סטנד תצוגה מקדם מכירות

מדפים לחנות ככלי שיווקי ומגביר מכירות

כשמדברים על עיצוב חנויות מקצועי יש לשנן את האמרות הנושנות והקלאסיות, "רושם ראשוני הוא הכול" ו"אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני", המטרה הראשונית של עיצוב חנויות היא לפתות את הלקוח ולגרום לו לרצות להיכנס, לתור את החנות ואף לבצע רכישות. הכלל הראשון שעליכם להבין ולהפנים הוא שהלקוח הפוטנציאלי תמיד יהיה פאסיבי ועליכם להפוך אותו לאקטיבי באמצעות תכנון נכון של מדפים לחנות, סטנדים לתצוגה ופתרונות מידוף באופן כללי.

אפשרויות תצוגה של מדפים לחנות

אם אתם מחפשים את פתרון המידוף שנותן לכם הכי הרבה אפשרויות והתאמות אתם צריכים להתחיל ולהסתכל על הסגנון שנקרא "גונדולה". מדפי גונדולה הם למעשה המדפים הקלאסיים שאתם מכירים מסופרמרקט והם ניתנים לתכנון בכל מיני גדלים וגבהים כך שניתן לבצע בהם את כל ההתאמות הנדרשות לצרכים שלכם.

הגברת מכירה עם פתרונות מידוף

לרוב ישתמשו בפתרונות מידוף כמו סגנון הגונדולה כאשר יהיה צורך לייצר מעבר בחנות ולמעשה באמצעות שני סטנדים לתצוגה אתם יכולים לייצר סמטה ולהוליך בה את הלקוח בצורה כזו שהוא מוקף במוצרים אשר נגישים לו ומעודדים אותו להתבונן סביב ואף לקחת עמו מוצר או שניים לקופה. אם אתם מעוניינים לנצל את הסגנון הזה בצורה מרבית נמליץ לכם לחשוב מחוץ לקופסא ולבנות תצוגות מיוחדות וייחודיות שמצד אחד יהיו מרעננות לעיני הלקוח אך מהצד השני חשוב לא ללכת לנקודת הקיצון ולהיזהר מלייצר קקופוניה ויזואלית.

סטנדים לתצוגה ממותגים

עוד אחד ממגוון פתרונות המידוף הקיימים בעולם העיצוב לחנויות הוא סטנדים ממותגים. הרבה מאוד חברות גדולות מייצרות סטנדים לתצוגה עם לוגו החברה או עם ייחודיות מסוימת (למשל, לאחרונה חברת בן אנד ג'ריס החלה להציב בנקודות ממכר מקררים אקולוגים ומעוצבים בצורה מינימליסטית אשר בהחלט גורמים ללקוח להתבונן עוד קצת על המקרר ובסופו של דבר גם לקחת גלידה). הסיבה שאנו ממליצים להשתמש בסטנד תצוגה כזה היא שהלקוח תמיד יכול לרכוש את המוצרים בחנויות מקוונות, הסיבה שהוא בוחר לצאת מהבית וללכת לחנות היא שהוא מעוניין ללמוד משהו על המוצר, לראות האם קיימים דברים חדשים בשוק ובכלל, לקבל ערך מוסף שאין לו יכולת לקבל בצורה מקוונת. כאן בדיוק אתם נכנסים לתמונה ועליכם לספק לו את הערך המוסף הזה באמצעות פתרונות מידוף דקורטיביים וייחודיים.

המשיכו ללמוד ולפתח מיומנויות

גם אם אתם בעסקי החנויות למעלה מ-3 עשורים או שהעסק הוא עסק משפחתי שעובר מאב לבן, עליכם תמיד להיות עם אצבע על הדופק ולהמשיך לחפש אחר פתרונות מידוף חדשים, להתעדכן על המחקרים האחרונים ולהיות ראשונים וחלוציים על מנת להפתיע את הלקוח שלכם.

לפי מחקר שיצא גם כספר התגלה כיצד חמשת החושים שלנו מעבדים אינפורמציה ומשפיעים על איך שאנו חווים את העולם, החלוקה היא כדלקמן:

  • ראייה- 83%
  • שמיעה- 11%
  • ריח- 5%
  • מגע- 01.5%
  • טעם- 01.0%

מידוף חנויות קידום

מהמחקר הזה ניתן להבין כי הדבר שמשפיע ביותר עלינו כבני אדם וכצרכנים זהו חוש הראייה, וזה דבר חשוב מאוד להבין כאשר אנו מתעסקים בפתרונות מידוף וסטנדים לתצוגה. על מנת שתוכלו לייצר תצוגות מרהיבות שיעודדו את הלקוחות שלכם להפוך ממשוטטים בחנות לצרכנים עליכם להפתיע אותם ולבדר אותם. להלן כמה רעיונות שיסייעו לכם לעשות זאת.

  • חנות חווייתית- ייצרו תצוגה שמעודדת את הלקוח לבצע פעולות ולשחק ובכך הוא יפתח וירגיש בנוח יותר.
  • עודדו אנשים לגעת ולהרגיש מוצרים
  • שימו עציצים- אנשים נוטים להרגיש בנוח יותר בקרבת צמחייה
  • דאגו לתעסוקה לילדים ולגברים
  • נסו להשתמש בחידושים טכנולוגים כאמצעי תצוגה

מחפשים מישהו שיוכל לסייע לכם במציאת פתרונות המידוף המושלמים ביותר בעבורכם? מישהו שידע להתאים את הניסיון שלו לצרכים של החנות שלכם? צרו עמנו קשר בריג'נסי עוד היום!

5 (100%) 1 vote
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *