למה לא שמעתם על קופסאות פרספקס?

בעולם העיצוב והתצוגה יש סוד שרק יודעי דבר מכירים, קופסאות פרספקס. אולי חלקכם ראה או נתקל בקופסאות שקופות העשויות פרספקס וחשב לעצמו שמדובר על ארון תצוגה רגיל או משהו אחר. אבל למעשה קופסאות פרספקס מעניקים הרבה יותר יתרונות מאשר ארון תצוגה קונבנציונלי ומדובר על אחד מפתרונות התצוגה המדהימים ביותר שאפשר למצוא כיום. בואו ונספר לכם קצת על מתקני תצוגה אחרים וייחודיים ובראשם קופסאות פרספקס כמובן.

פתרונות תצוגה מתקדמים ומיוחדים

בזמן עיצוב החנות אנחנו רוצים לנסות ולהפתיע את הלקוחות, לחשוב על החוויה הכוללת שתהיה להם מרגע שהם נכנסים לחנות ועד שהם יוצאים החוצה. תהליך המחשבה הזה דורש מאיתנו בהרבה מקרים להיות יצירתיים ולהמציא את עצמנו מחדש בכל פעם שיש קולקציה חדשה או שמבצעים שינוי בנראות החנות. בשביל רגעים כאלו, וגם כדי לחסוך מאיתנו חלק מתהליך התכנון כל פעם מחדש, הומצאו קופסאות פרספקס שמעניקות מראה מרהיב ומדגישות את הפריט שתציבו בתוכן.

קופסאות פרספקס הם שילוב ייחודי של לוחות פרספקס המגיעים בצורת קופסה הנדמית ככזו שאי אפשר לפתוח. המתח הזה בין השקיפות והשבירות לבין הבולטות והנוכחות של הפריט שמוצג בפנים מייצרים ציפייה ומתח אצל הלקוחות. מדובר על תרגיל פסיכולוגי פשוט שמטרתו היא לעודד את הלקוח לבצע רכישה. הרבה מפתרונות התצוגה המתקדמים שנחשפים לאחרונה מבוססים על מחקרים ארוכים ומטרתם הם הגברת מכירות. אבל מה שמעניין בקופסאות פרספקס היא העובדה שמדובר על "מלכודת טובה יותר" זו לא המצאה של הגלגל מחדש, אלא גירסא משופרת ומוצלחת יותר של פתרונות תצוגה שכבר קיימים.

עוד פתרון תצוגה שעושה את דרכו אל התהילה, אך בדרך מפתיעה יותר, הן פלטות אם די אף. אותן פלטות עץ ממוחזר של שאריות נסורת שנדחסו להן יחד כדי לייצר עץ תעשייתי מיוחד. מדובר על פתרון שמעניק עוצמה רבה ביכולות טכניות שלו, אך הוא מומלץ לשימוש פנימי בלבד כיוון שעמידותו בפני מים לא מדהימה בלשון המעטה, וגם המראה התעשייתי שלו בתוך חנות מעוצבת מגביר את הוויזואליה של החנות ואם נחזור על הדבר הייחודי של קופסאות פרספקס, אז גם הניגוד של המעוצב והתעשייתי מייצר מתח שמעורר עניין אצל הלקוח.

קופסת פרספקס לבטחון תכשיטים

קופסאות פרספקס משיגים בריג'נסי פתרונות תצוגה

אנחנו בריג'נסי עושים את כל המאמצים כדי לחדש ולהפתיע אתכם ואת הלקוחות שלכם. המטרה שלנו היא להנגיש פתרונות תצוגה ולאפשר לבעלי חנויות לעצב את החנות שלהם בצורה המושלמת שעליה הם חולמים. לאורך השנים הרבות שבהן אנחנו פועלים שיכללנו את היכולות שלנו ובשילוב עם פתרונות תצוגה כמו קופסאות פרספקס אנחנו מסוגלים להעניק לחנות שלכם מראה ייחודי ומקורי שאף לקוח לא יישאר אדיש אליו.

אנחנו ממליצים מאוד לנסות ולשלב כמה פתרונות תצוגה בחנות כדי להעצים את החווה. כך למשל גילינו כי שילוב של קופסאות פרספקס ולוחות אם די אף מייצר קונטרסט מדהים של שקיפות ועץ, אשר יחד יוצרים נקודת מבט חדשה בחנות שמושכת לקוחות לבחון את הפריטים המוצגים בפתרונות התצוגה האלו. אחרי הכול זו בדיוק המטרה של פתרונות תצוגה, להיות מעניינים מספיק כדי להפנות את הזרקור למוצר שאותו אנחנו רוצים למכור ולעודד את הלקוח לגעת ולחקור את אותו המוצר כי רק ככה משיגים יותר מכירות.

לפרטים נוספים על פתרונות התצוגה המתקדמים שלנו נשמח תמיד לעמוד לשרותכם ולהציע לכם דרכים חדשות להציג את מרכולתכם לקהל הלקוחות שלכם. צרו איתנו קשר עוד היום כדי שנוכל להתחיל ולתכנן יחדיו איך תראה החנות שלכם ואיך היא תהפוך לרווחית יותר בעזרת יישום של פתרונות התצוגה הנכונים.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.