למה חשוב להציב שלט למשרד

הצבה של שלטים למשרד היא פעולה מהותית שכל עסק חייב לעשות כי למעשה מדובר על ההצהרה הרשמית והברורה ביותר לקיום העסק שלכם. במאמר זה נדון בהרחבה על כל עניין השלטים ונבין מה המשמעות והחשיבות שלהם במשרדים. זהו מאמר שמיועד בראש ובראשונה לכאלו אשר חדשים לעולם העסקים, אך גם אנשים בעלי ניסיון עשיר וידע רב יוכלו להפיק כמה תובנות מקריאה במאמר זה.

שלטים ומשרדים – מה הקשר ביניהם ולמה אתם חייבים שלט במשרד שלכם

בואו ונתחיל דווקא במשחק דמיון קצרצר, נסו לעצום את העיניים ולדמיין את עצמכם מגיעים לפגישה במשרד שלכם זה הביקור הראשון בו. לא משנה מה הסיבה לביקור, וכרגע לא נדבר בכלל על משרדי רואי חשבון ועורכי דין, הדבר הראשון שתצפו לראות עוד לפני שתיכנסו למקום זה שלט הכוונה שיכוון אתכם אל עבר המשרד. מעבר לשלט ההכוונה, הרבה פעמים אנחנו מצפים לראות שלט עוד מחוץ למשרד אליו אנו באים כי הדבר מעיד על המעמד של המשרד גם אם זה נעשה באופן תת מודע.

ממשחק הדמיון הזה אפשר לראות בצורה ברורה מאוד כי הציפייה הראשונה של האנשים שעתידים לבוא למשרד שלנו היא לראות שלט מחוץ למשרד עם פרטי המידע הרלוונטיים כמו שם העסק ותיאור שלו. אבל מעבר לפרטים הטכניים האלו, שלט למשרד הוא גם הזדמנות נפלא שיש לנו לשווק את עצמנו ולהשיג לקוחות חדשים שכלל לא היו שומעים עלינו בדרכים אחרות וכדי לחדד את הנקודה הזו, בואו ונראה כמה יתרונות שיש להצבה של שלט בחזית המשרד.

  • שלטים הם דרך פשוטה וקבועה להציג את העסק שלכם בפני העוברים ושבים. שלט איכותי הוא כזה שמצליח לא רק לרתק ולשבות את תשומת ליבם של לקוחות פוטנציאליים, אלא הוא כזה שמצליח לגרום להם לעזוב את התוכניות שלהם ולהיכנס אל תוך העסק.
  • ככל שנשקיע בשלט שלנו יותר ונדייק את המסרים והעיצוב שלו, כך נוכל לשדר תדמית עוצמתית יותר. רושם ראשוני הוא הדבר החשוב ביותר שיש, גם לעסקים, לכן חשוב שכבר מהשלט האנשים ירגישו כי אפשר לסמוך על העסק ואת זה אפשר לראות מאיכות השלט והפרטים המעוצבים בו.
  • למעט אגרת השילוט אותה יש לשלם, בהתאם למיקום השלט וגודלו, אין הוצאות נוספות לשלטים וזה אומר שמדובר על הוצאה חד פעמית שעתידה להחזיר את עצמה במהירות אם היא מעוצבת וממוקמת כראוי.
מה המשמעות והחשיבות של שלט למשרד?

דרכים שבהם אפשר להציב שלטים למשרד

אין דרך אחת נכונה להתקין שלט למשרד והדבר הראשון שאנחנו רוצים לבחון הוא המטרה שלנו מהשלט וסוג השלט שאותו אנו בוחרים למקם. למשל שלטי הכוונה הם בבסיסם שלטי שאמורים להעניק מידע ולכוון את האנשים למקומות מסוימים ולעומתם שלטים מוארים דורשים חיבור לחשמל כדי לעבוד. אבל האמת היא שלא משנה מה סוג השלט שלכם או אם בחרתם להשתמש במעמד פרספקס לתצוגה במקום בשלט פח, הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לוודא זה שהשלט יהיה ממוקם באופן שהכי הרבה אנשים נחשפים אליו.

מעבר לכך חשוב להדגיש כי אחרי המיקום של השלט, הדבר השני החשוב ביותר הוא כמובן הנראות של השלט. נסו לבחור אמצעי הצבה שלא יפגמו בחוויה של השלט, אלא יעצימו אותה. הרבה פעמים נוצר מצב שבו אנו מייצרים שלט חדש ומשקיעים מחשבה רבה בהשפעה שלו על האנשים, אך בסופו של יום השלט לא זוכה למלוא התהילה שלו כי הוא עוצב בצורה שפוגמת בחוויה. כאשר אתם מתכננים הצבה של שלט, תמיד תגיעו מראש עם שתי אופציות הצבה לפחות במקרה שהדרך המועדפת עליכם תתגלה ככזו שלא מתאימה לשלט.

הצוות שלנו בריג'נסי מתמחה בתכנון של חנויות ושלטים ונשמח להעמיד לשרותכם יועצים מקצועיים שיעזרו במציאת פתרונות מידוף ותצוגה לעסק שלכם. לאחר שנשב ונלמד להכיר זה את זה, נוכל להציע לעסק שלך את כל הפתרונות שיעבדו בעבורו ומובן שנלווה אתכם לאורך כל הדרך מהתכנון ועד ההקמה בפועל.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .