לוחות פרספקס שקוף

מהן הדרישות שאנחנו מציבים כלפי האנשים שממונים על עיצוב החלל, שבו אנחנו עובדים או גרים?

אנחנו מתחילים ממחשבה על רעיון ושפה עיצובית שתתאים למה שאנחנו מחפשים ולאווירה שאנחנו רוצים להקנות למקום. אנחנו מדברים על צבעים, על צורות מיוחדות ומעניינות ועל הרהיטים שייעזרו לנו להפוך את כל החלל לכזה שישר מושך את העין. אבל, אחת הדרישות החשובות ביותר שעלינו להתעסק בהן כאשר אנחנו מעצבים חלל כלשהו – היא איך בוחרים את חומרי הגלם שגם מוסיפים ועובדים עם הרעיון העיצובי שלנו ובו זמנית גם עמידים במיוחד?

ניקח לדוגמה אופציה, שבה אנחנו רוצים לסגור את החלל בעזרת קירוי, שיאפשר לנו להכניס קצת אור שמש פנימה. רעיון עיצובי מצוין שהולך ותופס תאוצה ביותר בתי עסק וגם בבתים פרטיים. אז מהו החומר שבו כדאי לנו להשתמש בשביל שתהיה לנו את היכולת גם ליישם את הרעיון העיצובי, אבל גם יבטיח לנו עמידות? התשובה מצויה, בחומר הנפוץ ביותר שנועד לסגירת חללים שקופים.

לוחות פרספקס שקוף – לא רק לקירוי

לוחות פרספקס שקוף, הם ללא ספק האמצעי הנפוץ ביותר שנועד לסגירת חללים מקורים. למעשה, הוא כל כך נפוץ שהוא מצוי גם במקומות שבהם לא דרוש קירוי – החל מסטנדים לתצוגות לחנויות לבתי קפה, בגופי תאורה, במגוון סוגי השילוט שאנחנו נתקלים בהם ביום יום – ולמעשה אפילו כשאנחנו מדברים על כיסוי שקוף לשולחנות וכיסאות מעוצבים. למרות ההשוואה הכמעט בלתי נמנעת לזכוכית, אתם למעשה משתמשים בחומר שמעניק לכם את התחושה העיצובית של זכוכית, אבל בעל עמידות שמאפשרת לו לעמוד במכות ועומסי חום, שהם חלק מתהליך העיצוב של החומר בהתאם לצרכי הלקוח. התכונות האלו מעניקות ללוח הפרספקס יכולת העמסה, הרכבה והתקנה מהירה וקלה, הרבה יותר מהזכוכית הרגילה.

בנוסף, ברגע שהתקנתם את לוחות הפרספקס השקוף בחלל שלכם – אתם יכולים להפסיק לדאוג מקרינת השמש הנכנסת למשרד או לבית. לוחות הפרספקס הם לוחות מסנני קרינה שגם מונעים סנוור מקרני השמש וגם מונעים תחושה של עומס חום על החלל.

עם כל כך הרבה יתרונות, מה הפלא שמדובר בחומר נפוץ כל כך? יש לו רמת עמידות גבוהה וגמישות שמאפשרת לנו לעצב אותו בהתאם לצרכינו. בנוסף, הוא גם שומר עלינו מקרני השמש והסתנוורות, אבל מבלי לבטל כניסת האור הטבעי למבנה ואם זה לא מספיק – ניתן להשתמש בלוח הפרספקס לא רק לקירוי. אז פלא שכשחושבים על עיצוב וחומר, הוא בין החומרים הראשונים שנחשוב עליהם?

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.