מה זה חיפוי קיר דקורטיבי

הרבה פעמים כאשר אנחנו רוצים להפיח חיים חדשים במשרד או בחנות שלנו, אנחנו פונים לאדריכל כדי שיתכנן את השיפוץ הכללי אותו מתכננים למקום העבודה. אבל למעשה אנחנו ממש לא צריכים להיכנס להרפתקה ארוכה ויקרה כמו שיפוץ, במקום זאת אפשר לפנות לפתרון אלגנטי ויפה לא פחות, אך חסכוני בהרבה – חיפוי קירות דקורטיבי. במאמר זה נציג מה זה בדיוק אומר חיפוי קיר דקורטיבי או במילים אחרות חיפוי קירות פנים וכמובן שגם נציג כיצד לשלב אותו בחנות או במשרד כדי להרוויח את המראה החדש והרצוי.

מה זה חיפוי קיר דקורטיבי?

אם נרצה לפשט את המושג חיפוי קיר דקורטיבי, בוודאי נגיד שמדובר על גרסה משודרגת לטפט לקירות. אבל בניגוד לטפטים שאין להם שום ייחוד, לחיפוי קיר דקורטיבי יש אופי בערמות ואת האפשרות לשנות לגמרי את מראה המשרד או החנות. המילה חיפוי מרמזת על דרך היישום של הקישוט, אך בניגוד למדומיין אפשר לעצב חללים בכל דרך אפשרית באמצעות החיפויים שעומדים לרשותנו כיום. חיפוי קירות דקורטיבי יכול להגיע עם עיצוב תלת ממד או חיפוי עם טקסטורות ומאפיינים ייחודיים, הכול בהתאם לדרישות העיצוביות.

בהקשר של חנויות ומשרדים חיפוי קירות יכול לשמש אותנו כחלק אינטגרלי מהתצוגה ואפשר באמצעותו לרענן בכל קולקציה את הנראות של החנות כולה בהתאם לנושא הקולקציה. למעשה חנויות רבות ברחבי העולם כבר משתמשות בחיפוי קיר דקורטיבי כחלק בלתי נפרד מארסנל התצוגה לחנויות שעומד ברשותם לשימוש. החיפויים האלו מאפשרים לנו לא רק לפרסם את הקולקציה עם שלטים ומודעות, אלא ממש לשנות את הנראות ואת התחושה בחנות בהתאם לאווירה הנחוצה לקולקציה. זאת אפשר להשיג באמצעות שינוי של חיפוי דו ממדי בחיפוי תלת ממדי או בשינוי הטקסטורות העיצוביות של החנות כולה.

מה זה חיפוי קיר דקורטיבי ואיך משלבים אותו בחנות/משרד?

איך לשלב חיפוי קיר דקורטיבי בעיצוב הפנים

האמת היא שאין דרך נכונה וראויה לשלב את חיפוי הקיר בעיצוב הפנים של החנות, העיקר הוא לבצע זאת לאחר תכנון כיוון שאנחנו עומדים לשנות את כל האווירה בחנות וחשוב שנבין מה אנחנו עומדים לשדר ללקוחותינו. כדי לעשות זאת חשוב לדעת מה הם סוגי חיפויי הקירות הקיימים כיום בעיצוב פנים לחנויות:

  • חיפוי טיח – הרבה חנויות מנסות להקנות לעצמן מראה אורבני ומחוספס באמצעות חיפוי טיח דקורטיבי שמקנה ניחוח תעשייתי הארדקור לחנות.
  • חיפוי עץ – חיפוי עץ לקירות הוא אחד מהחיפויים הקלאסיים ביותר שקיימים ואפשר לראותו בכל דבר החל במשרדים ועד בתי מלון.
  • חיפוי מודפס – בעזרת מדפסות דיגיטליות משוכללות ומיוחדות אפשר להדפיס כל ציור/עיצוב שרוצים על הקיר בצורה איכותית.
  • חיפוי לבנים – עוד חיפוי קלאסי הוא החיפוי שעושה שימוש בתבניות של אבנים ולבנים כדי לשדר מראה קלאסי וביתי לחנות או למשרד.

הרבה פעמים נרצה להשתמש בפתרונות המידוף והתצוגה שבחנות כדי לחזק את חיפוי הקיר הדקורטיבי. כך למשל נשתמש בארון תצוגה שקוף כדי להציג מוצרים המתקשרים עם חיפוי הקיר, השימוש בארון השקוף מסייע לנו שלא להסתיר את עיצוב הקיר ואף יותר מכך, להפוך את המוצר שמוצג בארון לחלק בלתי נפרד מהמראה של הקיר ועיצוב החנות כולה.

אנחנו בריג'נסי מתמחים לא רק במתן פתרונות תצוגה, מידוף ואחסון לחנויות ועסקים. אנחנו מתמחים גם בעיצוב חיפויי קירות דקורטיביים כיוון שבעבורנו איך שהחנות שלכם נראית זה חלק בלתי נפרד מאמצעי התצוגה שלכם. אז אם אתם או אתן מחפשים חברה שתדע להעניק לכם שרות הוליסטי ומלא שישים אצבע על כל ההיבטים הקשורים לעיצוב החנות, תנו לנו צלצול והצוות המנוסה שלנו יסייע לכם באופן מלא בכל דבר אפשרי.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .