מעצבים עם מידוף לחנויות

לא משנה מה סוג העסק שלך או מה תחום הפעילות שלך, דווקא עכשיו כשכול המדינה חוזרת לשגרה, אתה חייב להתחדש במידוף לחנויות. קהל הלקוחות חוזר לחנויות וזו ההזדמנות שלך לרענן את התצוגה ולייצר הכנסה גבוהה יותר מהמוצרים שכבר קיימים אצל במלאי. אין צורך לנסות ולהמציא את הגלגל מחדש, כל שצריך לעשות זה לרענן את החזות בצורה מושכלת וחכמה והתוצאות לא יאחרו לבוא. המשיכו לקרוא וגלו בדיוק מדוע עכשיו זה הזמן המושלם להתרענן עם מידוף לחנויות.

מה זה מידוף לחנויות ולמה עכשיו זה הזמן להתרענן עם כזה

מידוף לחנויות הוא שם כללי לכל צורה של מדפים ותצוגה שמוצבת בחנות. זה יכול להיות מתקני ירקות בסופר, מעמדי גונדולה, קוצים לתלייה או סטנדים לתצוגה. כל עסק שקיים במרחב הפיזי מתקיים בזכות פתרונות תצוגה. עניין עיצוב החנות הוא אחד מהמפתחות העיקריים להצלחת העסק, אך לא רק לעיצוב המותגי והשפה העיצובית יש חשיבות פה כי גם למידוף החנות ולתצורה שבה המוצרים פזורים ומוצגים ללקוחות. השוק היום רווי במוצרים איכותיים שעונים על כל הצרכים האפשריים שיכולים להיות לחנויות כדי להציג את המוצרים שלהם. הדבר היחידי שחשוב לעשות זה להתאים את פתרונות התצוגה לחנויות כך שלא יהיו פתרונות כללים, אלא פתרונות ספציפיים ומותאמים לכל חנות בפני עצמה.

קחו למשל את ההבדלים בין חנות ספרים לחנות אלקטרוניקה. בחנות ספרים יש צורך בפתרון תצוגה שיהיה מצד אחד דקורטיבי, אך באותה נשימה פונקציונלי. מידוף לחנויות ספרים צריך גם להראות ללקוחות את הספרים בצורה מרשימה ויפה, אך הוא גם צריך לדעת להתמודד עם משקלים כבדים. לעומת זאת, פתרונות תצוגה לחנויות אלקטרוניקה נמדדים בפרמטרים אחרים. בהרבה מקרים חנויות אלקטרוניקה רוצות להראות עיצוב מינימליסטי ולמקד את תשומת הלב במוצר ספציפי, בניגוד לחנויות ספרים שרוצות להראות עושר ומבחר. כל הגישה העיצובית והטכנית שנבחן בה את פתרונות המידוף ומתקני התצוגה לחנויות בשני סוגי החנויות הללו יהיה שונה במהותו כיוון שעליו לענות על צרכים שונים לחלוטין.

טיפים לעיצוב מידוף לחנויות

אבל למה דווקא עכשיו צריך להתחדש ולרענן את התצוגה והמדפים בחנות? אז לשאלה הזו יש לנו כמה תשובות וכולן יגרמו לכם להבין את הנחיצות של תכנון החנות מחדש. בואו ונתחיל מהמובן מאליו והוא הגבלות הקורונה והתנאים החדשים שעל עסקים לעמוד בהם. לא משנה מה גודל החנות שלך, עליך לבצע התאמות כדי לעמוד בכללי הריחוק החברתי ולאפשר תנועה מעגלית של לקוחות בתוך החנות. נוסף על כך אנשים רבים היום חוששים ממגע ישיר ולכן יש צורך לא רק למגן את העובדים עם אמצעי המיגון המתאימים, אלא יש לחשוב מחדש על כל עניין התצוגה על המדפים.
עוד דבר שיש להביא בחשבון בימים שבהם אנו חיים כיום, זה שהרבה מהסחורה של בעלי החנויות היא כזו שהייתה רלוונטית ללפני שנה. פתרונות המידוף צריכים לספק לבעלי החנויות דרך להציג בצורה יפה ומרשימה את המוצרים האלה כדי להגביר את המכירות.

טיפים קטנים למידוף חנויות

  • תמיד תתחילו את המחשבה על עיצוב החנות מהרחוב שבחוץ כי משם המסע של הלקוח אל עבר החנות יתחיל.
  • ציירו לעצמכם תוכנית מתאר של החנות ותציבו בה את המדפים הרצויים.
  • נסו לשרטט את מסלול ההליכה הרצוי של הלקוח ובכל זווית דמיינו עצמכם כאילו אתם הולכים עכשיו בעיני הלקוח, כך תוכלו למקסם את החשיפה של מוצרים שונים במיקומים אסטרטגיים.
  • אל תעמיסו מדפים כאילו אין מחר, אתם רוצים לשמור על אווירה נעימה ולא חנוקה.
  • נסו לחשוב על פתרונות מידוף מודולריים שיאפשרו לכם משחק ועיצוב מחדש בצורה קלה בהמשך הדרך.
  • חישבו לא רק על למשוך את הלקוח, אלא גם על נוחות התחזוקה.
  • אל תזניחו את תכנון המדפים במחסנים שלכם.
  • יעילות מול אסתטיקה – זה הקרב העתיק ביותר שכל אחד ואחת מכם יידרש לבחור בו צד.
  • אופן ההתנהלות בחנות הוא רכיב חשוב בתכנון המדפים ואסור להזניח אותו.

לכל שאלה שיש לכם, או אם אתם מעוניינים שנייצר בעבורכם פתרונות מידוף מותאמים אישית אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום. נשמח לעמוד לשרותכם ולעבור איתכם על המגוון הרחב שיש לנו כדי שנוכל למצוא את מה שהכי יתאים לעסק שלכם.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.