שינויים בהרגלי הצריכה - מערכות תצוגה

אם אתם חושבים להקים חנות או שיש לכם כבר חנות משלכם, דעו שלעיצוב החנות יש חשיבות גדולה מאוד, שעשויה להשפיע על כמות המכירות שלכם. אם תחשבו על זה, הרי שיש לכם אינטרס למשוך אליכם לקוחות וגם להשאיר אותם כמה שיותר זמן, על מנת שיבצעו רכישה בחנות. ברגע, שעיצוב החנות יהיה נכון ועל פי כללים המבוססים על הרגלי קניה של לקוחות, הרי שאתם רק תרוויחו מזה. אז איך דואגים לעיצוב מתאים? המשיכו בקריאת המאמר שלנו ותוכלו לגלות בעצמכם.

שימוש במתקני תצוגה

מתקני תצוגה הם סוגי של מקדמי מכירות. הם מציגים את המוצרים בצורה ברורה, תוך ניצול השטח הקיים בחנות. מתקנים אלו יכולים להגיע במבחר של סגנונות ועיצובים ובהתאם לבחירתכם האישית. יתרה מזאת, מלבד מתקני תצוגה, תוכלו גם להשתמש בשטח שאינו מנוצל בקירות החנות ולהתקין מדפים וכמו כן לוחות מחורצים עשויים עץ, פלסטיק ואלומיניום (תוכלו לבחור את חומר הגלם, כך שיתאים וישתלב עם עיצוב החנות).

שימוש במערכות שילוט

ניתן להתקין שילוט עוד בחלון הראווה של החנות, על מנת לסקרן את הלקוחות ולמשוך אותם להיכנס לחנות. קיימות מגוון מערכות שילוט, המשתלבות עם הקו העיצובי של חלון הראווה. מערכות אלו קלות יחסית לתפעול וניתן להחליף את המלל שמוצג עליהן בקלות. ניתן לראות שימוש במערכות אלו, גם בתערוכות, כנסים וגם בנקודות מכירה של מוצרי קדם מכירות. כאן גם יש להזכיר את השימוש בשילוט בהיר ומסודר. אנו צריכים לחשוב כמו הלקוח – שאנחנו באים לחנות ולפעמים אין לנו יותר מדי זמן להסתובב בה ואנחנו יודעים בדיוק איזה מוצר או מוצרים אנחנו מחפשים, ועל כן ברגע שבעל החנות ידאג להציג את המידע לגבי המוצרים בצורה ברורה כולל מידע על מבצעים, הוא יכול בהחלט לתרום לתהליך קנייה מהיר יותר של הלקוח הנמצא בחנות.

שימוש באריזות מעוצבות

כאשר המוצרים שלכם מוצגים לראווה כשהם בתוך אריזות מעוצבות, הדבר עוד יותר עשוי למשוך את הקונים ולהתעניין במוצר הנמצא בתוך האריזה. אריזות כאלו יכולות להגיע במגוון של דוגמאות, סגנונות וצבעים. דוגמה לכך, היא כאשר אנחנו מגיעים לחנות המוכרת מכשירים סלולריים של חברת אפל או סמסונג. ניתן לראות שהטלפונים הסלולריים של החברות הללו, מוצגים באריזות יפות ויוקרתיות וכל זאת על מנת שללקוח תיווצר חווית קנייה מהנה וגם מדובר על שיווק לכל דבר וכל זאת על מנת להגדיל את המכירות של החברות הללו.

שורה תחתונה

השקיעו בעיצוב החנות שלכם. מדובר על תהליך שיש לתת עליו דגש רב. אם אתם לא ממש יודעים איך לעצב את החנות, תוכלו להיעזר באנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום. בדקו והשוו בין המחירים של מתקני התצוגה ומערכות השילוט, וודאו שיש לכם אחריות עליהם והשקיעו כמה שצריך. זכרו, זוהי השקעה משתלמת, ממנה תפיקו רק רווחים לאורך זמן. שיהיה בהצלחה!

 

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. לשמירת הקטגוריה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.