מה זה פרספקס ומדוע מומלץ להדפיס עליו?

פרספקס, המוכר גם בשם זכוכית אקרילית או פלסטיק שקוף, הוא חומר סינטטי שמצוי בשימוש בענף התעשייה כבר שנים רבות, אפשר לזהות אותו בתא טייס, בחדר המתנה בקליניקות, בתוך אקווריום ואפילו אצלנו בבית. עם זאת הדפסה על פרספקס נחשבת להמצאה חדשה של השנים האחרונות והופכת להיות יותר ויותר פופולארית. בזכות ההתקדמות הטכנולוגית של ימינו ניתן היום להדפיס עליו יחסית בקלות ובמהירות ובעלויות נמוכות..

איך מתבצעת הדפסת פרספקס?                                                                         

למרות שחומר זה בשימוש מזה שנים, בעבר לא התאפשר להדפיס על פרספקס והשיטה בה נהגו להדפיס את התמונה, הייתה על גבי נייר פיתוח שאליו הצמידו ריבוע קשוח מפרספקס כדי ליצור אפקט ייחודי של תמונה מוטבעת בחומר. היום, לעומת זאת, ניתן להדפיס ישירות על גביו על ידי קרני אור. בצורה כזו ניתן להשיג, לא רק את האפקט של תמונה שמוטבעת בחומר, אלא להצליח ליצור אפקט תל-ממדי על ידי הדפסה שקופה למחצה. התוצאה שנקבל תהייה הרבה יותר מקורית וייחודיות בוויזואליות שלה ויחד עם זאת תעניק יצירתיות רבה בעיצוב של חללים, משרדים או בכל הקשור לפרסום, קידום מכירות וכדומה. במידה ולא רוצים באפקט השקוף אפשר לשלב רקע בצבע לבן או שחור וכך לשמור על מראה תמונה אסתטי וחדשני.

 

זיכרון שיישאר אתכם תמיד                                                                                         

כידוע, בזכות כל אותם טלפונים ניידים העולם שלנו הפך להיות הרבה יותר ויזואלי, אך כל התמונות שמצלמים נשארות כמוסות בטלפון או בפייסבוק, כשלמעשה יש בחוץ עולם דפוס עשיר שיכול לאפשר לכל זיכרון מתוק להפוך ליצירה של אומנות. הדפסה על פרספקס מומלצת בעיקר כי מדובר בחומר גמיש ועמיד ביותר ולכן גם קל לעצב אותו. את התמונות שהודפסו אפשר לתלות על קיר, להציב אותן על שולחן או להציג אותם בדוכן מכירות על ידי מעמד מותאם. כמו כן, אפשר לחתוך בפשטות את החומר לצורות שונות כמו לב או עיגול וכך נפתחות להן אופציות עיצוביות נוספות.

מה זה פרספקס

חומרים נוספים עליהם ניתן להדפיס                                                                                             

ניתן להדפיס גם על גבי זכוכית המעניקה לתמונות מראה עכשווי ומודרני, לרבות אם מדובר בענף המכירות שנעזרים בדוכני מכירות או ביתנים בירידים, המראה השקוף מושך מאוד את העין של כל לקוח פוטנציאלי. אך החיסרון הוא שמדובר בחומר גלם שביר, כבד ולא בטיחותי. בדיוק מסיבות אלה נכנס הפרספקס כאלטרנטיבה מצוינת לכל בעל עסק, אומן או כל אדם שצריך להעביר תמונות ממקום למקום בקלות, יעילות ובתדירות גבוהה. ההדפסה עליו יוצרת עדיין את האפקט של הזכוכית, בשל תכונת השקיפות, אך המשקל יהיה הרבה יותר קל וגם העמידות תהייה גבוהה. בנוסף, כל  חיתוך צורני יעשה בשיטה פשוטה הרבה יותר, שיטה שתאפשר לכל אחד להתאים באופן מדויק את התמונה לצרכי הפרסום שלו יחד עם החזון העיצובי שלו.

5 (100%) 1 vote
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *