוניברס משלב מראה זורם וגלי יחד עם סגנון נקי ומודרני שמאפשר ליצור קיר דגש מרשים ודומיננטי שמושך את העין מבלי להשתלט על כל החדר. האריחים עשויים במבוק ממוחזר שקל להתקנה ולצביעה ולכן מתאימים גם לחללים גדולים כמו בבתי מלון, אולמות תצוגה וכד'.
לכל הדגמים

עם סדרה בלעדית של פתרונות מידוף ותצוגת סחורה מודולרית, ריג'נסי מובילה את ענף העיצוב והתצוגה של חנויות ומשרדים ומספקת פתרונות תצוגה לחנויות,רשתות, אולמות, משרדים ועוד.

אצלינו בריג'נסי תמצאו מגוון ייחודי וענק של פתרונות תצוגת סחורה, שילוט וחיפויי קיר במחיר שווה לכל נפש ובאיכות בלתי מתפשרת.

צרו קשר לשיחת ייעוץ ואנו נתאים את הפתרונות שלנו
לחלל, לקטגוריה ולתקציב שלכם.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.